0

@Mroziu Słabo? Piękna asysta, świetnie rozgrywał piłkę, mógł mieć kolejną asystę przy podaniu do Neymara. Jedynie gorzej ze skutecznością, ale to był naprawdę dobry mecz Messiego.

1

@John_Doe Ale Whitney Houston, to Ty szanuj xd

9

@macio_944 Piękna asysta, świetnie rozgrywa piłkę, gorzej ze skutecznością.

1

@sevs Dokładnie, a przecież nie miał jakiś spektakularnych obron. To piłkarze PSG właściwie w niego strzelają.

4

@PatrychoO Szkoda, że nie uderzał z pierwszej piłki.

1

co to był za strzał Neymara XD

1

@pacior95 Miał covid, a wcześniej kontuzje. Trzeba poczekać kilka spotkań, aż złapie rytm meczowy. Może wtedy poprawi się dynamika Messiego.

1

Messi piękna asysta :)

0

@degor102 I to jest marudzenie? Przecież większość zawodników dyskutuje z sędziami, nawet gdy nie mają racji.

0

@Bunk420 Ona przecież jakiś czas temu skończyła karierę. Wróciła teraz do grania?

1

@degor102 W jaki sposób niby marudzi?

1

@Omoziu Już nie przesadzajmy z tym skreślaniem Ferrana. Pojawiły się takie wpisy, ale głównie od użytkowników, którzy ciągle kogoś krytykują. Większość podkreślała, że Hiszpan potrafi się ustawić na pozycji i wypracować sobie sytuacje, które zacznie wykorzystywać.

1

@patry295 Większość nie ma pojęcia z czym, by się wiązało wprowadzenie maksymalnych cen, więc nie dziwi mnie, tak wysoki procent za tym pomysłem.

0

@Gomess Messi w Lidze Mistrzów ma dobre statystyki, które w drodze do ewentualnego finału, może jeszcze poprawić.

1

@tomek8756 Polska jest po prostu tak bogata, że nie potrzebuje marnych 7mld i to jeszcze z Unii :)

0

@zaiks Każdy inaczej reaguje i nie ma w tym nic złego, a poza tym pokazuje, że mu zależy.

1

@GeneralXavi Przecież skuteczność u Ferrana, to dzisiaj dramat. Można chyba od napastnika wymagać, żeby trafił w światło bramki?

0

@sergio5 Biedny Robert, koledzy mu piłki nie chcą podać :/

0

@IronSanHybrid Mam nadzieję, że będą konsekwentni i przy ewentualnej bramce Dembele (wiem, mała szansa na to), też będą gwizdać :)

1

@Waszk Ciekawe czy gdyby strzelił bramkę na wagę zwycięstwa, to też będą gwizdać?

0

@TheNekro94 Czyli wystarczy, żeby piłkarze nabijali przeciwnika w polu karnym, bo ręka, to reka?

0

@KaJoFCB Barcelona obecnie, to też średniak w Europie.

1

@AllBundy Nic nie znaczący gest, który w żaden sposób nie pomaga w walce z rasizmem.

0

@KrychaFCB Sami nie wiedzą, ale taka moda ;)

0

@Ali3231 Nie wiem czy wybór Xaviego znaczy, że Dest jest tak słaby? Przecież Minqueza u Koemana, na prawej obronie miał średnie mecze, żeby nie powiedzieć słabe.

0

@BART97 Komentatorzy powinni zachować, przynajmniej odrobinę profesjonalizmu. Jeżeli Lewandowski gra słaby mecz, to powiedzieć o tym, a nie gadać głupoty, jaki to Lewy biedny, bo mu koledzy nie podali.

0

@Krzysiek872 Dziennikarskie bzdety

1

@LS Nazwiska Messiego i Ronaldo zawsze będą gorące. Nieważne jak będą grali, bo uwaga i tak w dużej mierze będzie na nich zwrócona.

0

@Castro Myślę, że mecz PSG z Realem też dużo kibiców, by obejrzało. Może nawet więcej, niż Bayern.

0

@JohnA Dla mnie przestrzelenie karnego, przez jakiegokolwiek piłkarza nie jest żadnym szokiem, bo to się po prostu zdarza. Ale nagłówek mnie nie dziwi, bo liczy się klikalność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?