Barcasub
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2023
7 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 twój stary mi się nie podoba, jest ohydny
0
@Colon W życiu to jakieś 200.
2
@tadzik447 Pierdzielisz, oglądałem filmy i ratował wielu ludzi.
0
@BulaKG @hayek @jaras121 @szkudi7 @MesQueUnClub96 @Roobo @tbas @Kessie Tylko poważne odpowiedzi.
0
Macie jakichś ulubionych super bohaterów?
Mój to Godzilla.
0
@Sulimo No ale daj spokój z tym Czaskoskim.
1
@MesQueUnClub96 Wnosić to będziesz jutro plecak z książkami na pięterko.
5
@AlexDark00 Ma wyższy rating w Fifie, więc jest lepszy.
0
@Kessie Miejmy nadzieję, że jednak poziom będzie prezentował nieco wyższy.
10
@AlexDark00 Lewy gra tutaj dopiero drugi rok, dziwne jakby go wybrał do XI wszech czasów.
0
@MesQueUnClub96 Rodzina ci się powiększa na la rambli, ciekawe.
@MesQueUnClub1
0
@AdiKingu96 Douglas?
0
@MesQueUnClub1 Witamy. Miłej zabawy.
2
@MesQueUnClub96 Sevilla nie ma lepszych skrzydłowych.
0
Julian Araujo kolejne dobre spotkanie, w przyszłym sezonie na zmiennika będzie.
1
@MesQueUnClub96 Pustaka to ty masz w głowie.
3
@MateuszJrk A co my wróżki jesteśmy?
0
@Antajbandaj Jak to się stało.
17
@marcin62 Mówi tolerancyjny marcin62, hahaha.
1
@tbas Wg samego zbanowanego to sam nie wie za co zbanowano mu konto, tylko taki ogólnik.
0
Polki co kaleczą z Korea w siatkę...
0
@zmiter912576 Nie mają dowodów, że to fejk, ale będą szerzyć herezje.
0
@MesQueUnClub96 Sevilla potrzebuje, żebyś zamknął jadaczke a zaczął kibicować.
0
@mkord A we Wronkach nie mają stadionu? xd
3
@OCZYmm Niedługo to będziesz subskrypcję na mecze kupował. 50 dych za 5 meczów.
1
@RomanHoffer Dokładnie, chodzi o to żeby maczetami coś zdziałać jak w piłkę jest się słabym.
0
@draxidox Co jest na P w sypialni?
0
@Esteban_ Jaka twarz takie wyniki.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak działa wolność słowa w obecnych czasach.
0
@Mario96w No jak meta ma swój regulamin, którego mentzen przestrzegał to nie powinien zostać zbanowany. Raczej w sądzie meta musiałaby przedstawić w jaki sposób go złamał skoro on twierdzi, że tego nie zrobił. O to mi chodzi.