Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według Hajty to De Jong MVP spotkania, przez 90 minut grał top. xd Potem szybko zmienił temat jak go upomnieli.
0
Szczerze to liczyłem, że w drugiej połowie da odpocząć Kounde, ale zapomniałem że Roberto dawno nie grał.
0
@Gibbon_FCB Jak to skrzydłowi, raz grają super, ale zdarzają im się mecze tragiczne.
0
Kto u nas na DM będzie grał?
0
Co z tym hymnem się odwaliło? xd
1
@Medium @LS Oboje macie rację.
0
@Kessie Do mediuma? xd
0
@Criss18Barca Dlatego teraz jest promocja. :)
17
@fart Też portfele gości trzepiesz?
0
@partymaker Ja bym zrozumiał danie odpoczynku Kounde czy De Jongowi, ale jak słyszę, że Roberto ma grać za Cancelo to tego nie rozumiem. Dopiero jeden mecz zagrał cały.
0
@norbi77 A jak się wali koledze to kolega się kurczy? Pytam z ciekawości.
0
@Pawlak1992 W nagrodę za bramkę z PSG 10 lat temu, a czemu pytasz?
4
@_barti Widzę konto świeżo założone, tylko polityka w postach, głównie konfederacja. Czuję, że to kolejne multi założone w jednym celu.
3
@Rewolucja123 Lewego kierunku nie używa się na rondzie. Prawy włączasz przed zjazdem zawsze, normalne to chyba?
0
@Gaucho Zmęczył się po jednym meczu. Nie to co terminatorzy jak Kounde, De Jong czy Gavi i Lewy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Destroyer_of_Worlds Np. Pedri, który więcej nie gra niż gra. No i chyba napastnik, bo póki co jeden mecz zagrał na poziomie.
1
@_barti No a na kogo innego niby?
1
@MichuZ44 I to tak konkretnie pijany.
0
@TheNekro94 Dokładnie tak, edytuje i dodam. Zapomniałem, że poprzednia tak się zwala.
1
@hayek Do 00:30. No trochę przesadzają z tymi reklamami, ale klimat dzieciństwa czuć gdzie albo oglądałeś w tv albo nigdzie. I do tych reklam się przyzwyczaiłeś.
3
Dzisiaj znowu Batman Mroczny Rycerz Powstaje w TV. O 21 na tvn7. Lepsza godzina niż ostatnio.
2
Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale w TVP gadali, że mamy jedną z najtańszych energii w europie. xd
0
@Arczi87 Spokojnie. Każdy rozwija się swoim tempem.
4
@Comentateiro Przekonałeś mnie, żeby zagłosować na PiS. Po co zmieniać coś jak się dobrze żyje. No przynajmniej według Ciebie. :))
0
@MichalZZZ Takiej ceny to się nie spodziewałem. Spytaj lepiej na jakiejś stronie ekspertów.
2
@Medium Spodziewałem się żółtej Meganki
0
@BorzyKrzys 2. Radio Maryja
0
@MichalZZZ Chociaż cenę byś podał i do czego ten laptop.
0
@nioton z lowcowgier przeszedłem do oferty, to nie mój.