0

@Wilczeq Oprócz Mariusza jest tu jeszcze taki jeden.

1

@AlexDark00 Oglądaj mecz dokładniej. A te dwie dobitki też trzeba umieć strzelić ;)

0

@mekston Był rykoszet od przeciwnika, więc chyba nie będzie asysty Leo.

1

@Adamski69 Pewnie dlatego, że miał żonę, która go w miarę ogarniała.

0

@RosjaninBut Albo Rosjanie chcieli się pozbyć towarzysza.

1

@Adikson Zobaczymy czy w ogóle będziemy mieć sytuację, w której można pomyśleć o podyktowaniu karnego.

0

@Adikson Przecież ten karny był prawidłowo podyktowany. Farta, to można mieć wygrywając 1:0 i strzelając gola z dupy, a nie przy takim wyniku jaki dzisiaj miał Real.

1

@Adikson A to kiedy w dzisiejszym meczu Real miał farta? Bo z tego, co widzę to pewnie wygrali mecz.

0

@ObiwanKenobi Tam to raczej nie tylko imprezy były. Szkoda, że nikt ze znanych polityków, nie poniesie za to żadnych konsekwencji.

0

@tristan87 Wygląda na młodszą wersję Shakiry.

0

@Nano22 A nie będziesz musiał, jeszcze dodatkowo zapłacić za wysyłkę z Chin (cło i VAT)?

1

@Vampir707 Niektórzy pewnie tak, bo przecież fajna dup*czka. Ciekawe jakie komentarze, by były gdyby chodziło np. o jakiegoś starego polityka. Żeby było jasne nie uważam, że premier Finlandii zrobiła coś złego, tylko zastanawiam się czy inny polityk, byłby tak samo traktowany w podobnej sytuacji.

0

@draxidox I jeszcze się zachowuje, jakby za karę miał grać w PSG. A przecież kończył mu się kontrakt i mógł stamtąd odejść, jak mu coś nie pasowało, a nie teraz walić fochy.

1

@hardmind Cugowski akurat ciągle ma lepszy głos, niż niektórzy młodzi wokaliści.

0

@Hubsao Myślisz, że tam jakieś wspomaganie/doping był stosowany?

0

@Xxxbarca4ever Nie oglądałem za wiele jego meczów w Trentino, ale wydawało mi się, że ciągle trzyma poziom. A czy on nie miał jakieś kontuzji?

0

@Xxxbarca4ever Lisinac, to chyba ciągle topka? W Skrze był świetny, ale później już nie śledziłem tak bardzo jego kariery.

8

@koksik2700 Czyli sam przyznajesz, że rozmontowywał. A jednak można wyczuć niechęć do Leo w twoim komentarzu, jak zwykle zresztą.

2

@daniel32778 Ale Mbappe chyba nie chce odejść, skoro przedłużył kontakt, a mógł iść do Realu.

0

@michal26 Xavi nie jest do niego przekonamy, co było już widać w zeszłym sezonie.

0

@diabito Bardzo mnie zdziwiło, że został w PSG, mając możliwość przejścia do Realu. Zwłaszcza, że pod koniec poprzedniego sezonu też pokazywał, że nie jest zadowolony z gry Paryża.

12

@Medium Mecz totalnie na wyjebce w jego wykonaniu. A dodatkowo wyglądał jakby był obrażony, nie wiadomo na co. Trochę dziwne zachowanie, bo przecież nikt go nie zmuszał, żeby grać w PSG. Kończył mu się kontrakt i mógł odejść, do podobno wymarzonego Realu, a jednak został i teraz jakieś fochy wali.

1

@DonAndresFCB @hayek W ofensywie w zeszłym sezonie potrafił sporo dać, a w defensywie jak zwykle przeciętnie. W tym sezonie pewnie będzie podobnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@parpe Też pamiętam te czasy, gdy drużynie Paco na spokojnie ładowaliśmy kilka bramek.

2

@taris Naprawdę? Bo na La Rambli panuje naracja, jakby Xavi miał lepszy % zwycięstw od Pepa czy Lucho. A prawda jest taka, że gdyby Xavi nie był naszą legendą i generalnie lubianym zawodnikiem, to krytyka byłaby zdecydowanie większa.

1

@The_Man Chyba w ostatnim sezonie nam z nimi nie szło. Bo wcześniej, to im po kilka bramek ładowaliśmy.

0

@koksik2700 A czego Ci brakuje w grze Messiego? Drybling, świetna technika, rozgrywanie piłek na najwyższym poziomie, piękne asysty i gole.

1

@Bogan W sumie nie wiem, ale od dłuższego czasu, to krąży po internecie xd

0

@tbas Kiedy Hurkacz wygrał z Djoko?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?