Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawello10 Tak właściwie, to Shakira nie była jego żoną.
1
@PatrychoO Chyba Venus Williams. Serene już przegoniła.
0
@Gall To już inna kwestia. Talent ogromny, ale niestety zmarnowany przez brak dobrego repertuaru i charakter/osobowość.
0
@KrwawiaceoczyVEB Nawet jeżeli była, to liczysz że w oświadczeniu by o tym napisali? Jako że są osobami publicznymi, to wydali oświadczenie o rozstaniu i tyle. A media będą się prześcigać w spekulacjach.
0
@hayek Ten występ, to żenada, ale ogólnie Górniak ma kawał głosu. Obiektywnie patrząc jedna z najlepszych piosenkarek w Polsce.
0
@mekston A grał w US Open?
0
@mekston Wimbledon to jednak zawsze duży prestiż. A to będzie pierwszy występ Alcaraza w Londynie?
0
@mekston Zobaczymy jak Alcaraz będzie sobie radził na trawie.
0
@adi7adi8 Akurat tyle razy wygrał Roland Garros, że nic dziwnego, żeby oddał finał xD Oczywiście żartuję sobie. Zobaczymy jak będzie, bo jak pisałem wcześniej, w US Open miałby spore szanse na kolejnego szlema.
0
@mekston Skąd taka informacja? To znaczy, że zamierza odpuścić pozostałe szlemy? Na US Open miałby duże szanse, bo Djokovica pewnie nie dopuszczą do gry.
0
@Medium Ale z drugiej strony Zverev, Medvedev czy Tsitsipas są ciągle młodzi i chyba muszą wreszcie zrobić postęp, który pozwoli im regularnie wygrywać wielkie szlemy.
0
@Medium Ciekawe czy w przyszłości pojawi się zawodnik, który pobije te rekordy, bo nie będzie miał takiej konkurencji?
1
@MesQueUnClub96 Tylko trzeba brać poprawkę na to w jakiej formie był Federer. Ale zgadzam się, że teoretycznie największe szanse ma na Wimbledonie.
2
@Medium Dla mnie Hurkacz przede wszystkim mentalnie nie jest gotowy na wygranie szlema. Zawsze jak oglądam jego mecze, to wydaje mi się taki zrezygnowany, bez energii. Ale przyznaje, że nie widziałem wszystkich jego spotkań, więc może po prostu, tak trafiłem xd
4
@MesQueUnClub96 Na Wimbledonie nie wystarczy tylko dobry serwis. Trzeba się jeszcze świetnie poruszać, a Hurkacz w tym elemencie odstaje od czołówki. I to właściwie na każdej nawierzchni.
1
@MesQueUnClub96 Pewnie będzie tak, że takie nazwiska jak Zverev, Medvedev, Tsitsipas czy Alcaraz będą w stanie zapełniać trybuny. Zwłaszcza jeżeli będą grali między sobą na późniejszych etapach turnieju.
1
@budel17 Ciekawe czy jak wielka trójka skończy kariery, to się jakoś w dłuższej perspektywie przełoży na frekwencję na trybunach? Czy jednak młodzi będą w stanie zapełnić całe trybuny.
1
@msmsms Ale 6 wygranych Djokovica w Wimbledonie też robi wrażenie. Dodatkowo trzy razy pokonał Federera w finale
6
@PatrychoO Jakich ona może mieć fanów? Chyba Julki z Twittera i ,,feministki" pokroju Staśko, które uważają ze powinna wygrać, bo przecież jest kobietą xd
0
@michal26 Szkoda tylko, że Serena pewnie daleka od swojej optymalnej formy.
0
@michal26 A co w ogóle z Sereną? Wiem, że miała jakąś kontuzję, ale chyba nie zakończyła jeszcze kariery? Bo Venus już tak?
0
@Colon W jakim sensie Navratilova przeżywała porażki ze Steffi?
0
@Colon W najnowszej historii Djokovic ma 43 wygrane z rzędu.
6
@Kurkmen Co gorsze są ludzie, którzy wierzą, że oni z potrzeby serca popierają LGBT xD a chodzi jak zawsze o pieniążki xd
0
@msmsms Coś sugerujesz? xd
3
@MesQueUnClub96 A skąd ta pewność, że pokonałby Rune? Chłopak świetnie gra na mączce i w dłuższych wymianach, Hurkacz miałby problem.
0
@Medium Może któryś z siatkarzy Zaksy, jeżeli dobrze się zaprezentuje na mistrzostwach świata.
0
@bartekvisca Nie, bo na Roland Garros nie wprowadzili takiej technologii, chociaż mogli. Inne turnieje na mączce, miały taki system.
2
@adi7adi8 A Panie nie grają lżejszymi piłkami?
0
@Sulimo Z Sereną w szczytowej formie raczej by nie wygrała. Williams miała nie tylko świetny serwis, ale też i dobry return. Dodatkowo jak na swoją wagę fantastycznie poruszała się po korcie.