Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Oby nie. Trump ma za dużo negatywnego elektoratu, żeby wygrać wybory. No chyba, że demokraci wystawią Hillary Clinton, to wtedy szanse będą wyrównane xD
1
@kynio302 Gdyby Clintonowa zrobiła porządną kampanię, to by nie był.
0
@MesQueUnClub96 Ciekawe jak będzie wyglądał kalendarz Nole po Wimbledonie. Do USA i Kanady raczej nie wjedzie, więc odpadają dwa turnieje rangi 1000 i US Open.
1
@Popitek12 Bo jest średnim tenisistom, w dodatku już nie najmłodszym.
0
@mekston Niby racja z tym Kyrgiosem, ale mam wrażenie, że on podejdzie do tego na ,,lajcie". Inni zawodnicy w takiej sytuacji by się stresowali, bo masz rację, że dla niego, to szansa jedna w życiu. Ale może mam takie błędne wrażenie, bo Kyrgios kojarzy mi się z takim tenisistom, który w ogóle się niczym nie przejmuje. Na zasadzie ,,co będzie, to będzie"
0
@mekston Kyrgios nie ma nic do stracenia, to na Djoko będzie presja. Nick może zaskoczyć Novaka swoją nieprzewidywalnością. Dużo będzie zależało od Kyrgiosa, Nole się pewnie dostosuje swoją grą do sytuacji na korcie. Chyba, że Djokovic od razu zacznie mecz, na swoim najwyższym poziomie.
0
@mekston Novak też był wtedy daleki, od swojej najwyższej dyspozycji. Chociaż Kyrgios ma styl, który chyba nie do końca leży Djoko.
1
@mekston To prawda, ale pierwszy set w wykonaniu Djoko bardzo słaby. Odniosłem wrażenie, że był bardzo spięty na początku meczu, zwłaszcza przy swoim serwisie.
0
@mekston Jeszcze Sampras ma 7 wygranych na Wimbledonie. Djoko dwa razy przegrał z Kyrgiosem, co prawda do dwóch wygranych setów, ale jednak. Jak Kyrgios sobie radził we wcześniejszych rundach?
0
@mekston Faworyt na pewno, ale raczej nie giga. Dzisiaj pierwszy set bardzo słaby w wykonaniu Nole. Teraz podniósł poziom, ale wciąż mam wrażenie, że sporo mu brakuje do najwyższej formy.
0
@Xxxbarca4ever Też mi się tak wydaje. Łomacz doświadczony i zawsze trzyma pewien poziom (może nie najwyższy, ale jest solidny). Jak w ogóle do tej pory prezentuje się Firlej?
0
@MESSIah16 I w sumie nasuwa się pytanie, czy Nadal i Djoko (wcześniej Federer), aż tak naturalnie przewyższają innych, będąc dobrze po 30, czy to może kwestia ,, wspomagaczy".
1
@michal26 Mamy jeszcze bardzo dobrze obsadzony środek. W sumie to jedna z naszych najlepszych formacji, od lat.
1
@Xxxbarca4ever Leon to bez wątpienia jeden z najlepszych siatkarzy (może nawet najlepszy), ale jestem ciekawy jak sobie poradzimy bez niego, grając bardziej zespołowo.
1
@Barca1992 W USA pewnie zadziała, bo tam celebryci, to ,, autorytety". U nas w sumie też, ale na szczęście trochę mniej.
0
@escarabajo Covid ich już raz uratował, na jesień może być powtórka. A już zaczynają się w mediach przygotowania do powrotu covidu.
0
@Barca1992 Coś wymyślą :) a po za tym, na jesień wlatuje temat covidu od nowa.
0
@mekston No właśnie. Nie gra pół roku, a później wraca i wygrywa szlemy. I to się zdarzało wielokrotnie w karierze Nadala. Jest to podejrzane, bo zawodnicy po tak długich kontuzjach potrzebują czasu, żeby wrócić do najwyższej formy. Chociażby przykład Djokovica z 2018, to potwierdza.
2
@Pavlogoalkeepe Oczywiście, że tak. Djokovic gdyby cały czas mówił o kontuzji, a potem wygrywał mecze, to byłby zjedzony w mediach. Ale Nadal, to ulubieniec, więc mało kto się zastanowi, czy to prawda o tych kontuzjach. Zresztą to nie pierwszy, taki przypadek w karierze Nadala.
2
@Medium Teoretycznie tak, ale jak sama zainteresowana napisała, w przypadku negatywnego komentarza, poleci ban :)
6
@Medium I to jest właśnie ta wolność słowa, według przedstawicieli lewicy. Nie można kulturalnie wyrazić swojego zdania (negatywnie ocenić), bo od razu hejt.
4
@MesQueUnClub96 Djoko - Nadal w AO 2012
3
@eosz Bo najlepsi tenisiści, rzadko grają jeszcze debla w wielkim szlemie. Kwestia skupienia się na singlu i oszczędzania sił.
0
@Shadow23FCB W sumie z Iranem, zazwyczaj mieliśmy emocjonujące i zacięte mecze. Ale spokojnie awansujemy do finału. Z Chinami i Holandią powinniśmy wygrać. Nie są to mistrzostwa Europy, więc ze Słowenią też chyba damy radę xD
1
@Shadow23FCB Moim zdaniem nie ma, co przywiązywać większej wagi do tej porażki. Awans do finałów we Włoszech mamy zapewniony, a trener też musi sprawdzać różne warianty. MŚ najważniejsze i liczę na podium, a może nawet kolejną obronę tytułu.
1
@Medium Prawie robi dużą różnicę. Nadal też już prawie przegrał z Fritzem, a mecz jeszcze trwa.
0
@Shadow23FCB Dlaczego siatkarzom? Akurat oni mental, mają jeden z najlepszych, wśród polskich sportowców.
1
@MesQueUnClub96 Djokovic ma jeszcze więcej tytułów ATP 1000. Każdy tytuł tej rangi wygrał, co najmniej dwa razy.
0
@mekston Oby mógł zagrać, chociaż do AO jeszcze pół roku, a coraz częściej słychać, że covid ,,wróci " na jesień.
1
@mekston To widzę, że się pozmieniało. A jeszcze początkiem roku, Djokovic był uważany przez australijski rząd za potencjalnego ,, mordercę", bo się nie zaczepił.