0

@AlexDark00 Może i osiągnęli więcej (sam tak uważam), ale Lewy też ma sporo sukcesów w karierze. A jedyne, co potrafisz to mu umniejszać w komentarzach.

0

@MesQueUnClub96 Pewnie go pupa piecze, że Polak rodak coś osiągnął.

0

@Azrik To znaczy, że jest niepewny w swoich zagraniach.

0

@AlexDark00 Ale wiesz, że bramkarz tu popełnił błąd? :) a Twoje czepianie się Lewandowskiego o wszystko staje się powoli żałosne. Masz może na imię Mariusz?

1

@AlexDark00 Ale też popełniał babole i to w meczach o stawkę.

0

@Emhyr Ter Stegenowi też się babole zdarzały. Zwłaszcza na początku gry w Barcelonie.

7

@KrwawiaceoczyVEB Ponad 20 lat młodsza od Shakiry, więc pewnie gdzie nie gdzie, są różnice na jej korzyść ;)

1

@Barca1922 Dzisiaj po meczu, pewnie będzie się zastanawiał po, co Lewy gra w towarzyskim spotkaniu.

0

@kapibara Na pewno Franciszek ma lepszy PR w mediach, niż Benedykt XVI. A to też wpływa na to, który papież jest postrzegany jako ten ,,lepszy".

0

@Nano22 Chyba od 2007 albo 2008. Tak przynajmniej kojarzę.

0

@MesQueUnClub96 A zmieniając temat, to wiesz kiedy ma być jakaś decyzja w sprawie Djokovica?

1

@MesQueUnClub96 Ale dlaczego zakładasz, że to z Shakirą było coś nie tak? A może po prostu Pique odwaliło bez powodu i poleciał na młodszą?

0

@MrPGG Było info na stronie Barcy, że te koszulki od dzisiaj będą w sprzedaży. A wieczorem Barca zagra w nich w meczu z City.

3

@Comentateiro @Kondziubarca Dobre źródło podało tę informację?

0

@Rudolfrenifer Przeszłość jej i męża też nie pomogła. Zresztą ona nie ma zbytnio charyzmy i od razu można od niej wyczuć, że jest fałszywa. I raczej nie bez powodu, dużo Amerykanów nazywaja ją Killary zamiast Hillary.

5

@kynio302 I nie byłby, gdyby Clintonowa zrobiła porządną kampanię, a nie zajmowała się wchodzeniem w d*upę celebrytom.

1

@Survier Pamiętam, że na La Rambli była taka narracja, o jakiej napisałeś i zgadzam się z Twoim postem. Mi bardziej chodziło o to, że Puiq powinien poszukać innego klubu, od razu jak Koeman mu powiedział, że nie będzie u niego grał. Zwłaszcza, że Holender nie był pierwszym trenerem, który go nie wystawiał do składu.

0

@Survier Koeman mu jasno dał do zrozumienia, że nie będzie u niego grał, a mimo to nie spieszyło mu się, żeby odejść do innego klubu.

0

@Gall Ale to ktoś mu zabronił, iść do Celty albo Sevilli? Oczywiście o ile te zespoły, by go chciały.

4

@MesQueUnClub96 Niestety raczej go nie wpuszczą. Ale przynajmniej wygrał Wimbledon, nie będąc zaszczepionym, a inni wylecieli z turnieju przez covida chociaż się szczepili xd

0

@J4no Miał narzeczoną, ale się rozstali.

1

@Azacca No właśnie nie, bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać. Kibice też nie muszą być zaszczepieni ;)

0

@Vebrol No, że odchodzi z Realu.

1

@gumaz Też mi się tak wydaje. Ja czytałem niedawno, że ponad 5mln Ukraińców przyjechało do Polski od wybuchu wojny, ale ponad 3 mln już wróciło na Ukrainę.

0

@PanAgenda2030 Skąd info, że jest ich 7 milionów w Polsce?

0

@michal26 Fajdek miał szansę na medal, ale w wywiadzie stwierdził, że ME właściwie nikogo nie interesują i nawet nie chciało mu się na nie przyjeżdżać.

2

@AlexDark00 I zaliczyli nam te bramki czy nie? Bo patrząc po twoich komentarzach, to można wywnioskować, że takie gole się nie liczą.

0

@mekston W którym sezonie Messi strzelił ten dublet?

0

@Wilczeq Oprócz Mariusza jest tu jeszcze taki jeden.

1

@AlexDark00 Oglądaj mecz dokładniej. A te dwie dobitki też trzeba umieć strzelić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?