0

@Kondziubarca Watpie, żeby to z kim zabawia się Pique teraz interesowało zarząd i Laporte.

0

@Kondziubarca Tym bardziej, że niektórzy już obniżyli i teraz mogą nie być tacy chętni do rozmów.

0

@Kondziubarca Pytanie czy zarząd zamierza obniżyć pense piłkarzy, czy rozłożyć jej opłacenie w latach?

1

@LaRoja W jakim sensie jest to korzystne?

0

@MesQueUnClub_87 Zgadzam się, że wyobrażenie ludzi może być różne od rzeczywistości. Ale wciąż uważam, że nie jest to usprawiedliwienie zdrady. Mógł się z nią rozstać i wtedy obracać inną dziewczynę.

9

@Janiama Tyle już było informacji o tym, że Putin ma raka, że odnoszę wrażenie jakby z 10 lat chorował.

15

@PatrychoO I oczywiście z d*py wyciągnięcie tematu ,,black women" xd wystarczyło mówić prawdę, a ta blondynka o niebieskich oczach, dodatkowo BIAŁA aktorka nie byłaby wyśmiewana przez świat.

0

@Encore Czemu jest toksyczny?

0

@leomessi1710 No tak, ale zawsze może się jakiś gol z niczego pojawić.

1

@leomessi1710 Urwanie czasu?

1

@MesQueUnClub96 Nie martw się. Hubi bierze Wimbledon i US Open bez straty seta.

1

@Comentateiro To też, ale przede wszystkim wydaje mi się, że Messi nie chce tam grać. Nie widać u niego radości podczas meczów PSG.

0

@Volk Jaka smutna buźka xd ta Pani jest aktorką? Bo coś słabo jej wychodzi udawanie załamanej.

1

@Medium 5 miejsce miał, a to był naprawdę dobry sezon Leo.

1

@damian16161212 Jeżeli jesteś osobą publiczną, to musisz się liczyć z tym, że dziennikarze będą się interesować twoim życiem prywatnym. Tak to już jest. Coś za coś.

1

@FCB24 @PatrychoO kolega już zaczyna xd

0

@Hubsao To co to za problem, żeby się rozstać z tą 45 letnią Shakirą i zacząć obracać te 20 letnie modelki, a nie robić tego będąc w związku?

0

@Zoker A czy Pique wcześniej nie miał dziewczyny, którą zdradzał z Shakirą?

1

@MarioVeB! Zastanawiam się jak Ty przeżyjesz ewentualne przyjście ,, Lewusa" do Barcy xd

0

@Mns21 To może trzeba się wcześniej rozstać i wtedy bz*kać inne?

0

@Nazio87 W żaden sposób go nie usprawiedliwiam (jeżeli to prawda), ale pewnie tak to wygląda u dużej liczby piłkarzy.

0

@JimMorrisonFCB W wielkich szlemach są takie same pieniądze dla tenisistów i tenisistek.

0

@AdamaTraore Przy tych samych zarobkach, powinny grać do trzech wygranych setów.

0

@Vebrol Pewnie do późnej nocy oglądała mecz Djokovica z Nadalem :)

0

@kewin Jednak nie

0

@koksik2700 GOAT :)

0

@Medium Oj ktoś tu chyba nie lubi Alcaraza xd też za nim nie przepadam. Przyda mu się trochę pokory, po dzisiejszym meczu.

0

@Vebrol Kwolek do Nysy? Chyba trochę za słaby zespół na jego umiejętności.

1

@mekston Chociaż patrząc na przegrany finał z Djokovicem w Rzymie, można było zauważyć że Tsitsipasowi trochę brakuje do najlepszej formy.

0

@mekston A wydawało się przed turniejem, że Tsitsipas faworytem do zagrania w finale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?