Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Tyle, że jeden za chwilę kończy karierę, a drugi ja dobrze zaczął.
0
@Esteban_ Witam w klubie. Haha
0
@NsKi Jednak tj. mówiłeś, został kupiony budżetowy router z WiFi 6 na jedno piętro, a u góry jest starszy, żeby tam bym zasięg. Router to Tenda tx2 pro, ale jest problem. Router kupiony skonfigurowany, ale odłącza internet i trzeba od nowa wyłączyć WiFi w tel i od nowa się połączyć. Co moze być przyczyną? Co ciekawe od tego routera podłączony jest kabel pod router na piętro, żeby tam bym zasięg, z tym internetem na piętrze problemu nie ma.
1
@Rust_Cohle Weź coś sklej za 2zl, może też bym postawił.
5
@Przemek2323 Dobrze, że wrzucacie to kilka razy dziennie, przynajmniej nikt nie przegapi.
0
@gumaz Dzieci same na ośrodek treningowy by nie wpuścili.
2
@tristan87 Bekę będę miał jak weźmie Probierza albo Urbana.
6
@tbas Nie bądź naiwny, zagłosuj na PiS albo PO, oni chociaż dotrzymują słowa.
0
@ToWinaSedziego Oba mecze angielskiej na via?
0
@BorzyKrzys Czwórka to tak jak poprzednie części czysta nawalanka bez zbędnych dialogów.
4
Jakże prawdziwe
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/09/normal/d5zAq9tsXWPSNY9jtlLJ3GFxxtLKidg3.jpg
1
@Zbyszard Marc van Bommel to nasz były piłkarz.
1
@BrainSleep Ja grałem jakiś czas temu. Spójrz sobie w google gdzie się znajduje.
0
@barcelonaLM Jeno 2 tygodnie, niektóre partie to już kilkanaście lat, a ameby chcą na nich głosować.
0
@Antajbandaj Bo jest biały.
8
Napaść seksualna. Ciekawe czy ten filmik z autokaru będzie służył jak dowód w sprawie.
0
Jak psg chce zacząć wygrywać muszą więcej zawodników Barcelony kupić. Polecam im Roberto i Alonso od zaraz.
0
@Popitek12 Nawet w top100 nie jest.
0
Coś czuję, że Enrique max do grudnia.
0
@Antajbandaj Kiedyś to kurła było, nie to co teraz. Gówniarzy trzeba naprostować jak się nie potrafią zachować.
1
@MesQueUnClub96 Nazwiska znacznie lepsze od tych co mieliśmy my. Nie mówimy o grze w tym meczu.
1
@FcPortoFan1999 No Pekhart to bardziej taki Lewy, że trzeba mu coś wykreować albo wrzucić na głowę. Muci coś często wchodzi z ławki + była mowa, że już w zeszłym okienku ma odejść. Jouse też możliwe, że odejdzie jak to w ekstraklapie wygląda.
2
@MesQueUnClub96 My mieliśmy zwyczajnie słabych obrońców.
0
@FcPortoFan1999 To kogoś by się wywaliło, aż takich koksów tam nie ma w ataku.
1
@Pedri16Future oraz Neymara
0
@FcPortoFan1999 Przecież kontrakt mu się kończy. Poza tym pisałeś Legia 5 mln euro bankowo tak jakby np. Rakowi oddali za połowę.
4
@sokot Jak jest ujowe to nie brać. Przede wszystkim nasz kraj i nasi rolnicy, a nie brać od urusów jak leci, bo są w stanie wojny.
0
@Antajbandaj Jak zasłużył to w czym problem?
0
@takisobiektos W przyszłym sezonie w Legii.
0
@Pedri16Future A coś trochę nowszego? ;>