Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@FC1899Barca Zarabiał, bo sobie na to zapracował. Wolę jednego Messiego, który bierze takie pieniądze, niż Dembele, Coutinho, i Griezmanna, którzy razem nie dawali połowę tego, co Leo.
1
@FCB_dimiC Przynajmniej grają jeszcze w Lidze Mistrzów i może powalczą z Realem.
0
@Jakchcesz Oczywiście, że mecz, meczowi nie równy. Ja uważam, że delikatnym faworytem jest Real, ale PSG na pewno powalczy.
4
@FCBMati10 Trochę tak, to wygląda, ale chyba on przede wszystkim nie odnalazł się w nowym środowisku. Ja go rozumiem, bo sam jestem introwertykiem i mam tak samo z adaptacją w nowych warunkach.
1
@Sau_Ron Duże znaczenie ma pewnie jego introwertyzm, bo przecież doświadczenia i inteligencji boiskowej mu nie brakuje.
56
@Batys Chore pieniądze, to zarabiają piłkarze.
3
@Krystian_mix PiS i nic więcej nie trzeba pisać.
0
@szela1899 Pamiętam czasy, gdy TVP wręcz szczyciło się Orkiestrą.
4
@PatrychoO Szkoda mi ludzi, którym takie rzeczy przeszkadzają.
0
@mekston No właśnie. Może pojawić się tenisista, który nie będzie musiał rywalizować z tak dobrymi zawodnikami i zgarnie rekord szlema. Ale na razie się na to nie zanosi.
0
@Encore A jak w ogóle prezentuje się junior? Jest jakaś szansa na karierę, czy sztuczne promowanie, bo syn CR7?
0
@Encore A Juantorena będzie jeszcze grał w Lube? Coś czytałem, że chce już odpocząć od siatkówki na wysokim poziomie.
0
Oglądacie siatkówkę klubową? Jeśli tak, to której drużynie kibicujecie i dlaczego?
1
@hayek No nie wiem. Polacy, chociażby w siatkówce zawsze grają o trzecie miejsce z zaangażowaniem.
0
@hayek Brązowy medal, to jednak jest osiągnięcie. Może nie w piłce nożnej, ale w siatkówce czy w piłce ręcznej jak najbardziej.
1
@Encore To raczej fani Nadala i Federera przez wiele lat nie doceniali Djokovica. Nie zakładali nawet, że może zbliżyć się do tej dwójki, a co dopiero ich przegonić.
0
@Rewolucja123 Filmu Joker
0
@Encore Humor mam dobry :) Poprzedni mój komentarz, to sama prawda ;)
0
@Rewolucja123 Myślisz, że będzie lepszy od ,,Jokera''?
0
@Encore Jako lider światowego rankingu dawno go przegonił ;) i tutaj Rafa szans nie ma. A Djokovic jeszcze o wielkie szlemy powalczy.
0
@lukaszbarca15 Czyli Djokovic, jeszcze trochę będzie śrubował rekord tygodni, jako lider rankingu :)
0
Djokovic utrzymał pozycję lidera, czy Medvedev nową jedynką?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@msmsms Wimbledon jest najbardziej prestiżowym i tu nie ma dyskusji.
0
@Barca_Big_Moment A to już dzisiaj cała wielka trójka kończy kariery?
0
@tbas W zeszłym roku Ty płakałeś trzy razy :)
3
@Barca_Big_Moment Nie zagra, bo Ty tak mówisz? :D
0
@Norkusik Nie prawda. Tylko Djokovic wygrał wszystkie ATP 1000 i to przynajmniej każdego 2 razy. Federer i Nadal nie wygrali wszystkich, więc nie pisz kłamstw. Chyba, że masz na myśli, że wygrywali na każdej nawierzchni, co w sumie też nie jest prawdą, bo nie ma na trawie ATP 1000.
0
@Norkusik Tak samo jak Djokovic i Federer. Z tym, że Djoko dwa razy wygrał każdy wielki szlem. Nadal ma jedno AO, a Federer jedno RG.
1
@Norkusik Tylko Djokovic, ma dwa zwycięstwa na każdym szlemie.