Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB A ile w ogóle zarabia Roberto? Chłop tak długo nie gra, że zapomniałem, że jest w naszym zespole, a bierze pewnie nie mało.
0
@Kozinho. U mnie w mieście tylko w biedronce takie braki. W pozostałych supermarketach wszystko jest.
5
@Azacca Ja nie twierdzę, że to jest jedyny sposób. Napisałem tylko, że przez lata odpalanie syren stało się pewnym symbolem uczczenia powstańców.
3
@Azacca Miałem na myśli obchody powstania warszawskiego ;) chyba, że według ciebie to obchody pisowskie.
1
@Kusco15 Zawsze mogą uciec do krajów, w których takich problemów nie ma.
25
@Azacca Jesteśmy w Polsce i mamy prawo obchodzić święta/rocznice jak nam się podoba.
0
@QAnon A to jest jakieś święto 11 lipca? ;) Myślę, że sporo osób w tym roku zapomni :)
4
@Azacca Ok, ale w przypadku rocznicy powstania jest to pewnego rodzaju tradycja. Dlaczego mielibyśmy z niej zrezygnować?
4
@Azacca Mam nadzieję, że będziemy konsekwentni i 1 sierpnia też nie zostaną urochomione syreny.
0
@Peszko07 A między kim, ta ciekawa rozmowa na NBC News?
1
@Scross Zgłaszam się :)
45
Pozdrawiam La Ramble ze stadionu we Frankfurcie :) Vamos Barca!!!
0
@kewin To chyba dosyć niespodziewana informacja. Mówiło się dużo o Zawierciu. Ten temat upadł, czy Winiar też będzie tam trenerem?
0
@Rewolucja123 Dobre uzupełnienie na pół sezonu, ale Barcelona za niego 30 mln nie da.
0
@KamilFan Nie orientuję się w tych testach, bo jeszcze żadnego nie robiłem.
0
@KamilFan Też jadę na ten mecz. Na stadionie nie ma być żadnych kontroli, natomiast na granicy możesz potrzebować testu. Sprawdzają ponoć wyrywkowo, ale częściej autokary niż auta osobowe.
25
@chosenone Brzmi znajomo xd
2
@koksik2700 Nie ma możliwości, że Messi na mistrzostwach będzie siedział na ławce rezerwowych. Myślę, że nawet zagra w każdym meczu w pełnym wymiarze. A po za tym Leo w reprezentacji, to inny zawodnik niż w PSG.
0
@bartekvisca Ale chyba do ślubu nikt go nie zmuszał. Przecież wpadka w dzisiejszych czasach nie znaczy, że trzeba stanąć na ślubnym kobiercu, bo ,,co ludzie powiedzą". A tak wyszedł na faceta, który zdradzał i zostawił żonę w ciąży.
0
@Hubsao Oby wspomnieli o tym, że Polacy to bardzo mocno skrytykowali.
1
@trolownik Pójść do weterynarza? No chyba, że boisz się, że dostaniesz karę za nieszczepienie psa przeciwko wściekliźnie, które jest obowiązkowe.
0
@karci0 Akurat byłem autokarem z przewodnikiem, który miał znajomości na granicy. Jak widać ciągle za skrzynkę piwa i wódkę można dużo załatwić xD
0
@karci0 Ja nie miałem robionego testu, a byłem podczas pandemii w Bośni i Hercegowinie oraz na Chorwacji ;)
9
@Cule1234 ,, karzeł na hormonach" xd niesamowite jak niektórych, wciąż boli wielkość Messiego.
0
@Borneo Nie jestem pewien, ale Sting odwołał też chyba inne koncerty, nie tylko w Polsce.
0
@Ojciec5tkidzieci Kogo obstawiasz?
0
@Persyfl Oj, ktoś tutaj jest zazdrosny o zielone herby kolegi. Jak widać boli cię, że dużo osób z tego forum zgadza się z jego postami.
0
@Persyfl Nie musi tłumaczyć. Większość łapie od razu. Przykro mi, że Ty masz z tym problem :)
0
@Kusco15 Ciekawe jak, to wyglądało we wcześniejszych sondażach?
1
@JohnA To raczej fani Lewego płaczą, że Messi zabrał mu złotą piłkę ;)