0

@Emhyr Nie da rady.

1

@Emhyr No weź, nie mam twitera

0

Bruno dzisiaj top.

Buahahaha

0

@Tollusiek Ja nie kupiłem, bo nie gram w gówna. Nie wiem jak ludzie mogą to kupować nawet za 120zl.

0

@Emhyr Kolejny raz się z Panem zgadzam.

1

@Bzyczekk No i namówił.

2

Galata na co czeka? Niech strzelają grabarze jak najwięcej.

1

Odkąd wróciła Wolosz na rozegranie to gramy mega kaszane.

8

@Arczi87 Kounde ma dobry wyskok i jest lepszy fizycznie.

2

@Keson Chłopak nie ma warunków na środkowego obrońcę.

0

@AxelF No oczywiście, że nie wiem. Media nawet nie wiedzą, mam wrażenie że same zawodniczki też nie wiedzą.

0

@karszun Grałem w to i Spidermany też. GoWa również i horizony.

0

Jakieś ciekawe gry do ogrania z ps+ extra?

1

@AxelF Coś jest nie tak. Najpierw prezes, potem trener jak chciały. Teraz się przypomniało, że jeszcze ktoś im podpadł. Super podejście. Ofiary losu wielkie.

2

@AxelF Przecież piszę, że zwolnią pół kadry zarządzającej jak im się podoba, a potem wyników może już nie być. Grunt, żeby wywalić wszystkich, których chcą.

0

@Antimadridista_WR Ale co ty masz do Nico, za Koemana grał bardzo dobrze.

3

@FcPortoFan1999 Nic. Asystentem trenera ma być podobno jakiś słowak.

1

@talizmo Szacunek. ;>

1

@Zoker No m.in o tym piszę. Śmiechu co nie miara z innych, a zalet swoich partii jakby nie było. Wiara w Tuska i inne stare mordy z PO.

0

@paweldunajecfcb Union +0,5 bramki. Lens to samo. Win galatasaray i Arsenalu.

8

@Popitek12 A czemu miałbym to zrobić? Potrafię myśleć w porównaniu do wyborców pisu czy po.

2

Pozwalniaja wszystkich co by chciały, wyniki się skończą, ale przynajmniej Panie będą zadowolone. Absurd goni absurd w ich zachowaniu. Poleciało dwóch, których chciały wywalić, a po zastanowieniu to jednak za mało.

1

@Boro79 Z tego co wiem to dwójeczka go przycisnęła.

0

Już to widzę jak będzie piłeczka chodziła. Ojoj

0

@Murazor Śmieszne porównanie. Wyciągnęła by legitymację i szybko się wszystko skończyło. Jej wybór.

1

@Aragorn33 A by pokazała to by nic się nie stało. A teraz dramy i ofiarę z siebie robi.

0

3

@Aragorn33 Dobrze zrobili, nie ma równych i równiejszych. Mogła od razu okazać legitymację.

0

Ale żeby tak cały wieczór bez polityki? Panowie jak tak można...

1

@Luciano99 Przecież Hajto to brał z głowy, a wy patrzycie na te flashscore i wtedy wiecie, że De Jong zszedł jako pierwszy z boisks. Mądrale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?