0

Według Hajty to De Jong MVP spotkania, przez 90 minut grał top. xd Potem szybko zmienił temat jak go upomnieli.

0

Szczerze to liczyłem, że w drugiej połowie da odpocząć Kounde, ale zapomniałem że Roberto dawno nie grał.

0

@Gibbon_FCB Jak to skrzydłowi, raz grają super, ale zdarzają im się mecze tragiczne.

0

Kto u nas na DM będzie grał?

0

Co z tym hymnem się odwaliło? xd

1

@Medium @LS Oboje macie rację.

0

@Kessie Do mediuma? xd

0

@Criss18Barca Dlatego teraz jest promocja. :)

17

@fart Też portfele gości trzepiesz?

0

@partymaker Ja bym zrozumiał danie odpoczynku Kounde czy De Jongowi, ale jak słyszę, że Roberto ma grać za Cancelo to tego nie rozumiem. Dopiero jeden mecz zagrał cały.

0

@norbi77 A jak się wali koledze to kolega się kurczy? Pytam z ciekawości.

0

@Pawlak1992 W nagrodę za bramkę z PSG 10 lat temu, a czemu pytasz?

4

@_barti Widzę konto świeżo założone, tylko polityka w postach, głównie konfederacja. Czuję, że to kolejne multi założone w jednym celu.

3

@Rewolucja123 Lewego kierunku nie używa się na rondzie. Prawy włączasz przed zjazdem zawsze, normalne to chyba?

0

@Gaucho Zmęczył się po jednym meczu. Nie to co terminatorzy jak Kounde, De Jong czy Gavi i Lewy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Destroyer_of_Worlds Np. Pedri, który więcej nie gra niż gra. No i chyba napastnik, bo póki co jeden mecz zagrał na poziomie.

1

@_barti No a na kogo innego niby?

1

@MichuZ44 I to tak konkretnie pijany.

0

@TheNekro94 Dokładnie tak, edytuje i dodam. Zapomniałem, że poprzednia tak się zwala.

1

@hayek Do 00:30. No trochę przesadzają z tymi reklamami, ale klimat dzieciństwa czuć gdzie albo oglądałeś w tv albo nigdzie. I do tych reklam się przyzwyczaiłeś.

3

Dzisiaj znowu Batman Mroczny Rycerz Powstaje w TV. O 21 na tvn7. Lepsza godzina niż ostatnio.

2

Nie wiem czy dobrze usłyszałem, ale w TVP gadali, że mamy jedną z najtańszych energii w europie. xd

0

@Arczi87 Spokojnie. Każdy rozwija się swoim tempem.

4

@Comentateiro Przekonałeś mnie, żeby zagłosować na PiS. Po co zmieniać coś jak się dobrze żyje. No przynajmniej według Ciebie. :))

0

@MichalZZZ Takiej ceny to się nie spodziewałem. Spytaj lepiej na jakiejś stronie ekspertów.

2

@Medium Spodziewałem się żółtej Meganki

0

@BorzyKrzys 2. Radio Maryja

0

@MichalZZZ Chociaż cenę byś podał i do czego ten laptop.

0

@nioton z lowcowgier przeszedłem do oferty, to nie mój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?