Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Słabo? Piękna asysta, świetnie rozgrywał piłkę, mógł mieć kolejną asystę przy podaniu do Neymara. Jedynie gorzej ze skutecznością, ale to był naprawdę dobry mecz Messiego.
1
@John_Doe Ale Whitney Houston, to Ty szanuj xd
9
@macio_944 Piękna asysta, świetnie rozgrywa piłkę, gorzej ze skutecznością.
1
@sevs Dokładnie, a przecież nie miał jakiś spektakularnych obron. To piłkarze PSG właściwie w niego strzelają.
4
@PatrychoO Szkoda, że nie uderzał z pierwszej piłki.
1
co to był za strzał Neymara XD
1
@pacior95 Miał covid, a wcześniej kontuzje. Trzeba poczekać kilka spotkań, aż złapie rytm meczowy. Może wtedy poprawi się dynamika Messiego.
1
Messi piękna asysta :)
0
@degor102 I to jest marudzenie? Przecież większość zawodników dyskutuje z sędziami, nawet gdy nie mają racji.
0
@Bunk420 Ona przecież jakiś czas temu skończyła karierę. Wróciła teraz do grania?
1
@degor102 W jaki sposób niby marudzi?
1
@Omoziu Już nie przesadzajmy z tym skreślaniem Ferrana. Pojawiły się takie wpisy, ale głównie od użytkowników, którzy ciągle kogoś krytykują. Większość podkreślała, że Hiszpan potrafi się ustawić na pozycji i wypracować sobie sytuacje, które zacznie wykorzystywać.
1
@patry295 Większość nie ma pojęcia z czym, by się wiązało wprowadzenie maksymalnych cen, więc nie dziwi mnie, tak wysoki procent za tym pomysłem.
0
@Gomess Messi w Lidze Mistrzów ma dobre statystyki, które w drodze do ewentualnego finału, może jeszcze poprawić.
1
@tomek8756 Polska jest po prostu tak bogata, że nie potrzebuje marnych 7mld i to jeszcze z Unii :)
0
@zaiks Każdy inaczej reaguje i nie ma w tym nic złego, a poza tym pokazuje, że mu zależy.
1
@GeneralXavi Przecież skuteczność u Ferrana, to dzisiaj dramat. Można chyba od napastnika wymagać, żeby trafił w światło bramki?
0
@sergio5 Biedny Robert, koledzy mu piłki nie chcą podać :/
0
@IronSanHybrid Mam nadzieję, że będą konsekwentni i przy ewentualnej bramce Dembele (wiem, mała szansa na to), też będą gwizdać :)
1
@Waszk Ciekawe czy gdyby strzelił bramkę na wagę zwycięstwa, to też będą gwizdać?
0
@TheNekro94 Czyli wystarczy, żeby piłkarze nabijali przeciwnika w polu karnym, bo ręka, to reka?
0
@KaJoFCB Barcelona obecnie, to też średniak w Europie.
1
@AllBundy Nic nie znaczący gest, który w żaden sposób nie pomaga w walce z rasizmem.
0
@KrychaFCB Sami nie wiedzą, ale taka moda ;)
0
@Ali3231 Nie wiem czy wybór Xaviego znaczy, że Dest jest tak słaby? Przecież Minqueza u Koemana, na prawej obronie miał średnie mecze, żeby nie powiedzieć słabe.
0
@BART97 Komentatorzy powinni zachować, przynajmniej odrobinę profesjonalizmu. Jeżeli Lewandowski gra słaby mecz, to powiedzieć o tym, a nie gadać głupoty, jaki to Lewy biedny, bo mu koledzy nie podali.
0
@Krzysiek872 Dziennikarskie bzdety
1
@LS Nazwiska Messiego i Ronaldo zawsze będą gorące. Nieważne jak będą grali, bo uwaga i tak w dużej mierze będzie na nich zwrócona.
0
@Castro Myślę, że mecz PSG z Realem też dużo kibiców, by obejrzało. Może nawet więcej, niż Bayern.
0
@JohnA Dla mnie przestrzelenie karnego, przez jakiegokolwiek piłkarza nie jest żadnym szokiem, bo to się po prostu zdarza. Ale nagłówek mnie nie dziwi, bo liczy się klikalność.