Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston To widzę, że się pozmieniało. A jeszcze początkiem roku, Djokovic był uważany przez australijski rząd za potencjalnego ,, mordercę", bo się nie zaczepił.
1
@mekston Gdzieś mi mignęło info, że nie trzeba być zaszczepionym, żeby wjechać do Australii. Wiesz może czy, to prawda?
0
@Colon Jak na jego wiek, ma bardzo dobre wyniki w wielkich szlemach. Ma potencjał na naprawdę dobrego zawodnika.
0
@mekston W 2015 na Wimbledonie odrobił z Andersonem?
0
@mekston 6 razy na ile?
0
@Barca_Big_Moment To prawda, że można pisać o czym się chce. Ty np. w pisaniu głupich postów na temat Djokovica jesteś mistrzem.
0
@Barca_Big_Moment Czego przelogować? Odpowiadam na pytanie, bo wiem do czego nawiązał @MesQueUnClub96
0
@ArterkHD To nawiązanie do wcześniejszego postu @Barca_Big_Moment
8
@Hubsao Jak dla mnie, słabe zachowanie zarządu z wypuszczeniem kontraktu do mediów, chociaż domyślam się jaki jest tego cel. A Frenkie raczej nie pokazał swoją grą, że zasługuje na takie zarobki.
4
@MessiTheBesst Ma świetne wyniki, na które pewnie ciężko zapracował, więc niech się chwali.
0
@mekston W sumie wygrał już z Djoko, ale nie w wielkim szlemie.
2
@Encore Tu powinna być dyskwalifikacja, bez wątpliwości. Novak by już poleciał z turnieju.
4
@hayek Ważne, że hajs się zgadza :) wtedy przedstawiciele FIFY i UEFY zapominają o tolerancji czy rasiźmie, o którym tak krzyczą.
0
@martin3131 Jest jakieś potwierdzone źródło tego, co napisałeś? Bo jeżeli, to prawda to już brakuje słów na tę pseudo poprawność polityczną.
3
@masq Totalnie nie są, to klimaty Leo. Zresztą widać po zachowaniu, że nie czuje się komfortowo.
5
@Gaz A u mnie właśnie, trzeba było mieć jakieś pozytywne uwagi i wykazać się aktywnością (konkursy, olimpiady), nawet jak się miało czerwony pasek.
1
@michal26 https://warszawa.naszemiasto.pl/500-plus-dla-malzenstw-to-nowy-pomysl-jaki-trzeba-miec-staz/ar/c3-8861331
Wygląda na to, że na razie to tylko petycja, ale kto wie, co będzie w przyszłości xD
0
@michal26 A co z pieniędzmi za długie pożycie małżeńskie? xD jak się ten pomysł potoczył, bo nie obserwowałem?
1
@Peszko07 A wspomniał o czerwiec, którego roku mu chodziło? xd
0
@Uukasz_93 Zawsze mnie zastanawiało, jak ludzie mogą być tak naiwni i wierzyć, że politykom naprawdę zależy na zwykłych ludziach, a nie na władzy, kontroli społeczeństwa i pieniądzach.
1
@Kusco15 Nie jest świetne, bo jest na zasadzie ,, my nie znamy, żadnego ambasadora, niech sobie mówi, co chce". MSZ powinien skrytykować tę wypowiedź i przy okazji ją naprostować.
1
@Peszko07 Jest jakieś info, gdzie zespół z Lwowa będzie rozgrywał mecze domowe?
0
@Encore Federer już nic poważnego nie dołoży. Walka o GOAT będzie między Nole, a Nadalem. Chociaż nawet jeżeli Djoko wyprzedzi Federera we wszystkich statystykach (niewiele mu brakuje), to ludzie powiedzą, że Roger lepszy, bo nie lubią Djokovica.
0
@Encore Ok, ale w innych statystykach przewodzi Djokovic. Bezpośrednie pojedynki, wygrane w turnieju Mistrzów i ATP 1000 (jako jedyny wygrał wszystkie co najmniej dwa razy) ilość tygodni jako numer 1. Jedyne, co brakuje Djoko, to złoto IO.
1
@MesQueUnClub96 O spokojnym awansie do półfinału wielkiego szlema, można mówić w przypadku najlepszych tenisistów. Hurkacz jest średni, a jak mecz nie układa się po jego myśli, to ma problem, żeby go odwrócić.
1
@MarioVeB! Czyli zawodnik może podpisać kontrakt i mieć wyebane na wszystko? Bo przecież pieniądze i tak się będą zgadzać, a on sobie będzie siedział i miał wszystko w czterech literach.
2
@MarioVeB! Debilostwem zarządu jest próba pozbycia się Umtitiego, z którego nie ma żadnego pożytku, a zarabia spore pieniądze? To gratuluję myślenia. Idealnie odnalazłbyś się w zarządzie Bartomeu :)
2
@MarioVeB! A jak klub przed końcem kontraktu, chce sprzedać zawodnika, a on nie chce odchodzić (bo ma umowę i kropka) to jest ok czy nie?
2
@MarioVeB! Dobrze, że ty nigdy nie bredzisz ;)
1
@daniel32778 Takie dziadki jak on niby władzy nie mają, ale wiadomo jak to jest za kulisami.