0

@D10SLEO Lekka ściema ze strony Brazylii?

0

@AllBundy Bo w Polsce nie ma bardzo dobrego trenera, który jest potrzebny reprezentacji. Może kiedyś będzie nim Winiar.

1

@Zoker Czyli jednak nie są tylko darmozjadami, jak niektórzy tutaj pisali.

3

@Barca1992 Bardzo dobrze. Piękna asysta i kilka ,,ciasteczek". A teraz jeszcze strzał głową, ale niestety w słupek.

0

@masq Nie warto z Tobą pisać na temat Messiego, bo nie ważne, co Leo zrobi to i tak będziesz go krytykował. A jak tak w tym sezonie prezentuje się potężny CR7? Gdyby Leo był na jego miejscu, to byś nic innego nie robił oprócz hejtowania Argentyńczyka.

1

@masq Chyba Ronaldo grał w większej ilości spotkań?

2

@macio_944 Teraz jeszcze siatkę założył przy podaniu do Neymara, ale niestety był spalony.

3

@Kessie I jeszcze obowiązkowo peace & love.

5

@Survier Tylko, żeby grać swoją piłkę też musimy być dobrze przygotowani fizycznie. W dzisiejszej piłce trzeba biegać.

2

@Hosh A w jaki sposób ten rasizm się objawiał? Że rodzina się zastanawiała jakiego koloru skórę będzie miało dziecko Meghan?

9

@AllBundy Serio? Bo ja już kilka razy widziałem jak Lewy rozkładał ręce, że ktoś mu piłki nie podał.

6

@PatrykBarca To może dla Ciebie, ale na pewno nie dla Brytyjczyków.

1

@masq Gdzie wynik był już rozstrzygnięty. Lewy zasłużenie dostał nagrodę MVP, ale Dembele też rozegrał bardzo dobry mecz.

1

@Brashearr Faktycznie mój błąd, co nie zmienia faktu, że Roberto nie zagrał beznadziejnego meczu, jak napisałeś.

0

@masq Ale też na początku spotkania, miał dwie straty po których poszły kontry.

1

@Brashearr To chyba nie zbyt uważnie, bo na pewno nie był to beznadziejny mecz w wykonaniu Roberto.

1

@Brashearr Beznadziejny? Oglądasz mecz czy z przyzwyczajenia go krytykujesz?

0

@lukasik17 Nie kojarzę. Kiedy grał w Barcelonie?

0

@karol97 Jest popularny, ale wtedy gdy grają Polacy. Inne reprezentacje, aż tak kibiców nie interesują.

2

@pluszek Przecież druga połowa była całkiem dobra w jego wykonaniu.

0

@mekston Jak po odpadnięciu Nadala wygląda sytuacja z numerem 1?

0

@kabaretknl Jakby Ci bardzo zależało na meczu, to z fan clubem Barcy miałbyś ogarnięte bilety. Ale wiadomo, że wychodzi zdecydowanie drożej, niż sam sobie zorganizujesz wyjazd.

4

@Barca_Big_Moment Zgadza się. Ciężko pokonać Djokovica :)

0

@kabaretknl A czy bilety już nie są w ogólnej sprzedaży? Na kilka dni przed meczem możesz mieć duży problem, żeby je kupić.

3

@Barca_Big_Moment Przecież Nadal wcale nie ma takiego świetnego bilansu w pięciosetówkach. Nieraz brakowało mu zdrowia i przegrywał takie mecze.

6

@koziar A później jako pierwsi będą krzyczeć o wolności słowa xD

0

@MesQueUnClub96 Nie no bez przesady. Za ten sezon jak najbardziej zasłużył. I tu nie będzie żadnej kontrowersji.

5

@Barca_Big_Moment Jeszcze nie wygrał, a nawet jeżeli mu się to uda, to dwa szlemy Djokovic może spokojnie odrobić. A co do meczu z Gasquetem, to żadne zaskoczenie. Wystarczy zobaczyć na bilans ich pojedynków.

0

@AlexDark00 Mało kto porównuje go do Messiego, bo to nie ma sensu. Jest dużo chwalenia Lewego, bo sobie na to zasłużył swietnym początkiem sezonu.

0

@Emhyr Nie przepracował normalnie presezonu, więc to jakieś usprawiedliwienie może być. Ale na tę chwilę wygląda bardzo słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?