2

Lewy w Messiego się bawi , ale coś mu nie może pyknąć xd

0

@AlexDark00 Bo z twoich komentarzy można wywnioskować, że bramki na pustaka, to się nie powinny liczyć. A co do świetnego ustawienia Lewego w polu, skoro to jest takie proste, to dlaczego nie wszyscy napastnicy tak potrafią?

1

@AlexDark00 Dzisiejsza bramka Lewego się liczy czy nie bardzo? ;)

0

@Tasde Nie do końca się zgodzę, chociaż z Iniestą masz rację. Liczba asyst się liczy, bo to są liczby na które większość patrzy. A to, że Lewy ,,coś" przy tej bramce zrobił, to nie każdy będzie pamiętał.

1

@Lionel_Messi10 Ładną siatkę założył przy tej asyście :)

0

@Tasde Spore, bo jednak na statystyki się patrzy. Ale tutaj nie ma mowy o asyście, chociaż duża zasługa Lewego, że ta bramka padła.

0

@Tasde To będzie zaliczone jako asysta Lewego?

1

@Archolos Nie było spalonego.

1

@Borneo Ale jaki cyrk robi? Młodzi i tak na niego nie zagłosują, a swojemu elektoratowi pokazuje, że nie pozwoli sobie na oskarżenia i pomówienia pod swoim adresem. Tak jak ci wcześniej pisałem, TVP to odpowiednio przedstawi.

0

@Borneo Może i kabarety będą miały z tego używanie, o ile to się okaże prawdą. Ale to nie będzie miało wpływu na wybory, bo emeryci nie oglądają kabaretów :)

0

@Borneo Co ma do tego Neonówka? Myślisz, że Kaczyński się przejmuje tym, co o nim mówią w kabarecie? A wytoczenie przez niego procesu, to idealny krok pod jego elektorat. TVP to odpowiednio przedstawi.

0

@msmsms Nie przeczę, że go to bolało. Zresztą było widać spory ślad na nosie. Po prostu nie uważam, że akurat w tym przypadku był realny krecz Nadala. A napisałeś jakby to było coś niesamowitego, że dograł ten mecz.

0

@msmsms Przecież sam sobie to zrobił. Gdyby tak zrobił Djokovic, to pewnie wyzywałbyś go od pajaców.

1

@arasz1819 Raczej mało kto uważa go za bohatera. Ta jego wypowiedź jest często przytaczana, bo akurat powiedział czystą prawdę.

8

@!urek Przecież on wcześniej dla Shakiry zostawił dziewczynę, więc to żadne zaskoczenie. Zresztą ona też rozstała się z narzeczonym dla Pique.

3

@Tasde Ale jako osoba publiczna musi liczyć się z tym, że media będą się tym interesować. Na pewno zdawał sobie sprawę z tego, że pojawienie się z nową dziewczyną wywoła duże zainteresowanie zwłaszcza, że od rozstania z Shakirą nie minęło dużo czasu.

0

@Xxxbarca4ever Muszą przegrać mecz, czy mogą wygrać 3-2?

0

@Bartula Ja miałem egzaminatora, który po za tym, że miał zastrzeżenia do dynamiki mojej jazdy, to nic nie mówił xd Oczywiście oprócz poleceń. Udało mi się zdać za pierwszym razem, ale patrząc z perspektywy czasu, to ja wtedy w ogóle nie potrafiłem jeździć xD Pierwszy raz zdawałeś?

0

@Xxxbarca4ever Na zwycięstwo Chin jest kurs ponad 12. W normalnym meczu raczej nierealne, żeby wygrali, ale patrząc na to jaka jest sytuacja Włochów, to kto wie.

0

@Xxxbarca4ever Dosyć wysoki kurs jest na Chiny. Obstawiasz?

0

@Xxxbarca4ever @adi7adi8 Obstawiacie, że Włosi się dzisiaj podłożą?

0

@Bartula Bezczelnie czyli jak? A co źle zrobiłeś, że nie zdałeś?

0

@Xxxbarca4ever Strasznie nie podoba mi się takie kombinowanie zespołów, żeby tylko zagrać z teoretycznie słabszym przeciwnikiem.

1

@barcelonaLM I jeszcze ta publiczność, która wygwizdała Osakę, gdy odbierała trofeum. A co do Sereny, to ona wiele takich zachowań miała podczas całej kariery.

1

@Rarenzio Mecze wygrywa się strzelając bramki i to jest główne zadanie Lewandowskiego, które świetnie realizuje. A skoro uważasz, że Auba jest lepszy od Lewego, to może daj znać Xaviemu i innym trenerom, którzy uważają Polaka za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie ;)

0

@barteq Jeżeli bez noclegu, to pewnie w poniedziałek wieczorem wyjazd, a w środę do południa albo po południu przyjazd.

3

@Rarenzio Zamiast się cieszyć, że wreszcie mamy Polaka, który nie tylko gra w Barcelonie, ale będzie jednym z jej liderów, to tacy jak ty wiecznie narzekają. Zresztą po twoich komentarzach typu ,,sprzedać Lewego zamiast Aube", widać jakie masz pojęcie o piłce.

3

@Rarenzio Oj widzę, że boli dupka, bo Lewy zagrał kolejny dobry mecz. Proponuję powrót na fioletową stronę ;)

0

@maniak33333 Nie ma co porównywać popularności tych sportów, bo to jest przepaść. Chociaż w Polsce i tak jest duże zainteresowanie siatkówką.

0

@MESSIah16 Jeżeli grają takie reprezentacje jak Meksyk czy Tunezja, to nic dziwnego, że mało kogo to interesuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?