Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Trochę aktorstwa w jego zachowaniu jest, ale kondycja to nigdy nie była jego mocna strona.
0
@Colon I tak dobry wynik dla niego. Gdyby grał Djokovic, to Kecmanovic skończyłby na pierwszej rundzie.
1
@Barca1992 A skrócili już kwarantanne?
0
@Encore Czyli budowanie naracjii ,,złe NATO, biedna i wiecznie prowokowana Rosja''
0
@sokot Na razie tak, to wygląda i oby ta tendecja się utrzymała.
1
@sokot Najważniejszy jest wskaźnik hospitalizacji i osób pod respiratorami. Liczba zakażeń jest potrzebna do nakręcania paniki wśród ludzi.
1
@osa91 Wirusy mutują i stają się bardziej zaraźliwe, ale powodują lżejsze przejście choroby. To jest bardzo dobra informacja. Zwłaszcza jak, ktoś wcześniej przechorował covida czy się zaszczepił, to ma już przeciwciała.
1
@dafik85 Ale to przecież media i rząd przekonywały na początku szczepień, że szczepionka daje blisko 99% ochrony przed zachorowaniem. Nie ma się, więc co dziwić, że ludzie mają wątpliwości. Zwłaszcza, że pojawiają się informacje, że szczepionka nie chroni przed omikronem.
1
@osa91 To po części prawda, z tym że przeziębienia nie przechodzisz bezobjawowo.
7
@Rick Mam wrażenie, że ci którzy się zaszczepili bardziej obawiają się wirusa, niż ci, którzy są niezaszczepieni.
0
@Xxxbarca4ever W zeszłym sezonie z Januszem na rozegraniu grali bardzo dobrze. W tym, coś się zacięło i może być trudno Treflowi awansować do play offów.
0
@Xxxbarca4ever A Uros do Skry za Koya czy Ebadipoura?
1
@joloskyy A była mowa, że wraz z przyjściem Xaviego, miała się skończyć samowolka zawodników w tej kwestii.
0
@Encore Obok Wlazłego mój ulubiony siatkarz. Oby im się lepiej wiodło w Treflu, bo w tym sezonie, to słabo wygląda.
3
@Marcelinho99 Xavi powinien dać szansę Destowi. Alves ma kontrakt do końca sezonu, nawet jak go przedłuży o rok, to nie możemy opierać na 39 letnim zawodniku naszej obrony. Chyba, że sprowadzimy kogoś wartościowego w lecie.
2
@Amadeusz_ Herkules Poirot
1
@ViscaDelFritz1983 Rublev też przyznał, że przyleciał do Austalii mając pozytywny wynik.
1
@Omoziu Pewnie, że tak. Przecież zdrowy Djokovic jest większym zagrożeniem, niż ktoś kto jest zaszczepiony, ale zarażony i może zarażać innych ;)
1
@Cadafaz A tak btw, to Rublev przyznał, że przyjechał do Australii mając pozytywny wynik testu, ale nie robili mu problemu, bo jest zaszczepiony ;)
0
@Dawidfcb1998 W sumie tak :) przypomniałem sobie jeszcze o Umtitim. To jednak Araujo może odejść, mamy młodych i perspektywicznych zawodników do dyspozycji ;)
1
@amanter Araujo musi zostać. Na kim mamy budować obronę, jak nie na nim?
0
@Fiseq Czym naszprycowany?
2
@RosjaninBut To samo można powiedzieć o Fatim, a jednak zarząd nie wahał się dać mu takiego wynagrodzenia. A na chwilę obecną, Fati właściwie nie gra od 1,5 roku.
7
@BARCA1899Messi Jeżeli Fati dostał takie wynagrodzenie za kilka udanych spotkań, to Araujo tym bardziej się takie pieniądze należą. Oczywiście wiem, że Fati ma duży potencjał, ale na razie ma jeszcze większe problemy z kontuzjami.
1
@Kubaa10 Może jakieś problemy pozaboiskowe?
0
Pedri pokazał, że chce zmianę?
0
@talizmo Widziałeś ile mieli sytuacji bramkowych?
0
@Ls0811 Djokovic miał ważną wizę, co potwierdził sąd. Premier powiedział dlaczego go, nie dopuścili do gry w AO.
0
@Ascend Tsitsipas głośno mówił, że się nie zaszczepi. A gra na AO, więc albo zmienił zdanie, albo kupił certyfikat, ale nikogo to nie interesuje, bo dla mediów Djokovic jest tym złym.
0
@Jonyx Ma jakieś symptomy covid, czy kolejny bezobjawowy z pozytywnym testem?