Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Dwa razy po 5 minut.
8
@Abominacja Ograniczony to jesteś ty, myśląc że w Polsce ludzi będzie stać na elektryki i zamontowanie stacji do ładowania w domu.
6
@Abominacja Odnosiłem się do tego, że popierasz zakaz produkcji aut spalinowych od 2035r. To jest właśnie r***anie przez bogatych, którzy i tak znajdą sposób, żeby to obejść. A zwykłym ludziom narzucają coś, co w Polsce jeszcze wiele lat będzie trudne do realizacji dla ,,plebsu"
4
@Abominacja Bo tutaj nie potrzeba argumentów. Każdy normalny człowiek widzi, że ten poseł gada głupoty. Ale tacy jak ty chyba lubią być r***ani przez bogaczy.
0
@domin682 @michal26 Rzadko oglądam mecze Zaksy, ale wydaje mi się, że Kaczmarek to solidny atakujący. W końcu wygrał dwukrotnie ligę mistrzów, będąc podstawowym zawodnikiem. Muzaj jest bardzo niestabilny, a Butryn dopiero zaczyna przygodę z reprezentacją.
0
@maroon W US Open rosyjscy i białoruscy tenisiści zagrają. (niezaszczepieni już nie)
0
@Solmyr Przecież Enrique mówił o tym, że Ansu nie dostanie minut w meczach towarzyskich.
0
@Ali3231 Raczej bez zaproszenia tam się nie pojawił.
0
@Pewex Szósty sezon jest chyba ostatnim. Ma być jeszcze film pełnometrażowy.
1
@Archolos Po pierwsze turniej nie jest rozrywany, co roku ;) A po drugie wystarczyło oglądać mecze Argentyny, żeby zobaczyć to o czym wcześniej napisałem w komentarzu.
10
@TR3YWAY Prawdopodobnie na jesień znów się pojawi :)
10
@JohnnyBarca Messi jest zawodnikiem, za którego inni pójdą na ,,wojnę". Pokazało to chociażby ostatnie Copa America.
0
@VegetaPolska U Anastasiego często jest tak, że pierwszy sezon czy dwa są dobre, a potem coraz gorzej.
0
@VegetaPolska Ciekawe jak sobie Anastasi poradzi. Dawno już nie prowadził klubu z takim budżetem i zawodnikami.
0
@taris Roberto właściwie nie gra od dwóch sezonów, a Destowi ciągle sporo brakuje, żeby być klasowym zawodnikiem na swojej pozycji.
0
@Colon Nie lubisz Federera? rzadko spotykane xD
2
@Karzel Rozumiem, że nasza władza daleka jest od ideału, ale bez przesady z tym wskazywaniem kierunku Rosjanom prosto do Warszawy. Wątpię, że chciałbyś żyć w podległym kraju, pod butem Rosji. Chyba że wychodzisz z założenia, że w razie wojny uciekasz z Polski i masz w czterech literach jakie będą jej dalsze losy.
0
@masq Pique dużo mówi, a później różnie z tym bywa.
2
@DaPidejpi W Polsce jest 4 mln Ukraińców. Nie wiem jak w innych krajach, ale obstawiam że w sumie uciekło 6-7 mln. Zostało ponad 30 mln, więc raczej to nie są tylko osoby, które musiały zostać, czy takie których na ucieczkę nie stać.
3
@DaPidejpi Ale po za tym walczą o to, żeby żyć w niepodległym państwie, a nie pod butem Rosji.
12
@DaPidejpi To dlaczego Ukraińcy walczą? Raczej nie za polityków, a za swoją ojczyznę, żeby pozostała niepodległa.
1
@FCB24 Skra to przede wszystkim powinna pozbyć się duetu Piechockich.
3
@Comentateiro Rybusa pewnie mało obchodzi, co ludzie uważają. Jego życie, jego sprawa.
0
@Cvzx Raczej nie on, a komentatorzy/eksperci tenisa. Przez jakiś czas (do kontuzji Murraya) mówiło się o wielkiej czwórce, a nie trójce.
6
@shinthps Skąd info, że BI generował znaczna część ruchu na stronie?
0
@mekston W takim przypadku ewentualny mecz Djokovica z Nadalem dopiero w finale?
4
@FC1899Barca W trakcie sezonu nie było za bardzo widać, żeby Xavi wolał Desta.
12
@Uukasz_93 Gavi 2 mln, a Roberto 5? Jeżeli to prawda, to aż brak słów na to.
2
@Azacca Czym według Ciebie będzie kompromitacja na mundialu? Wyjście z grupy będzie dużym sukcesem. Brak awansu nikogo nie zdziwi (nie licząc ,,ekspertów", którzy jak zwykle na pompują balonik)
1
@GeneralXavi Brzmi jak sprytny plan xd