17

@FC1899Barca Zarabiał, bo sobie na to zapracował. Wolę jednego Messiego, który bierze takie pieniądze, niż Dembele, Coutinho, i Griezmanna, którzy razem nie dawali połowę tego, co Leo.

1

@FCB_dimiC Przynajmniej grają jeszcze w Lidze Mistrzów i może powalczą z Realem.

0

@Jakchcesz Oczywiście, że mecz, meczowi nie równy. Ja uważam, że delikatnym faworytem jest Real, ale PSG na pewno powalczy.

4

@FCBMati10 Trochę tak, to wygląda, ale chyba on przede wszystkim nie odnalazł się w nowym środowisku. Ja go rozumiem, bo sam jestem introwertykiem i mam tak samo z adaptacją w nowych warunkach.

1

@Sau_Ron Duże znaczenie ma pewnie jego introwertyzm, bo przecież doświadczenia i inteligencji boiskowej mu nie brakuje.

56

@Batys Chore pieniądze, to zarabiają piłkarze.

3

@Krystian_mix PiS i nic więcej nie trzeba pisać.

0

@szela1899 Pamiętam czasy, gdy TVP wręcz szczyciło się Orkiestrą.

4

@PatrychoO Szkoda mi ludzi, którym takie rzeczy przeszkadzają.

0

@mekston No właśnie. Może pojawić się tenisista, który nie będzie musiał rywalizować z tak dobrymi zawodnikami i zgarnie rekord szlema. Ale na razie się na to nie zanosi.

0

@Encore A jak w ogóle prezentuje się junior? Jest jakaś szansa na karierę, czy sztuczne promowanie, bo syn CR7?

0

@Encore A Juantorena będzie jeszcze grał w Lube? Coś czytałem, że chce już odpocząć od siatkówki na wysokim poziomie.

0

Oglądacie siatkówkę klubową? Jeśli tak, to której drużynie kibicujecie i dlaczego?

1

@hayek No nie wiem. Polacy, chociażby w siatkówce zawsze grają o trzecie miejsce z zaangażowaniem.

0

@hayek Brązowy medal, to jednak jest osiągnięcie. Może nie w piłce nożnej, ale w siatkówce czy w piłce ręcznej jak najbardziej.

1

@Encore To raczej fani Nadala i Federera przez wiele lat nie doceniali Djokovica. Nie zakładali nawet, że może zbliżyć się do tej dwójki, a co dopiero ich przegonić.

0

@Rewolucja123 Filmu Joker

0

@Encore Humor mam dobry :) Poprzedni mój komentarz, to sama prawda ;)

0

@Rewolucja123 Myślisz, że będzie lepszy od ,,Jokera''?

0

@Encore Jako lider światowego rankingu dawno go przegonił ;) i tutaj Rafa szans nie ma. A Djokovic jeszcze o wielkie szlemy powalczy.

0

@lukaszbarca15 Czyli Djokovic, jeszcze trochę będzie śrubował rekord tygodni, jako lider rankingu :)

0

Djokovic utrzymał pozycję lidera, czy Medvedev nową jedynką?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@msmsms Wimbledon jest najbardziej prestiżowym i tu nie ma dyskusji.

0

@Barca_Big_Moment A to już dzisiaj cała wielka trójka kończy kariery?

0

@tbas W zeszłym roku Ty płakałeś trzy razy :)

3

@Barca_Big_Moment Nie zagra, bo Ty tak mówisz? :D

0

@Norkusik Nie prawda. Tylko Djokovic wygrał wszystkie ATP 1000 i to przynajmniej każdego 2 razy. Federer i Nadal nie wygrali wszystkich, więc nie pisz kłamstw. Chyba, że masz na myśli, że wygrywali na każdej nawierzchni, co w sumie też nie jest prawdą, bo nie ma na trawie ATP 1000.

0

@Norkusik Tak samo jak Djokovic i Federer. Z tym, że Djoko dwa razy wygrał każdy wielki szlem. Nadal ma jedno AO, a Federer jedno RG.

1

@Norkusik Tylko Djokovic, ma dwa zwycięstwa na każdym szlemie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?