Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason Jakby nie patrzeć, to Hillary Clinton wygrała wybory większością głosów. Gdyby nie system elektorski, to USA miałoby pierwszą kobietę na stanowisku prezydenta. Ale teraz raczej by nie miała większych szans na uzyskanie nominacji od demokratów, a co dopiero na wygranie wyborów.
0
@Tomason Proponuję Hillary Clinton i mamy rewanż za 2016 xd
0
@blazeq Frenkie wygląda na introwertyka, więc nic dziwnego że nie pokazuje emocji. Nie wszyscy lubią się uzewnętrzniać, co nie znaczy że nie przeżywają porażek po swojemu.
0
@arasz1819 Dzięki, chętnie obejrzę jak tylko się gdzieś u nas pojawi.
0
@Bykunn O pedofilii w jej przypadku nie słyszałem wcześniej, ale to o czym napisał @arasz1819 obiło mi się o uszy. Można gdzieś obejrzeć ten dokument?
1
@arasz1819 A o co chodzi?
3
@bartekvisca To tak jak tego rosyjskiego ambasadora w Polsce, a jednak był.
12
@bartekvisca Bardziej losem polskich ambasadorów.
1
@takisobiektos Następny mecz z Djoko, jeżeli Novak wygra z Karatsevem. W swoim prime Wawrinka był jedynym obok Murray, który potrafił postawić się wielkiej trójce.
1
@Ojciec5tkidzieci A czy szczepienia na odre i ksztusiec nie są obowiązkowe dla dzieci?
1
@MesQueUnClub96Niech Fati zagra chociaż jeden pełen sezon, to wtedy będzie można ocenić czy jest w stanie utrzymać wysoki poziom. Równie dobrze może być tak, że grając tyle spotkań, nie będzie tak regularny.
1
@patryk355 Takimi wrzutkami wygrywa się Ligę Mistrzów :)
0
@against_modern_football Tyle trwa Msza w tygodniu, bez kazania. Niedziela to dzień święty, według Kościóła, więc logiczne że będzie trwała dłużej.
0
@against_modern_football Do ilu chciałbyś skrócić Mszę? Niektórzy księża to i w 40 minut się wyrabiają.
0
@IronSanHybrid Co Ty chcesz? xd Same potrzebne i przydatne rzeczy xd
5
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że to nie są jedyne kwalifikacje tej Pani.
0
@Encore Nadal dzisiaj słabo zagrał, czy Alcaraz był zdecydowanie lepszy (po za drugim setem)?
0
@Encore Nie oglądałem meczu, a przeczytałem że Alcaraz miał jakiś upadek w trakcie wymiany, dlatego pytam. Ale to chyba nic poważnego, skoro wygrał z Nadalem i to na mączce.
0
@Encore Uraz Alcaraza to coś poważnego?
1
@adi7adi8 Jeżeli większość wymiań kończysz uderzeniem w siatkę, albo po za kort, to nie masz szans z takim tenisistą jak Djokovic. Dobry serwis to za mało, zwłaszcza że Djoko jest jednym z najlepiej returnujących (jeśli nie najlepszym) graczem w historii.
24
@kewin Żebyśmy chociaż w połowie byli tak silni, na jakich nas kreują w Rosji czy na Białorusi, to byłoby dobrze.
0
@MariuszekFuy Konto założone w kwietniu wiele mówi ;)
4
@MariuszekFuy Tylko na takie marne prowokacje, stać ciebie i twoich ,,białych" kolegów?
0
@AdiKingu96 Jeżeli Real wygra Ligę Mistrzów, to nie będzie żadnej dyskusji. Benzema to weźmie.
0
@MesQueUnClub96 Możesz napisać skąd te ,,podśmiechujki" z Hurkacza? Nie jest, to zawodnik który będzie w absolutnej czołówce, ale w TOP 20, a może nawet i TOP 15 jest w jego zasięgu. Dawno nie mieliśmy gracza, który by się liczył w tenisie singlowym, po za Janowiczem, który szybko wypadł z poważnego grania.
7
@bartas97 Jak Barcelona robiła remontade z PSG, to też wielu kibiców wcześniej wyszło ze stadionu. Tak to już jest.
9
@Rocky_Bilbao Kto to jest Bob Guardiola?
1
@JimMorrisonFCB Dodatkowo mogła wykorzystać tekst jednej ze swoich piosenek, (,,mocną wódę leje w gardło, by ukoić żal") żeby usprawiedliwić swoje postępowanie xd
0
@Ojciec5tkidzieci A tak swoją drogą, to Konarski zakończył karierę w reprezentacji czy Grbić go po prostu nie powołał?
0
@Matheu12 Jak widać, wydane setki milionów na transfery nie pomogły.