0

Ahh bucik się świeci prawie jak ząbki xd

0

Grarki ... Teraz udowodnij w GD że zasłużyłeś na tą nagrodę i ustrzel hat-tricka haha ... Marzenia strzel 1 i będę zadowolony :)

0

Jestem tam xd :)

0

Przynajmniej potrafi je ułożyć a nie jakieś pedalskie paseczki xd

0

Dobra ronaldo sie wywali ... Sędzia wam zagwiże bo gramy na tym tam ,,pięknym santiago" ... I to jest ta wasza siła w ataku ... Bo chyba nie chcecie nam wmówić że drewniak bale czy łysy benzema coś poradzą ... Obstawiam 1:2 albo 0:2 dla FCB

4

Po co wy jesteście na tej stronie ?! Co was interesuje ile dostaniecie czy jaki skład was rozwali ?!

0

Masz racje kolego za duża presja żeby nie wystawić Suareza .... Mój błąd dzieki :)

0

Jest za duża presja od ludzi żeby LE wystawił Suareza :)

0

Mecz z eibar to powinnien być trening jak najmniejszym kosztem ( tak mówi tabela ) przed spotkaniem w LM i GD bo tam trzeba 6 pkt skasować :) VeB

1

Ze szkocją gramy jutro xd

0

Mecz byl o 14:00 naszego czasu :)

0

Lahm skończył kariere reprezentacyjną .. Schwein chyba też. :)

0

zdecydowanie bramka saula ! fenomenalne trafienie !! szloda że w 11 nie ma bartry ...zasłużył sobię :)

0

powiedz jeszcze lto wygra LM skoro taki mądry ? :)

0

bartra obyś te szanse dostawał :)

0

nie zgodzę się z tb gdyby wykorzystali 4 sety jakie mieli to mówiłbyś inaczej :(

0

bravo
alves mathieu pique adriano
rakitic sergio iniesta
munir messi neymar
taki jest mój typ :) VeB :)

0

mocna paka powodzenia Jeremy ;)

1

teraz wiadomo że bravo jest lepszy ... Ter Stegen musi grać ale nie z PSG ! Ma za mało doświadczenia ://

0

o czym ty piszesz ? mecz byl super ...zabraklo szczęścia i tyle ...ney i Lio najlepsi z barcy ... ten drugi najlepszy na boisku :) załamał mnie alves (6 wrzutek wszystkie bez adresata :/ )

1

i nie oglądaj meczu bo sobie humor popsujesz :)

3

jazda z nimi !!! tylko zeby nie grali zbyt statycznie proszeee ;). odwagi a bedzie Ok. :) VeB

3

ivan to najlepszy transfer ostatniego okienka ( nie licząc suareza, który ma karę )

0

messi albo neymar ci odpowiem :) ewentualnie mathieu

0

a ja mysle że z PSG nie bedzie trudno ... Jeden z nielicznych przeciwników. którzy nie postawią autobusu :)

0

bravo
alves mascherno marlthieu adriano
xavi sergio iniesta
neymar messi munir ( lepiej by bylo z sandro ale lucho widze że woli stawiac na hiszpana :/ )

3

o co ci biega ?po pierwsze fajne są takie ciekawostki po drugie do wc chodzą kiedy chce im sie srać a po trzecie dymają zlżony po wygranym meczu ;) pozdrawiam :)

0

oby napisał ta historię ;) powodzenia :)

0

jak niby ?! gdziem by niby trenował ? mecze w ten sam dzień ?! myślimy to nie boli :) -_-

0

moim zdaniem James :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?