0

@bartekvisca Nie wiadomo jakie było pytanie dziennikarza. Chyba, że Messi sam zaczął ten temat.

4

@KacperVEB A Tsitsipas, który ma 24 lata, to stary dziadek? xd

1

@adi7adi8 Nie chciałem porównywać talentu. Odnosiłem się do tego, że Alcaraz ma dużo trudniej, bo poziom w męskim tenisie jest zdecydowanie wyższy i bardziej wyrównany.

0

@adi7adi8 To pokazuje jaka jest różnica. Jakiś no - name sobie spokojnie wygrywa z najlepszą tenisistką (być może w historii), a w męskim tenisie całkowicie się nie liczy w rywalizacji.

3

@Oskar00 Z tym dominatorem, to na spokojnie. Ale to też powinno dać do myślenia tej trójce, którą wymieniłeś.

0

@Encore Niesamowita przepaść jest między tenisem kobiet, a mężczyzn. Pamiętam jak Serena Williams grała mecz z jakimś typkiem, spoza pierwszej setki rankingu i ugrała kilka gemów. A sama była wtedy liderką rankingu i miała potężny serwis xd

0

@Barca_Big_Moment Widzę, że po wczorajszych meczach już z większym szacunkiem podchodzisz do Djokovica :)

4

@Kurkmen Aż mi się przypomniało jak swego czasu, Tusk z Lechem Kaczyńskim sobie winko w Belwederze popijali xd

1

@tomek8756 Ja lubię. Głównie Hrabi, Smile i KMP, bo nie pakują się w politykę. I KMN z Górskim i Cieślakiem na czele. Najlepszy duet kabaretowy xd

1

@Emhyr Ruud w półfinale Rzymu zagrał świetny mecz z Djoko, ale chyba trochę sił mu zaczyna brakować. W Paryżu już tak dobrze się nie prezentuje.

3

@PatrychoO A czy w trakcie przerwy Alba np. nie dostał jakieś wiadomości, która spowodowała taką reakcję? Bo aż trudno uwierzyć, że doświadczony piłkarz tak się rozkleił, przy wyniku 1:0.

4

@arasz1819 W USA odkąd pojawił się Trump, Bush junior zaczął być uważany za nawet dobrego prezydenta xd To też dużo mówi.

8

@FC1899Barca Przecież Trump nie ma startu do Reagana czy Kennediego. Tak jak @LloretDeMar napisał.

0

@mekston Liczę, że Felix powalczy z Nadalem. W Rzymie zagrał bardzo solidny mecz z Djoko.

0

@kamilos1214 Dokładnie, a przecież za darmo też tam chyba nie stały.

0

@FCBeSeM Przynajmniej strzelił. Nasz Dembele i z tym mógłby mieć problem.

0

@Kondziubarca Wiem, dlatego napisałem to jako, taki prześmiewczy komentarz xD i swoją drogą, kolejny tweet Pique, który słabo się zestarzał xd

1

@FCB24 Przecież już wróciliśmy po meczu z Realem. Nie widziałeś posta Pique na Twitterze? ;)

3

@FC1899Barca Wypowiedź trochę słaba, ale mam nadzieję że w przypadku gdy Pique wbijał szpilke w Real też go krytykowałeś?

0

@macio_944 Raczej dlatego, że potrafią wygrywać ważne mecze. Pomijając całkowicie styl, a raczej jego brak.

1

@Momals11 Żaden szanujący się kibic Barcelony, nigdy nie kibicowałby Realowi. Nawet w starciu z szejkami.

6

@Kondziubarca Koeman nie był dobrym trenerem, ale wypada okazać trochę szacunku, bo jest legendą tego klubu, a nie wyzywać go od szkodników.

25

@maniachp A skąd wiesz, że on takich osób nie szanuje? Po prostu nie chce popierać publicznie LGBT i ma do tego prawa. I co to jest w ogóle za myślenie, że jak się nie okazuje poparcia dla czegoś, to jest się przeciwko?

2

@Mns21 Nie uważam, żeby wzięcie ślubu było problemem, a co do reszty się zgadzam. Dobrze że nie chcesz się żenić, jeżeli wiesz że to nie dla ciebie.

2

@Mns21 Jeżeli podchodzi się do małżeństwa na zasadzie, że to jest tylko papierek i obrączka, to faktycznie lepiej nie brać ślubu.

3

@Medium Zidane jest tam po to, żeby odwrócić uwagę. PSG podpisze kontakt z Arsene Wengelem, który jest na meczu Djokovica xd

1

@Emhyr Bo to do tej pory rywale Djokovica w tegorocznej edycji Rolanda Garrosa.

0

@pax Pewnie apropo nielegalnej okupacji Ukrainy przez Rosję.

0

@Fan2005 Chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

4

@Limit_l3ss A ligę czy puchar króla, to ile razy wygraliśmy z Messim w składzie? O tym już nie wspomnisz? Może jak trzeba będzie poczekać kilka lat na trofea, to docenisz ile nam dał Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?