0

@KrychaFCB A ile w ogóle zarabia Roberto? Chłop tak długo nie gra, że zapomniałem, że jest w naszym zespole, a bierze pewnie nie mało.

0

@Kozinho. U mnie w mieście tylko w biedronce takie braki. W pozostałych supermarketach wszystko jest.

5

@Azacca Ja nie twierdzę, że to jest jedyny sposób. Napisałem tylko, że przez lata odpalanie syren stało się pewnym symbolem uczczenia powstańców.

3

@Azacca Miałem na myśli obchody powstania warszawskiego ;) chyba, że według ciebie to obchody pisowskie.

1

@Kusco15 Zawsze mogą uciec do krajów, w których takich problemów nie ma.

25

@Azacca Jesteśmy w Polsce i mamy prawo obchodzić święta/rocznice jak nam się podoba.

0

@QAnon A to jest jakieś święto 11 lipca? ;) Myślę, że sporo osób w tym roku zapomni :)

4

@Azacca Ok, ale w przypadku rocznicy powstania jest to pewnego rodzaju tradycja. Dlaczego mielibyśmy z niej zrezygnować?

4

@Azacca Mam nadzieję, że będziemy konsekwentni i 1 sierpnia też nie zostaną urochomione syreny.

0

@Peszko07 A między kim, ta ciekawa rozmowa na NBC News?

1

@Scross Zgłaszam się :)

45

Pozdrawiam La Ramble ze stadionu we Frankfurcie :) Vamos Barca!!!

0

@kewin To chyba dosyć niespodziewana informacja. Mówiło się dużo o Zawierciu. Ten temat upadł, czy Winiar też będzie tam trenerem?

0

@Rewolucja123 Dobre uzupełnienie na pół sezonu, ale Barcelona za niego 30 mln nie da.

0

@KamilFan Nie orientuję się w tych testach, bo jeszcze żadnego nie robiłem.

0

@KamilFan Też jadę na ten mecz. Na stadionie nie ma być żadnych kontroli, natomiast na granicy możesz potrzebować testu. Sprawdzają ponoć wyrywkowo, ale częściej autokary niż auta osobowe.

25

@chosenone Brzmi znajomo xd

2

@koksik2700 Nie ma możliwości, że Messi na mistrzostwach będzie siedział na ławce rezerwowych. Myślę, że nawet zagra w każdym meczu w pełnym wymiarze. A po za tym Leo w reprezentacji, to inny zawodnik niż w PSG.

0

@bartekvisca Ale chyba do ślubu nikt go nie zmuszał. Przecież wpadka w dzisiejszych czasach nie znaczy, że trzeba stanąć na ślubnym kobiercu, bo ,,co ludzie powiedzą". A tak wyszedł na faceta, który zdradzał i zostawił żonę w ciąży.

0

@Hubsao Oby wspomnieli o tym, że Polacy to bardzo mocno skrytykowali.

1

@trolownik Pójść do weterynarza? No chyba, że boisz się, że dostaniesz karę za nieszczepienie psa przeciwko wściekliźnie, które jest obowiązkowe.

0

@karci0 Akurat byłem autokarem z przewodnikiem, który miał znajomości na granicy. Jak widać ciągle za skrzynkę piwa i wódkę można dużo załatwić xD

0

@karci0 Ja nie miałem robionego testu, a byłem podczas pandemii w Bośni i Hercegowinie oraz na Chorwacji ;)

9

@Cule1234 ,, karzeł na hormonach" xd niesamowite jak niektórych, wciąż boli wielkość Messiego.

0

@Borneo Nie jestem pewien, ale Sting odwołał też chyba inne koncerty, nie tylko w Polsce.

0

@Ojciec5tkidzieci Kogo obstawiasz?

0

@Persyfl Oj, ktoś tutaj jest zazdrosny o zielone herby kolegi. Jak widać boli cię, że dużo osób z tego forum zgadza się z jego postami.

0

@Persyfl Nie musi tłumaczyć. Większość łapie od razu. Przykro mi, że Ty masz z tym problem :)

0

@Kusco15 Ciekawe jak, to wyglądało we wcześniejszych sondażach?

1

@JohnA To raczej fani Lewego płaczą, że Messi zabrał mu złotą piłkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?