Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Chyba, że jakieś państwo ma złoża ropy, to wtedy USA bardzo chętnie pomoże obywatelom tego kraju :)
4
@taris W małych miastach i wsiach, PiS ma większe poparcie, które nie chce stracić. I tym kieruje się rząd, a nie troską o zdrowie obywateli.
10
@Azacca To nie o zdrowie ludzi chodzi, a o pieniądze? :)
1
@Azacca Dlaczego? Zamierzałem właśnie obejrzeć, bo wcześniej czytałem książkę Mroza.
6
@monsterrize Z tego opisu wynika, że Messi był umówiony na kolację z Albą i Busim, a Xaviego spotkali przypadkowo. Ale masz rację, że dziwny zbieg okoliczności :)
45
@koksik2700 Ojojoj. A może Pique obraził się o jakąś pierdołę? Ale u Ciebie jechanie po Messim zawsze w modzie.
2
@jeyx77x Przecież Oni nigdy nie trzymali się razem. Messi kumplował się z Suarezem, Albą czy Busim.
11
@Kengo A dla mnie, trochę żałosne jest, takie wyzywanie się na Twiterze.
0
@daniel32778 W tenisie kobiecym, tak naprawdę nie ma 100% faworytek (może poza Sereną w formie). Słabsza dyspozycja w meczu i Barty może pożegnać się z AO.
0
@mekston A, co z Nadalem? Kontuzja czy zmęczenie?
1
@sonek Zwłaszcza, że De Jong oprócz strzelonego gola, zagrał przeciętne spotkanie.
0
@Pawel13sz Tak, ale Messi nie miał kontuzji, która trwała tak długo, jak ta Fatiego.
0
@Mr8lack @masq Ale to lekarze zepsuli operację, czy kolano Fatiego nie zareagowało po niej, tak jak się wszyscy spodziewali i dlatego były potrzebne następne operacje?
0
@MesQueUnClub96 Nie oglądałeś Suareza, gdy grał w Liverpoolu?
0
@Joe_Pesci To trzeba będzie jeszcze dopłacić :)
0
@mokrychlopiec Z tej dwójki Gavi, a tak ogólnie Araujo i Pedri.
4
@Tomek69249845 Jeżeli sklep jest otwarty i chcą iść, to niech idą. Czemu Ci, to przeszkadza?
0
@Joe_Pesci A tak w ogóle, to jak wycofanie się wojsk USA z Afganistanu jest odbierane przez Amerykanów?
2
@LeoMesjasz Małe miasto
14
@mindbender84 Przecież Trump wygrał wybory, bo Rosja mu pomogła. Tak mówiła kandydatka demokratów - Hillary Clinton, to chyba musi być prawda ;)
0
@Encore Pisałeś wczoraj, że dzisiaj miały być jakieś rozmowy w Paryżu (?) Wiadomo coś więcej o tym?
0
@JonSnow Myślę, że jeżeli do południa mu się nie polepszy, to warto iść do weterynarza. A może zjadł coś innego, niż zwykle i trochę go podtruło? Psy czasami tak robią, że nie jedzą dzień czy dwa, żeby oczyścić organizm. A jak często ma te wymioty?
0
@JonSnow Jeżeli je normalnie i się wypróżnia, to raczej nic poważnego. Tak jak kolega wyżej napisał, też mi się to skojarzyło z wydzielaniem kwasu żołądkowego. Ale weterynarzem nie jestem.
3
@Peciak Obrońca ma bronić i Araujo świetnie się w tym sprawdza. Lenglent jest dobry w wyprowadzaniu piłki, a w obronie babol za babolem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@zaiks Mam wrażenie, że piszesz o Barcelonie.
1
@DaPidejpi Dlaczego? Przekładam jego stories na instagramie i wydaje mi się, że podaje rzetelne informacje, bez mieszania się w politykę.
1
@Bogan Może właśnie zamiast Alby spróbować Desta na lewej stronie. Jak już tam grał, to dosyć dobrze się spisywał.
0
@mekston Pewnie tak, ale Monfils nigdy nie był tenisistą, który potrafił dłuższy czas utrzymać równą formę.
0
@mekston W jego przypadku, to akurat nic nie znaczy. Równie dobrze następny mecz, może przegrać 3:0