0

@PatrychoO Byłeś na Fantastycznych Zwierzętach? Jeśli tak, to jak oceniasz? Zamierzam się wybrać i zastanawiam się czy warto.

0

@Sensible Skąd taki wniosek?

1

@hardmind Ale tutaj, to już akurat wina rodziców.

2

@Borneo Messi tak zgasnął, że mając 34 lata odebrał kolejną złotą piłkę ;)

0

@KapiFCB A jakie Kamala ma sondaże?

0

@Medium Jak jest naprawdę, to pewnie niewiele osób wie. Równie dobrze może być spuchnięty na twarzy, bo przytył na starość.

2

@Medium Pojawiły się już jakieś teorie, dlaczego Putin tak się trzymał stołu?

1

@_catalan Koniec serialu

1

@Hubsao La Rambla :)

1

@arasz1819 O jaką aferę chodzi?

2

@kewin Będzie. Może grać w Madrycie, Rzymie, na RG i w Wimbledonie. Generalnie w Europie nie ma problemu z tym, że jest niezaszczepiony.

0

@Ojciec5tkidzieci Jak dzisiaj obstawiasz Skre z Jastrzębiem?

0

@busquets5 Przecież Roberto od dwóch sezonów jest niemal ciągle kontuzjowany.

2

@BombowiecKrawczyk Pewnie Perez posmarował, bo boi się że Barca mu mistrzostwo zgarnie xd

1

@GeneralXavi Barcelonie też zdarzyło się grać na czas (może nie aż tak perfidnie), ale tutaj większość o tym nie pamięta. Dopóki czas nie zostanie zatrzymany, to tak to niestety będzie wyglądać.

0

@VandaI Nie powinno być karnego. Tutaj dobra decyzja sędziego.

0

@VandaI Ale wiesz, że pozostali sędziowie sprawdzają takie sytuacje na varze i dają znać sędziemu głównemu?

4

@michal26 Jak wspomniałeś o Thatcher, to przypomniał mi się tekst Roberta Górskiego, o tym że kiedyś były rasowe psy jak Reagan czy Thatcher, a teraz są kundelki xd

0

@michaelson8 Dzięki za informację. Czyli w sumie wychodzi na to, że Rosjanie będą grali właściwie w każdym turnieju.

1

@adi7adi8 Ja się z Tobą zgadzam. Podałem tylko przykłady przeciwników tej decyzji, które przeczytałem w mediach.

1

@Arkon Jestem ciekawy czy inne państwa pójdą za organizatorami Wimbledonu. Głównie mam na myśli Francję (Roland Garros i ATP 1000) i USA (US Open i ATP 1000) Słyszałeś coś o tym, żeby inne turnieje przymierzały się do wykluczenia Rosjan?

1

@Arkon Głównie takie, że tenisiści w żadnym stopniu nie są odpowiedzialni za to, co dzieje się na Ukrainie. Dodatkowo to, że pojedyncze jednostki nie powinny ponosić konsekwencji decyzji podejmowanych przez rosyjskich polityków i że nie powinno się mieszać polityki do sportu. Dla nas wykluczenie Rosjan ze sportu wydaje się czymś oczywistym, ale inne kraje niekoniecznie tak to postrzegają.

1

@Arkon Czytałem trochę komentarzy w mediach społecznościowych (wiem, że to nie jest żaden wyznacznik) i było sporo, które nie popierały decyzji władz Wimbledonu.

1

@Arkon Organizatorzy każdego turnieju tenisowego podejmują taką decyzję, tak jak w przypadku Wimbledonu. ATP i WTA są przeciwne wykluczaniu rosyjskich sportowców z turniejów.

1

@damiano996 Czemu gra Leo w lidze argentyńskiej wydaje ci się nierealna? Przecież Messi wiele razy powtarzał, że chciałby zagrać w ojczyźnie.

1

@hayek W sumie masz rację. Byłbym miło zaskoczony, gdyby to narzekanie zmieniło się w coś poważnego.

3

@Barca1992 Tylko czekać, aż Polacy się zbuntują i zaczną się poważne kwasy między nami, a Ukraińcami.

5

@koksik2700 Ale skąd masz pewność w jaki sposób Maradona by się rozwinął? Równie dobrze mógłby nie wytrzymać dzisiejszych obciążeń i ilości meczów.

12

@DaPidejpi Dobrze, że prawda wyszła na jaw, ale co chłop stracił wizerunkowo to jego. Oczywiście jak tylko pojawiły się oskarżenia, to większość jej uwierzyła i łatka do Deppa została przypięta.

0

@KrwawiaceoczyVEB Busquets przecież miał już wcześniej odgwizdane faule. Dopiero mecz włączyłeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?