Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Tenis też jest bardzo popularny na świecie. I jakby nie patrzeć historyczne osiągnięcie Igi, o którym zawsze mogliśmy tylko pomarzyć.
1
@ViscaBocian Ale to, że ludzie śmieją się z Kwaśniewskiego w kontekście jego problemów z alkoholem, też nie wzięło się znikąd. Wystarczy chociażby przypomnieć, jego chwianie się nad grobami ofiar katyńskich. A pisząc, że każdy prezydent był memem, miałem na myśli to, że wszyscy zaliczyli jakieś ,,wpadki" z których można się pośmiać.
3
@ViscaBocian A który polski prezydent nie był memem? Z każdego była ciśnięta beka.
3
@masq Ludzie uważają, że powinniśmy siedzieć cicho i nie denerwować Putina, to może nas nie zaatakuje. A prawda jest taka, że jak będzie chciał, to i tak to zrobi. Nieważne czy będziemy go prowokować czy nie.
0
@michal26 W sumie do tego gronamożna jeszcze dodać Serene Williams.
3
@RosjaninBut Dlaczego my mamy być następni w kolejce, będąc w NATO? Co z państwami, na które Putin też ma chrapkę, a nie są w sojuszu?
10
@draxidox Jeżeli ktoś chce się ewakuować z kraju, to najlepiej zrobić to wtedy, kiedy ambasadorzy będą się zawijać. Masz wtedy pewność, że wyjedziesz.
5
@jeyx77x Tak, w takim składzie to załatwimy Rosjan w jeden dzień XD P.S Kto ci powiedział, że Polska jest następna?
7
@clyde Oby tylko na szczekaniu PiS-u się skończyło.
0
@Kurkmen Kiedy w ogóle ma być podjęta decyzja?
2
@jeyx77x Ale Ty głupoty piszesz. Na szczęście nie masz na nic wpływu. Szkoda tylko, że ludzie myślący w taki sam sposób jak ty, będą podejmować decyzje.
0
@kewin Dlaczego? Skończył mu się kontrakt, czy coś innego?
0
@derlysy1979 Wyślij mi proszę na priv ofertę.
0
@Dankhog Niewiele brakło, a Xavi wtedy dopiero zaczynał ogarniać zespół ;)
6
@lukaszmatusiewicz Pierwszy klasyk ligowy.
1
Komentarz usunięty
0
@BarcaFanSince2006 O kurde, też jestem z psem na spacerze :)
0
@Persyfl Rozprawka była :) miłej niedzieli ;)
0
@Persyfl Cóż więc robili politycy, którzy wręcz krzyczeli i zapewniali o 100% skuteczności szczepień? A co do twojej wcześniejszej odpowiedzi do kolegi, to te ,,szury" mogą, ale na szczęście póki, co nie muszą się zaszczepić.
1
@Persyfl Mają chronić przed zachorowaniem i powodować łagodny przebieg choroby. Dalszego obwiniasz osoby niezaszczepione? Od zaszczepionych też można się zarazić. Covid jest już tak rozpowszechniona chorobą, że każdy miał, albo będzie miał z nią styczność.
1
@Persyfl Czyli twój tata był zaszczepiony i to mu nie pomogło, ale obwiniasz niezaszczepionych?
0
@Persyfl Nic nie muszę zgadywać. Widzę, że cię bardzo boli, że są ludzie, którzy się nie szczepili i żyją normalnie.
0
@masq Bramek nie, ale asyst i kluczowych podań już tak :)
1
@Persyfl A dlaczego ma siedzieć na tyłku w domu? Bo Ty mu tak napiszesz?
3
@Barca1992 Ty po prostu mieszkasz w zaściankowej Polsce i nie rozumiesz nowoczesnego zachodu ;)
41
@Kusco15 Zdajesz sobie sprawę, że dzięki ciągłemu wklejaniu postów atakujących konfederację czy pis, tylko utwierdzasz ich wyborców w ich przekonaniach?
0
@Medium Oby Guardiola tym razem nie sfrajerzył.
3
@kondzix2115 On ma dopiero 21 lat. Dużo grania jeszcze przed nim i może w przyszłości być topowym zawodnikiem.
0
@MESSIah16 Bush to zbrodniarz wojenny, nie gorszy niż Putin.
0
@patry295 Kurde, martwi mnie ten filmik ,,Europa zostanie bez jedzenia" i jeszcze ten roześmiany Putin. Czy to jest jakieś potwierdzone info? ;)