Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@kuz O ile u nas zostanie.
1
@AlexDark00 Co to znaczy bardziej na niego zasłużył? Lewy nie weźmie numeru Suarezowi tylko Depayowi, który jest solidnym grajkiem i tyle. Memphis zagrał u nas jeden sezon i być może na tym się skończy. A pomyślałeś o tym, że Depay może sam chce oddać numer Lewemu?
0
@AlexDark00 Są doniesienia, ale nie wiadomo czy faktycznie taki zapis jest w kontrakcie. A nawet jeżeli będzie miał ,,9", to czemu ci to przeszkadza? Jest naszym najlepszym zawodnikiem, kojarzy się z tym numerem, więc tylko zyskamy marketingowo. A Depay nie wiadomo, czy nawet zostanie w klubie.
0
@AlexDark00 Myślę, że Barca sama chętnie chce dać numer 9 Lewemu, bo wiedzą, że zyskają na tym marketingowo. A po za tym, informacja o tej klauzuli, chyba nie jest potwierdzona, a już ,,jedziesz" po Lewandowskim.
2
@barcelonaLM Jeden turniej jej wyszedł, ale co sobie wyrobiła na tym medialność, to jej.
0
@SuperPatsonFCB Dodatkowo ze szczepieniami przeciw covid, chyba średnio było na Ukrainie. Zresztą oni też tam mają problemy z innymi chorobami zakaźnymi.
0
@Xxxbarca4ever U Bednorza z przyjęciem też różnie bywa. Środkowych Skra ma bardzo dobrych (zawsze miała ), ale w dzisiejszej siatkówce bez przyjęcia i bardzo dobrych skrzydłowych ciężko coś wygrać.
1
@Xxxbarca4ever Jako kibic Skry, chciałbym wreszcie zobaczyć solidne wzmocnienie zespołu, a takim niewątpliwie byłby Bednorz. Ostatnie transfery Skry bardzo przeciętne. Może z wyjątkiem Lanzy, ale też różnie może z nim być.
10
@AlexDark00 RL9 to marka, więc nic dziwnego, że Lewy chciałby grać z tym numerem w Barcelonie.
0
@Xxxbarca4ever Jest szansa, że Bednorz zagra w Skrze? Kiedyś coś o tym wspominałeś.
0
@anxted A uważasz, że brak imigrantów z Bliskiego Wschodu (w dużych ilościach) jest w Polsce problemem?
0
@MarioVeB! Jesteś jeszcze kibicem Barcy, czy od ogłoszenia transferu ,,Lewusa" przestałeś?
3
@Vebrol Organizacja w klubach stoi na naprawdę wysokim poziomie. To FIVB po raz kolejny odstawia żenadę.
1
@Encore De Falco powinien być świetnym wzmocnieniem Resovii. Chyba, że w Rzeszowie zapomni jak się gra.
0
@tbas A ile mają dostać zawodnicy, którzy przyszli do nas w tym okienku? Było jakieś oficjalne info?
3
@tbas Jak najbardziej odpowiednia kwota. Nie po to zmniejszaliśmy wynagrodzenia, żeby teraz dawać 10mln albo więcej dla obrońcy.
0
@karlu105 Na Barca tv
0
@Encore Kogo obstawiasz w dzisiejszym drugim meczu?
1
@tbas Cieszył się po drugiej bramce dla PSG, gdzie zagrał świetne kluczowe podanie.
1
@Fenelon A w ostatnich wyborach, PiS nie miał sporego poparcia (jak na nich) w tym przedziale wiekowym?
3
@KacperVEB Bo nie transmitowali na żywo, więc nie ma powtórki.
0
@ini_barca Sam wszystko ogarniasz czy jedziesz z fan clubem Barcy, który organizuje wyjazdy?
0
@Dawidfcb1998 Raczej nie puszczą, bo w ogóle nie było transmisji meczu.
0
@MrPGG Chyba zawsze dodają post o tym, którzy zawodnicy są w kadrze meczowej, a zostają na ławce rezerwowych.
0
@Abominacja Jesteśmy jednym z faworytów, więc szanse są spore :)
2
@Pawel13sz Byłyby super, ale Barca musi coś wygrać, żeby Lewy miał szansę na Złotą Piłkę.
1
@arasz1819 Ale marketingowo chyba Lewy jest obecnie największą gwiazdą w naszym klubie.
3
@jary99 Większość? A to Messi nie wykorzystywał większości rzutów karnych? Mimo, że to nie jest jego mocna strona.
0
@Robert1603 Wydaje mi się, że Messi nie za bardzo przejmuje się tym, co się dzieje w Barcelonie. Chyba coraz lepiej czuje się w Paryżu i ten sezon powinien być zdecydowanie lepszy w jego wykonaniu. Zwłaszcza, że mundial już na horyzoncie.
0
@michal26 Nie śledziłem ostatnio La Rambli. Jak Mariusz sobie poradził z przyjściem ,,Lewusa"? xd