0

@Firestone Tyle, że jeden za chwilę kończy karierę, a drugi ja dobrze zaczął.

0

@Esteban_ Witam w klubie. Haha

0

@NsKi Jednak tj. mówiłeś, został kupiony budżetowy router z WiFi 6 na jedno piętro, a u góry jest starszy, żeby tam bym zasięg. Router to Tenda tx2 pro, ale jest problem. Router kupiony skonfigurowany, ale odłącza internet i trzeba od nowa wyłączyć WiFi w tel i od nowa się połączyć. Co moze być przyczyną? Co ciekawe od tego routera podłączony jest kabel pod router na piętro, żeby tam bym zasięg, z tym internetem na piętrze problemu nie ma.

1

@Rust_Cohle Weź coś sklej za 2zl, może też bym postawił.

5

@Przemek2323 Dobrze, że wrzucacie to kilka razy dziennie, przynajmniej nikt nie przegapi.

0

@gumaz Dzieci same na ośrodek treningowy by nie wpuścili.

2

@tristan87 Bekę będę miał jak weźmie Probierza albo Urbana.

6

@tbas Nie bądź naiwny, zagłosuj na PiS albo PO, oni chociaż dotrzymują słowa.

0

@ToWinaSedziego Oba mecze angielskiej na via?

0

@BorzyKrzys Czwórka to tak jak poprzednie części czysta nawalanka bez zbędnych dialogów.

1

@Zbyszard Marc van Bommel to nasz były piłkarz.

1

@BrainSleep Ja grałem jakiś czas temu. Spójrz sobie w google gdzie się znajduje.

0

@barcelonaLM Jeno 2 tygodnie, niektóre partie to już kilkanaście lat, a ameby chcą na nich głosować.

0

@Antajbandaj Bo jest biały.

8

Napaść seksualna. Ciekawe czy ten filmik z autokaru będzie służył jak dowód w sprawie.

0

Jak psg chce zacząć wygrywać muszą więcej zawodników Barcelony kupić. Polecam im Roberto i Alonso od zaraz.

0

@Popitek12 Nawet w top100 nie jest.

0

Coś czuję, że Enrique max do grudnia.

0

@Antajbandaj Kiedyś to kurła było, nie to co teraz. Gówniarzy trzeba naprostować jak się nie potrafią zachować.

1

@MesQueUnClub96 Nazwiska znacznie lepsze od tych co mieliśmy my. Nie mówimy o grze w tym meczu.

1

@FcPortoFan1999 No Pekhart to bardziej taki Lewy, że trzeba mu coś wykreować albo wrzucić na głowę. Muci coś często wchodzi z ławki + była mowa, że już w zeszłym okienku ma odejść. Jouse też możliwe, że odejdzie jak to w ekstraklapie wygląda.

2

@MesQueUnClub96 My mieliśmy zwyczajnie słabych obrońców.

0

@FcPortoFan1999 To kogoś by się wywaliło, aż takich koksów tam nie ma w ataku.

1

@Pedri16Future oraz Neymara

0

@FcPortoFan1999 Przecież kontrakt mu się kończy. Poza tym pisałeś Legia 5 mln euro bankowo tak jakby np. Rakowi oddali za połowę.

4

@sokot Jak jest ujowe to nie brać. Przede wszystkim nasz kraj i nasi rolnicy, a nie brać od urusów jak leci, bo są w stanie wojny.

0

@Antajbandaj Jak zasłużył to w czym problem?

0

@takisobiektos W przyszłym sezonie w Legii.

0

@Pedri16Future A coś trochę nowszego? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?