Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kondziubarca Watpie, żeby to z kim zabawia się Pique teraz interesowało zarząd i Laporte.
0
@Kondziubarca Tym bardziej, że niektórzy już obniżyli i teraz mogą nie być tacy chętni do rozmów.
0
@Kondziubarca Pytanie czy zarząd zamierza obniżyć pense piłkarzy, czy rozłożyć jej opłacenie w latach?
1
@LaRoja W jakim sensie jest to korzystne?
0
@MesQueUnClub_87 Zgadzam się, że wyobrażenie ludzi może być różne od rzeczywistości. Ale wciąż uważam, że nie jest to usprawiedliwienie zdrady. Mógł się z nią rozstać i wtedy obracać inną dziewczynę.
9
@Janiama Tyle już było informacji o tym, że Putin ma raka, że odnoszę wrażenie jakby z 10 lat chorował.
15
@PatrychoO I oczywiście z d*py wyciągnięcie tematu ,,black women" xd wystarczyło mówić prawdę, a ta blondynka o niebieskich oczach, dodatkowo BIAŁA aktorka nie byłaby wyśmiewana przez świat.
0
@Encore Czemu jest toksyczny?
0
@leomessi1710 No tak, ale zawsze może się jakiś gol z niczego pojawić.
1
@leomessi1710 Urwanie czasu?
1
@MesQueUnClub96 Nie martw się. Hubi bierze Wimbledon i US Open bez straty seta.
1
@Comentateiro To też, ale przede wszystkim wydaje mi się, że Messi nie chce tam grać. Nie widać u niego radości podczas meczów PSG.
0
@Volk Jaka smutna buźka xd ta Pani jest aktorką? Bo coś słabo jej wychodzi udawanie załamanej.
1
@Medium 5 miejsce miał, a to był naprawdę dobry sezon Leo.
1
@damian16161212 Jeżeli jesteś osobą publiczną, to musisz się liczyć z tym, że dziennikarze będą się interesować twoim życiem prywatnym. Tak to już jest. Coś za coś.
1
@FCB24 @PatrychoO kolega już zaczyna xd
0
@Hubsao To co to za problem, żeby się rozstać z tą 45 letnią Shakirą i zacząć obracać te 20 letnie modelki, a nie robić tego będąc w związku?
0
@Zoker A czy Pique wcześniej nie miał dziewczyny, którą zdradzał z Shakirą?
1
@MarioVeB! Zastanawiam się jak Ty przeżyjesz ewentualne przyjście ,, Lewusa" do Barcy xd
0
@Mns21 To może trzeba się wcześniej rozstać i wtedy bz*kać inne?
0
@Nazio87 W żaden sposób go nie usprawiedliwiam (jeżeli to prawda), ale pewnie tak to wygląda u dużej liczby piłkarzy.
0
@JimMorrisonFCB W wielkich szlemach są takie same pieniądze dla tenisistów i tenisistek.
0
@AdamaTraore Przy tych samych zarobkach, powinny grać do trzech wygranych setów.
0
@Vebrol Pewnie do późnej nocy oglądała mecz Djokovica z Nadalem :)
0
@kewin Jednak nie
0
@koksik2700 GOAT :)
0
@Medium Oj ktoś tu chyba nie lubi Alcaraza xd też za nim nie przepadam. Przyda mu się trochę pokory, po dzisiejszym meczu.
0
@Vebrol Kwolek do Nysy? Chyba trochę za słaby zespół na jego umiejętności.
1
@mekston Chociaż patrząc na przegrany finał z Djokovicem w Rzymie, można było zauważyć że Tsitsipasowi trochę brakuje do najlepszej formy.
0
@mekston A wydawało się przed turniejem, że Tsitsipas faworytem do zagrania w finale.