0

@mekston I w US Open też niestety nie zagra. Nie ma szans, że Biden zmieni decyzję. Ciekawe jak będzie wyglądała, reszta sezonu Djokovica?

1

@FC1899Barca Przecież on sobie żartuje :)

0

@arasz1819 Nie napisałem, że tego nie widzę. Po prostu zapytałem, czy są na to jakieś dowody, bo nie śledziłem tej sprawy tak dokładnie. Jeżeli było tak jak napisałeś, to bardzo słabo, to świadczy o USA. Z drugiej strony, chyba nie wierzysz w to, że Hillary Clinton jest kryształowa i nie zamieszana w różne interesy? Pieniądze na kampanię i fundację same z siebie się nie wzięły. W polityce na tym poziomie, każdy mniej lub bardziej jest ,,umoczony".

2

@arasz1819 W jaki sposób, to zostało udowodnione? USA pozwoliło sobie, żeby Rosja namieszała im w wyborach? Państwo, które tak chwali się swoją demokracją? Są na to jakieś konkretne dowody, czy tylko gadanie Clintonowej, bo ją cztery litery bolą, że znowu nie zamieszkała w Białym Domu?

37

@Cygan BRC No niesamowite, że żona pojawiła się na prezentacji męża. Czyli taki Messi też żonę lansuje, bo Antonela była na prezentacji w Paryżu? A dodatkowo jeszcze dzieci wzięli. Lans na całego.

0

@Zorrocule Ktoś rano wrzucał nagranie tej wypowiedzi, więc raczej to prawda.

1

@MesQueUnClub96 Gdyby na linii Serbia - Kosowo zrobiło się gorąco, to Djoko by już chyba nigdzie nie zagrał xd. Chciałbym, żeby wystąpił w US Open, ale jakoś się za bardzo, na to nie nastawiam.

0

@RosjaninBut Ale gdzie Trump wrócił? Coś mnie ominęło i Biden wyprowadził się z Białego Domu?

0

@zenoowity W dodatku są nagrania, które pokazują, że Biden lubi sobie pomacać. Ale media w USA oczywiście cichutko, bo to przecież normalne, że stary dziadek publicznie obmacuje dziewczynki/młode kobiety.

5

@Kapitan hawk Uwielbiam bramki Leo strzelone lobbem. Szkoda, że teraz rzadko decyduje się, na takie zagranie

1

@Danny Gaucho Koeman nastukał tych bramek więcej, niż nie jeden napastnik.

2

@Rl9k1nG Po prostu przeczyta to, co mu napiszą :)

0

@Wilczeq A są jakieś realne przesłanki, żeby Kosowo zaatakowało Serbię? Czy tylko gadanie prezydenta Serbii (w stylu Putina)?

8

@Kapitan hawk Wcześniej jeden napisał, że Messi strzelił na pustą bramkę xd

2

@Firestone Masz rację, ale zobaczysz jaka będzie różnica w odbiorze przez media.

0

@marcin62 Ale w sumie, to dlaczego Trump decydował gdzie ma być pochowana jego była żona? Ona nie miała dzieci, abo partnera?

7

@Cziken26 Przecież Busquets nie raz takie piłki zagrywał.

0

@Aragorn33 Widać, że się pozmieniało po przyjściu Lewego do Barcy. Kiedyś żaden dziennikarz, nie pomyślał nawet, żeby coś złego na Lewandowskiego powiedzieć, a teraz nie mają problemu, żeby go krytykować, a czasami nawet hejtować.

0

@Kukuli Busi, Pique, Alba

0

@kiper09 Alba chociaż w ofensywie miał dobre zagrania.

0

@maniak33333 Ale wiesz, że księża pracują chociażby w szkołach? A babcie jak chcą, to niech płacą.

0

@Adi123456789 W sumie Ronaldo ma rację. Messi jutro gra mecz o superpuchar :)

1

@AlexDark00 Być może tak było, ale wtedy każdy się może tłumaczyć, że nie wiedział. Przecież taka Shakira, też sama zeznania podatkowego nie wypełnia.

1

@Pawel13sz Duża szansa, że Lewy pobije rekord Messiego. Koniecznie trzeba obejrzeć ten mecz.

4

@FCB_dimiC To tak samo jak chociażby z Messim czy innymi piłkarzami. Każdy kombinuje, żeby mieć jak najwięcej. Zwłaszcza ci, którzy dużo zarabiają.

1

@MesQueUnClub96 Nie ma niestety szans.

1

@Sawik_10 Raczej mało kto uważa, że De Jong może być lepszy od Xaviego czy Busquetsa.

0

@Witekk10 Dokładnie tak, chociaż nie wiem czy w każdym kościele, taka zbiórka jest prowadzona.

3

@maniak33333 Zapłatę która jest dobrowolna i nikt ludzi do tego nie zmusza. Zresztą jakby nie chcieli, to by tymi samochodami nie podjeżdżali. To są ich pieniądze, więc mogę wydawać na co chcą. Nawet na pokropienie wodą auta przez księdza.

0

@arasz1819 Zwłaszcza, że w wielu kościołach pieniądze od ,,naiwniaków z aut" są przekazywane dla misjonarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?