Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nie da rady.
1
@Emhyr No weź, nie mam twitera
0
Bruno dzisiaj top.
Buahahaha
0
@Tollusiek Ja nie kupiłem, bo nie gram w gówna. Nie wiem jak ludzie mogą to kupować nawet za 120zl.
0
@Emhyr Kolejny raz się z Panem zgadzam.
1
@Bzyczekk No i namówił.
2
Galata na co czeka? Niech strzelają grabarze jak najwięcej.
1
Odkąd wróciła Wolosz na rozegranie to gramy mega kaszane.
8
@Arczi87 Kounde ma dobry wyskok i jest lepszy fizycznie.
2
@Keson Chłopak nie ma warunków na środkowego obrońcę.
0
@AxelF No oczywiście, że nie wiem. Media nawet nie wiedzą, mam wrażenie że same zawodniczki też nie wiedzą.
0
@karszun Grałem w to i Spidermany też. GoWa również i horizony.
0
Jakieś ciekawe gry do ogrania z ps+ extra?
1
@AxelF Coś jest nie tak. Najpierw prezes, potem trener jak chciały. Teraz się przypomniało, że jeszcze ktoś im podpadł. Super podejście. Ofiary losu wielkie.
2
@AxelF Przecież piszę, że zwolnią pół kadry zarządzającej jak im się podoba, a potem wyników może już nie być. Grunt, żeby wywalić wszystkich, których chcą.
0
@Antimadridista_WR Ale co ty masz do Nico, za Koemana grał bardzo dobrze.
3
@FcPortoFan1999 Nic. Asystentem trenera ma być podobno jakiś słowak.
1
@talizmo Szacunek. ;>
1
@Zoker No m.in o tym piszę. Śmiechu co nie miara z innych, a zalet swoich partii jakby nie było. Wiara w Tuska i inne stare mordy z PO.
0
@paweldunajecfcb Union +0,5 bramki. Lens to samo. Win galatasaray i Arsenalu.
8
@Popitek12 A czemu miałbym to zrobić? Potrafię myśleć w porównaniu do wyborców pisu czy po.
2
Pozwalniaja wszystkich co by chciały, wyniki się skończą, ale przynajmniej Panie będą zadowolone. Absurd goni absurd w ich zachowaniu. Poleciało dwóch, których chciały wywalić, a po zastanowieniu to jednak za mało.
1
@Boro79 Z tego co wiem to dwójeczka go przycisnęła.
0
Już to widzę jak będzie piłeczka chodziła. Ojoj
0
@Murazor Śmieszne porównanie. Wyciągnęła by legitymację i szybko się wszystko skończyło. Jej wybór.
1
@Aragorn33 A by pokazała to by nic się nie stało. A teraz dramy i ofiarę z siebie robi.
0
@Nhyz Tu masz wszystkie bramki.
https://goals.zone/barcelona-royal-antwerp-fc-20230919
3
@Aragorn33 Dobrze zrobili, nie ma równych i równiejszych. Mogła od razu okazać legitymację.
0
Ale żeby tak cały wieczór bez polityki? Panowie jak tak można...
1
@Luciano99 Przecież Hajto to brał z głowy, a wy patrzycie na te flashscore i wtedy wiecie, że De Jong zszedł jako pierwszy z boisks. Mądrale.