0

@VeB10Ronnie Jak odnawiał? Co roku była uroczystość podpisania kontraktu? Czy może podpisał jeden i zgodnie z nim dostawał coraz większą pensję? Bo to spora różnica.

0

@VeB10Ronnie Jak co roku odnawiany kontrakt? Możesz pokazać takie informacje?

2

@Moxley To szkoda, że w taki sposób zapamiętałeś najlepszego piłkarza jaki grał w tym klubie. Może gdybyś uważniej oglądał mecze, to miałbyś w pamięci piękne bramki, świetne asysty czy kreowanie gry na poziomie najlepszych pomocników.

1

@Worny Pod wcześniejszym postem, dotyczącym powrotu Messiego jest użytkownik, który twierdzi, że Lewy już daje więcej Barcelonie, niż Leo przez ostatnie lata XD

1

@Moxley Sprawdź sobie statystyki z ostatnich lat Messiego w Barcelonie. Może wtedy zobaczysz, co Leo nam dawał. A co do Lewego, to zobaczymy czy będzie w stanie poprowadzić zespół do jakiegoś trofeum.

0

@VeB10Ronnie Dziękuję, bardzo mi miło, że mnie doceniłeś :)

5

@Sysia11 @Lionel_Messi10 Konto założone w sierpniu, to wiele mówi :)

2

@VeB10Ronnie A dlaczego nie wspomnisz o innych trofeach, które wygraliśmy z Messim od 2015 roku ? Ostatnie sezony pokazały, że wcale nie tak łatwo wygrać chociażby ligę.

13

@mekston Dzięki, że napisałeś za mnie, co wygraliśmy z Messim od 2015 roku :) Niektórzy na tej stronie, to chyba już Alzheimera mają, co trochę dziwne, bo to chyba wciąż młodzi ludzie xD

19

@VeB10Ronnie Mimo, że Barca wygląda obiecująco, to póki co nic bez Messiego nie wygraliśmy. Zobaczymy na koniec sezonu czy dołożymy do gabloty jakiekolwiek trofeum.

7

@Chaoss A po co mu bilet do Argentyny, jak mundial jest w Katarze? :)

0

@Adamski69 A czy w ostatnim meczu, to nie Mbappe asystował przy bramce Messiego?

5

@Xpert77 Jeden z nich już się odezwał. Czekamy na drugiego :)

0

@Culers Ktoś musi przejąć rządy po terroryście z Rosario xd

1

@Lionel_Messi10 Dlaczego Argentyna ma w Miami zgrupowanie kadry?

16

@masq Messi na dobrą sprawę nie opuścił reprezentacji bo nie ominął żadnego meczu. Oświadczenie po przegranej było nie potrzebne. A Leo poszedł do PSG, bo nie mógł iść do żadnego z topowych klubów. City kupiło pana z pięknymi łydkami, a reszta miała już skompletowane składy. A co do Lewandowskiego, to Messi odniósł się do sezonu 2020, a nie 2021 więc nie wiem gdzie ty tu widzisz kłamstwo.

1

@Kgorecki2500 Mnóstwo przedstawicieli państw bierze udział w tym pogrzebie, co jest normalne, ale zastanawiam się czy królowa brała udział w pogrzebach prezydentów np USA? Czy nie miała tego w zwyczaju?

28

@masq Widzę, że zarzucasz komuś brak kultury osobistej, a sam obrażasz Messiego nazywając go malutkim człowieczkiem, mimo tego że go nie znasz. Gdzie więc twoja kultura osobista?

60

@masq XD a pamiętasz, że Leo tutaj grał przez kilkanaście lat, czy w ogóle nie kojarzysz, że takie coś miało miejsce? :)

0

@masq Przecież Messi był tutaj krytykowany za poprzedni sezon w PSG. Może nie tyle za samą grę, bo ona była całkiem dobra, ale za brak goli jak najbardziej.

0

@AllBundy Nie obrośli w piórka, tylko jesteśmy gorszą drużyną niż Niemcy. To że jesteśmy w strefie medalowej, to bardzo duże osiągnięcie i zaskoczenie.

0

@masq A kto tutaj pisał, że Messi w poprzednim sezonie ciągnął grę PSG? Zdecydowana większość twierdziła, że był to słaby sezon w wykonaniu Leo. Chociaż dobrze wyglądała u niego liczba asyst i kluczowych podań.

1

@MesQueUnClub96 Z większych klubów, to Milanowi.

0

@Worny Nie no przecież złapałem, że dla żartu to napisałeś xd

0

@Worny 100% obronionych strzałów, to mało? xd

1

@Firestone To MVP dla Lewego trochę na wyrost, bo byli dzisiaj zawodnicy lepsi od niego. Chociaż strzelił dwie bramki, więc w sumie bez zaskoczenia, że go wybrali.

0

@Firestone A Fati podawał czy strzelał?

0

@cris2706 I patrząc pod takim kątem, to złota piłka dla Benzemy nie będzie żadnym zaskoczeniem.

0

@quarto Elche nie miało żadnej sytuacji, więc raczej nie :)

0

@cris2706 Gdyby ZP była tylko nagrodą indywidualną, to Modric by jej nigdy nie wygrał, a Leo miałby 2/3 więcej. Zawsze wszyscy patrzą, co dany zawodnik wygrywa z drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?