0

@Borneo Jeżeli będzie wymagany certyfikat szczepienia i Djokovic go przedstawi, to i tak pojawi się mnóstwo kontrowersji w mediach. Założę się, że dziennikarze będą robić wszystko, by sprawdzić czy Djokovic rzeczywiście się zaszczepił. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania w sprawie innych zawodników. Tsitsipas otwarcie mówił , że się nie zaszczepi. Przyjeżdża na AO z certyfikatem. Czemu nikt nie docieka, czy rzeczywiście zmienił zdanie, czy kupił sobie certyfikat?

3

@FCBurnley To gryzienie przez Suarez, urosło do rangi jakiegoś niesamowitego bandyctwa boiskowego. Oczywiście, że jest to zachowanie nieodpowiednie i Suarez poniósł konsekwencje, ale czy jest to bardziej niebezpieczne niż np. wejście wyprostowaną nogą w kolano? Za takie, coś powinny być miesięczne zawieszenia.

0

@Persyfl Minister powiedział, że nie wyklucza udziału Novaka, w przyszłorocznym AO.

1

@Borneo Jeżeli Djokovic nie będzie miał kontuzji, to może grać w każdym turnieju. Jeśli będzie wymagane szczepienie, to albo się zaszczepi, albo załatwi odpowiedni certyfikat.

8

Komentarz usunięty

56

@masq Ogolnie fajne towarzystwo Messiego taki Suarez. Z jedną kobietą od 20 lat, trójka dzieci, żadnych skandali ;)

0

@Pawlak1992 W takim razie dlaczego od Messiego wymaga się, żeby sam wygrywał mecze? A gdy tego nie robi jest krytykowany? Piłka nożna to sport zespołowy, ale często decydują indywidualności.

0

@Pogba Zastanawiam się, czy tylko media w Polsce mają takie kompleksy, czy za granicą też, to tak wygląda. Ciekawe czy w mediach portugalskich też była taka nagonka na Messiego, jak wygrywał złotą piłkę z Ronaldo?

10

@masq Jakie IQ ma zatem Lewy, który głosował na swoich kumpli w 2015 roku, kiedy Messi zgarnął tryplecik? Oceniasz człowieka na podstawie głosowania w plebiscycie, czy znasz Messiego osobiście?

0

@avanes Zagraniczne też? Bo, że polskie to wiadomo.

21

@BART97 Piłeś? Nie pisz. Złota zasada ;)

0

@czółkovsky Rozmawiamy o turniejach reprezentacyjnych ;) Proponuję też obejrzeć kilka meczy Messiego. Gra całkiem dobrze, nie ma liczb, ale one przyjdą z czasem.

32

@BART97 Zakładam, że nie wiesz, co oznacza ten skrót, bo gdybyś wiedział, to nigdy nie nazwałbyś tak Lewego.

32

@BART97 Lewy ogólnie GOAT? XD

1

@czółkovsky Przynajmniej wygrał i dostał MVP turnieju , a Lewy z najsłabszej grypy na euro nie potrafi awansować ;)

0

@Inko No chyba, że Messi go akurat przegra, to wtedy najważniejszy turniej świata ;)

3

@Remi70 Załatwi sobie certyfikat ;)

0

@JimMorrisonFCB A gdyby odbywał się turniej, na którym mogą zagrać tylko niezaszczepieni, też byś powiedział, że takie zasady są ok?

0

@MesQueUnClub96 Semeniuk miał świetny sezon w Zaksie.

4

@Fenelon Novak chce wygrać jak najwięcej szlemów i to jest jego główna motywacja. Dlatego chciał zagrać w AO i będzie chciał grać w innych turniejach wielkoszlemowych. Myślę, że w jego przypadku kwestia pieniędzy jest na dalszym miejscu.

0

@Azacca Zobaczymy. Nie wierzę, że Djokovic odpuści kolejny turniej wielkoszlemowy, mając szansę na przegonienie Nadala i Federera. Albo się zaszczepi, albo załatwi certyfikat.

0

@mekston Specyficzne okoliczności, czyli jakie?

3

@Azacca Ostatnio minister się wypowiadał, że Djokovic nie będzie miał problemu by zagrać na RG. Już się pozmieniało?

0

@Barcaa12 I może wygrać więcej turniejów wielkoszlemowych niż dwaj ulubieńcy mediów.

1

@lampka Djokovic ma fanów na całym świecie. To media i dziennikarze budują taką, a nie inną narracje o Novaku. Na IG, który jest jakimś tam wyznacznikiem popularności w obecnych czasach ma więcej obserwujących niż Federer.

1

@MESSIah16 To Novak ma jednak jakiś fanów? Przecież w mediach dominuje narracja, że nikt go nie lubi.

0

@Persyfl Nie obawiaj się, więc za innych.

0

@ViscaDelFritz1983 Oby Wimbledon odbył się bez takiego cyrku.

0

@Persyfl Ciężko mi będzie porozmawiać twarzą w twarz z politykami naszego rządu czy chociażby przedstawicielami WHO. A co do szczepionki, to przecież ma chronić przed ciężkim przebiegiem covid, czy ewentualnymi powikłaniami. Tak przekonują eksperci, którzy na okrągło o tym mówią. W takim wypadku, to chyba niezaczepieni powinni się bardziej obawiać?

0

@ViscaDelFritz1983 Mam nadzieję, że tak. Chyba, że uważają zdrowego Djokovica za większe niebezpieczeństwo, niż kogoś kto jest zaczepiony, zarażony i może zarazić innych ;) Mnie już nic nie zdziwi. Mam nadzieję, że na innych wielkoszlemowych turniejach nie będzie takich cyrków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?