3

@kondzix2115 On ma dopiero 21 lat. Dużo grania jeszcze przed nim i może w przyszłości być topowym zawodnikiem.

0

@MESSIah16 Bush to zbrodniarz wojenny, nie gorszy niż Putin.

0

@patry295 Kurde, martwi mnie ten filmik ,,Europa zostanie bez jedzenia" i jeszcze ten roześmiany Putin. Czy to jest jakieś potwierdzone info? ;)

0

@GeneralXavi A mógłbyś coś napisać, o tej działalności Zełenskiego przed wojną? Bo ja trochę nie w temacie.

0

@Bobo25 Tylko, czy będą mieli do czego wracać?

0

@Kamiloza91 Dokładnie. Myślę, że Xavi nie pozwoliłby na coś takiego.

2

@Alvarinho A może niech Xavi zdecyduje, czy widziałby Messiego w swoim projekcie?

0

@Ojciec5tkidzieci A co z Facundo Conte?

0

@tommyVERceti Nikt nie wyciągnie konsekwencji wobec Francji czy Niemiec. Nie ma nawet, co o tym marzyć. Znając trochę historię, to absolutne nie dziwi mnie pomoc Serbów (oczywiście nie popieram)

18

@kielon93 Na pewno lepszy, niż zostanie w PSG.

0

@Sulimo My też wydaliśmy olbrzymie pieniądze na Dembele, Coutinho i Griezmanna, a niewiele zyskaliśmy.

0

@arasz1819 Ale hajs się zgadza xD

0

@arasz1819 Myślę, że karnacja też trochę pomaga.

0

@arasz1819 Melania Trump też się świetnie trzyma. Chyba najatrakcyjniejsza z pierwszych dam USA.

1

@macio_944 Już mu dali :)

0

@Gall Ja pamiętam jak Messi wiele razy był obwiniany za porażki z Argentyną, czy chociażby z Liverpoolem, mimo że był najlepszym graczem w dwumeczu.

3

@JohnA Gdyby liczby były najważniejsze, to Iniesta byłby uważany za średniego zawodnika.

0

@tomcruise Messi niczego sam nie wygrawa, ale wszystko sam przegrywa, według niektórych ;)

0

@Pogba Gramy dalej w LM?

0

@Katalończyk 99 Też nie widziałem smutku na twarzy Leo. Raczej wywalone miał na to.

0

@cescblaugrana95 Messi jeszcze się zepnie na Mundial. W PSG ma wywalone i to widać od początku. Nie wiem jaka jest przyczyną tego, ale nie sądzę by Leo walczył w barwach PSG. Zresztą liga i tak już wygrana.

0

@Firestone A np. Neymar coś zrobił w drugiej połowie? Nie licząc straty, po której poszła kontra Realu?

4

@Destroyer_of_Worlds Oglądałeś ten mecz z Liverpoolem? Zakładam, że nie skoro piszesz, że Messi był tam fatalny.

0

@SZYCHA0005 A co nam takiego PSG robiło, oprócz kupienia Neymara?

0

@kuz A to my już wygraliśmy LE?

0

@MrPGG To w sumie, tak jak my w meczach z Liverpoolem czy Romą :)

0

@Janas11224 Dlaczego świat miałby niby pamiętać głównie epizod w PSG? Messi zawsze będzie utożsamiany z Barcą i jej najlepszymi latami.

0

@RosjaninBut Na czym wreszcie stanęło, z tym przekazaniem migów?

0

@dafik85 Tak. Odebrał piłkę Benzemie i zapoczątkował groźną kontrę dla PSG.

21

@MarioVeB! Ale Cię boli ten Laporta. Jak to dobrze, że Bartomeu nie był kłamcą i zostawił fantastycznie działający klub ;) Laporta jest jednym z najlepszych prezydentów Barcy, czy ci się to podoba, czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?