0

@CryMeARiver Pewnie dlatego, że zawsze nam się ciężko z nimi gra.

0

@jeyx77x Do czego odnosi się artykuł 5?

1

@Piorun Potrafi jeszcze m.in po hiszpańsku, francusku i niemiecku :)

1

@Lisek Stara śpiewka kibiców Nadala i Federera :) nie mam nic przeciwko, żeby Djoko miał 30 szlemów, ale mniejszy szacunek niż pozostała dwójka ;)

0

@ElKamil Takie, że City musi strzelić co najmniej trzy bramki, żeby wygrać, a to nie musi być takie łatwe.

0

@draxidox Prawda, natomiast w głosowaniu widzów dostaliśmy najwięcej od Ukrainy.

0

@Panpiwkarz Wszystkie państwa grające na mundialu powinny solidarnie oddać zwycięstwo Ukrainie :)

1

@BART97 Po prostu ruscy głosowali na swoich braci.

0

@Bykunn Nie dziwi mnie to, że Polska zagłosowała na Ukrainę. Dziwi mnie natomiast, że nasi ,, bracia" nam się nie odwdzięczyli, bo nie od dziś wiadomo, że w Eurowizji nie chodzi o wybór najlepszej piosenki.

1

Ten Ukrainiec, to coś widzi przez ten kapelusz? xd

7

@Bykunn No tak, bo Polska dała Ukrainie 12 punktów, ze względu na piosenkę ;)

0

@tomek8756 Okrąglutkie zero :)

1

@kuz Możesz napisać skąd na niechęć do Ochmana, bo to nie pierwszy komentarz, w którym go krytykujesz.

3

Co jest z tą Serbią? xd

0

@kuz A co Ty od niego chcesz? Chłopak zaśpiewał dobrze, ma kawał głosu, ale nie od dziś wiadomo, że Eurowizja to głównie konkurs sympatii politycznych.

0

@Kgorecki2500 Aż taka słaba piosenka?

0

@Kgorecki2500 Naprawdę w to wierzysz? Przecież było wiadomo, że Polska da Ukrainie 12 punktów ze względu na całą sytuację i fakt że Eurowizja od kilku dobrych lat to konkurs sympatii politycznych (w głównej mierze)

0

@Kurkmen Są jakieś informacje/podejrzenia kogo nagrali?

0

@Kurkmen @barcelonaLM o co dokładnie chodzi?

2

@Oskar00 Przecież Ukraińcy, to nasi bracia ;)

1

@Kurkmen My oczywiście 12 punktów dla Ukrainy xd

10

12 punktów od Polski oczywiście dla Ukrainy, a oni nam nawet punktu nie dali XD

2

@Coutinho007 Oby tak było. Liczę, że Xavi z naszymi młodymi perłami stworzy Barcę, która znowu będzie dominowała i wyznaczała trendy w światowym futbolu. Chociaż wiem, że do tego jeszcze daleka droga.

5

@Lionel_Messi10 Leo trafił się słabszy sezon od ponad dekady (chociaż tragedii nie ma), to białe rycerzyki muszą wyładować frustrację, która narastała przez lata :)

1

@Ojciec5tkidzieci Czyli Uros i Konarski raczej zostają?

6

@Ironman Komu chcesz, to pokazywać? Przeciwnicy PiS-u doskonale o tym wiedzą, a ich wyborcy nigdy nie przyjmą tego do wiadomości.

1

@Ojciec5tkidzieci Gratulacje od kibica Skry :) Mimo braku Urosa przeczuwałem, że Zawiercie wygra ten mecz. Bełchatów nie miał prawa wygrać ten rywalizacji, mając takich przyjmujących i libero, który w tiebreku popełnia trzy (!) błędy w przyjęciu. Gdyby nie tatuś, to młody Piechocki mógłby grać najwyżej w 1 lidze. Ale wiadomo, jak jest :) A jak będzie wyglądał skład Zawiercia w przyszłym sezonie? Są już jakieś informacje kto zostaje, a kto odchodzi?

0

@tbas To jest ciągle młoda dziewczyna, więc u niej takie wahania są normalne. Serwisu Sereny Williams nie będzie miała, ale Radwańską już w tym aspekcie przegoniła.

1

@tbas Iga ma akurat jeden z lepszych serwisów wśród kobiet. Gorszy mecz w tym aspekcie każdemu się zdarza.

2

@PabloVEB Jak już to w lidze, a nie w całym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?