Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Może i osiągnęli więcej (sam tak uważam), ale Lewy też ma sporo sukcesów w karierze. A jedyne, co potrafisz to mu umniejszać w komentarzach.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie go pupa piecze, że Polak rodak coś osiągnął.
0
@Azrik To znaczy, że jest niepewny w swoich zagraniach.
0
@AlexDark00 Ale wiesz, że bramkarz tu popełnił błąd? :) a Twoje czepianie się Lewandowskiego o wszystko staje się powoli żałosne. Masz może na imię Mariusz?
1
@AlexDark00 Ale też popełniał babole i to w meczach o stawkę.
0
@Emhyr Ter Stegenowi też się babole zdarzały. Zwłaszcza na początku gry w Barcelonie.
7
@KrwawiaceoczyVEB Ponad 20 lat młodsza od Shakiry, więc pewnie gdzie nie gdzie, są różnice na jej korzyść ;)
1
@Barca1922 Dzisiaj po meczu, pewnie będzie się zastanawiał po, co Lewy gra w towarzyskim spotkaniu.
0
@kapibara Na pewno Franciszek ma lepszy PR w mediach, niż Benedykt XVI. A to też wpływa na to, który papież jest postrzegany jako ten ,,lepszy".
0
@Nano22 Chyba od 2007 albo 2008. Tak przynajmniej kojarzę.
0
@MesQueUnClub96 A zmieniając temat, to wiesz kiedy ma być jakaś decyzja w sprawie Djokovica?
1
@MesQueUnClub96 Ale dlaczego zakładasz, że to z Shakirą było coś nie tak? A może po prostu Pique odwaliło bez powodu i poleciał na młodszą?
0
@MrPGG Było info na stronie Barcy, że te koszulki od dzisiaj będą w sprzedaży. A wieczorem Barca zagra w nich w meczu z City.
3
@Comentateiro @Kondziubarca Dobre źródło podało tę informację?
0
@Rudolfrenifer Przeszłość jej i męża też nie pomogła. Zresztą ona nie ma zbytnio charyzmy i od razu można od niej wyczuć, że jest fałszywa. I raczej nie bez powodu, dużo Amerykanów nazywaja ją Killary zamiast Hillary.
5
@kynio302 I nie byłby, gdyby Clintonowa zrobiła porządną kampanię, a nie zajmowała się wchodzeniem w d*upę celebrytom.
1
@Survier Pamiętam, że na La Rambli była taka narracja, o jakiej napisałeś i zgadzam się z Twoim postem. Mi bardziej chodziło o to, że Puiq powinien poszukać innego klubu, od razu jak Koeman mu powiedział, że nie będzie u niego grał. Zwłaszcza, że Holender nie był pierwszym trenerem, który go nie wystawiał do składu.
0
@Survier Koeman mu jasno dał do zrozumienia, że nie będzie u niego grał, a mimo to nie spieszyło mu się, żeby odejść do innego klubu.
0
@Gall Ale to ktoś mu zabronił, iść do Celty albo Sevilli? Oczywiście o ile te zespoły, by go chciały.
4
@MesQueUnClub96 Niestety raczej go nie wpuszczą. Ale przynajmniej wygrał Wimbledon, nie będąc zaszczepionym, a inni wylecieli z turnieju przez covida chociaż się szczepili xd
0
@J4no Miał narzeczoną, ale się rozstali.
1
@Azacca No właśnie nie, bo niezaszczepieni Amerykanie mogą zagrać. Kibice też nie muszą być zaszczepieni ;)
0
@Vebrol No, że odchodzi z Realu.
1
@gumaz Też mi się tak wydaje. Ja czytałem niedawno, że ponad 5mln Ukraińców przyjechało do Polski od wybuchu wojny, ale ponad 3 mln już wróciło na Ukrainę.
0
@PanAgenda2030 Skąd info, że jest ich 7 milionów w Polsce?
0
@michal26 Fajdek miał szansę na medal, ale w wywiadzie stwierdził, że ME właściwie nikogo nie interesują i nawet nie chciało mu się na nie przyjeżdżać.
2
@AlexDark00 I zaliczyli nam te bramki czy nie? Bo patrząc po twoich komentarzach, to można wywnioskować, że takie gole się nie liczą.
0
@mekston W którym sezonie Messi strzelił ten dublet?
0
@Wilczeq Oprócz Mariusza jest tu jeszcze taki jeden.
1
@AlexDark00 Oglądaj mecz dokładniej. A te dwie dobitki też trzeba umieć strzelić ;)