Barcanajlepszyteam
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Jeżeli będzie wymagany certyfikat szczepienia i Djokovic go przedstawi, to i tak pojawi się mnóstwo kontrowersji w mediach. Założę się, że dziennikarze będą robić wszystko, by sprawdzić czy Djokovic rzeczywiście się zaszczepił. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania w sprawie innych zawodników. Tsitsipas otwarcie mówił , że się nie zaszczepi. Przyjeżdża na AO z certyfikatem. Czemu nikt nie docieka, czy rzeczywiście zmienił zdanie, czy kupił sobie certyfikat?
3
@FCBurnley To gryzienie przez Suarez, urosło do rangi jakiegoś niesamowitego bandyctwa boiskowego. Oczywiście, że jest to zachowanie nieodpowiednie i Suarez poniósł konsekwencje, ale czy jest to bardziej niebezpieczne niż np. wejście wyprostowaną nogą w kolano? Za takie, coś powinny być miesięczne zawieszenia.
0
@Persyfl Minister powiedział, że nie wyklucza udziału Novaka, w przyszłorocznym AO.
1
@Borneo Jeżeli Djokovic nie będzie miał kontuzji, to może grać w każdym turnieju. Jeśli będzie wymagane szczepienie, to albo się zaszczepi, albo załatwi odpowiedni certyfikat.
8
Komentarz usunięty
56
@masq Ogolnie fajne towarzystwo Messiego taki Suarez. Z jedną kobietą od 20 lat, trójka dzieci, żadnych skandali ;)
0
@Pawlak1992 W takim razie dlaczego od Messiego wymaga się, żeby sam wygrywał mecze? A gdy tego nie robi jest krytykowany? Piłka nożna to sport zespołowy, ale często decydują indywidualności.
0
@Pogba Zastanawiam się, czy tylko media w Polsce mają takie kompleksy, czy za granicą też, to tak wygląda. Ciekawe czy w mediach portugalskich też była taka nagonka na Messiego, jak wygrywał złotą piłkę z Ronaldo?
10
@masq Jakie IQ ma zatem Lewy, który głosował na swoich kumpli w 2015 roku, kiedy Messi zgarnął tryplecik? Oceniasz człowieka na podstawie głosowania w plebiscycie, czy znasz Messiego osobiście?
0
@avanes Zagraniczne też? Bo, że polskie to wiadomo.
21
@BART97 Piłeś? Nie pisz. Złota zasada ;)
0
@czółkovsky Rozmawiamy o turniejach reprezentacyjnych ;) Proponuję też obejrzeć kilka meczy Messiego. Gra całkiem dobrze, nie ma liczb, ale one przyjdą z czasem.
32
@BART97 Zakładam, że nie wiesz, co oznacza ten skrót, bo gdybyś wiedział, to nigdy nie nazwałbyś tak Lewego.
32
@BART97 Lewy ogólnie GOAT? XD
1
@czółkovsky Przynajmniej wygrał i dostał MVP turnieju , a Lewy z najsłabszej grypy na euro nie potrafi awansować ;)
0
@Inko No chyba, że Messi go akurat przegra, to wtedy najważniejszy turniej świata ;)
3
@Remi70 Załatwi sobie certyfikat ;)
0
@JimMorrisonFCB A gdyby odbywał się turniej, na którym mogą zagrać tylko niezaszczepieni, też byś powiedział, że takie zasady są ok?
0
@MesQueUnClub96 Semeniuk miał świetny sezon w Zaksie.
4
@Fenelon Novak chce wygrać jak najwięcej szlemów i to jest jego główna motywacja. Dlatego chciał zagrać w AO i będzie chciał grać w innych turniejach wielkoszlemowych. Myślę, że w jego przypadku kwestia pieniędzy jest na dalszym miejscu.
0
@Azacca Zobaczymy. Nie wierzę, że Djokovic odpuści kolejny turniej wielkoszlemowy, mając szansę na przegonienie Nadala i Federera. Albo się zaszczepi, albo załatwi certyfikat.
0
@mekston Specyficzne okoliczności, czyli jakie?
3
@Azacca Ostatnio minister się wypowiadał, że Djokovic nie będzie miał problemu by zagrać na RG. Już się pozmieniało?
0
@Barcaa12 I może wygrać więcej turniejów wielkoszlemowych niż dwaj ulubieńcy mediów.
1
@lampka Djokovic ma fanów na całym świecie. To media i dziennikarze budują taką, a nie inną narracje o Novaku. Na IG, który jest jakimś tam wyznacznikiem popularności w obecnych czasach ma więcej obserwujących niż Federer.
1
@MESSIah16 To Novak ma jednak jakiś fanów? Przecież w mediach dominuje narracja, że nikt go nie lubi.
0
@Persyfl Nie obawiaj się, więc za innych.
0
@ViscaDelFritz1983 Oby Wimbledon odbył się bez takiego cyrku.
0
@Persyfl Ciężko mi będzie porozmawiać twarzą w twarz z politykami naszego rządu czy chociażby przedstawicielami WHO. A co do szczepionki, to przecież ma chronić przed ciężkim przebiegiem covid, czy ewentualnymi powikłaniami. Tak przekonują eksperci, którzy na okrągło o tym mówią. W takim wypadku, to chyba niezaczepieni powinni się bardziej obawiać?
0
@ViscaDelFritz1983 Mam nadzieję, że tak. Chyba, że uważają zdrowego Djokovica za większe niebezpieczeństwo, niż kogoś kto jest zaczepiony, zarażony i może zarazić innych ;) Mnie już nic nie zdziwi. Mam nadzieję, że na innych wielkoszlemowych turniejach nie będzie takich cyrków.