Barcelonista01
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ahh bucik się świeci prawie jak ząbki xd
0
Grarki ... Teraz udowodnij w GD że zasłużyłeś na tą nagrodę i ustrzel hat-tricka haha ... Marzenia strzel 1 i będę zadowolony :)
0
Jestem tam xd :)
0
Przynajmniej potrafi je ułożyć a nie jakieś pedalskie paseczki xd
0
Dobra ronaldo sie wywali ... Sędzia wam zagwiże bo gramy na tym tam ,,pięknym santiago" ... I to jest ta wasza siła w ataku ... Bo chyba nie chcecie nam wmówić że drewniak bale czy łysy benzema coś poradzą ... Obstawiam 1:2 albo 0:2 dla FCB
4
Po co wy jesteście na tej stronie ?! Co was interesuje ile dostaniecie czy jaki skład was rozwali ?!
0
Masz racje kolego za duża presja żeby nie wystawić Suareza .... Mój błąd dzieki :)
0
Jest za duża presja od ludzi żeby LE wystawił Suareza :)
0
Mecz z eibar to powinnien być trening jak najmniejszym kosztem ( tak mówi tabela ) przed spotkaniem w LM i GD bo tam trzeba 6 pkt skasować :) VeB
1
Ze szkocją gramy jutro xd
0
Mecz byl o 14:00 naszego czasu :)
0
Lahm skończył kariere reprezentacyjną .. Schwein chyba też. :)
0
zdecydowanie bramka saula ! fenomenalne trafienie !! szloda że w 11 nie ma bartry ...zasłużył sobię :)
0
powiedz jeszcze lto wygra LM skoro taki mądry ? :)
0
bartra obyś te szanse dostawał :)
0
nie zgodzę się z tb gdyby wykorzystali 4 sety jakie mieli to mówiłbyś inaczej :(
0
bravo
alves mathieu pique adriano
rakitic sergio iniesta
munir messi neymar
taki jest mój typ :) VeB :)
0
mocna paka powodzenia Jeremy ;)
1
teraz wiadomo że bravo jest lepszy ... Ter Stegen musi grać ale nie z PSG ! Ma za mało doświadczenia ://
0
o czym ty piszesz ? mecz byl super ...zabraklo szczęścia i tyle ...ney i Lio najlepsi z barcy ... ten drugi najlepszy na boisku :) załamał mnie alves (6 wrzutek wszystkie bez adresata :/ )
1
i nie oglądaj meczu bo sobie humor popsujesz :)
3
jazda z nimi !!! tylko zeby nie grali zbyt statycznie proszeee ;). odwagi a bedzie Ok. :) VeB
3
ivan to najlepszy transfer ostatniego okienka ( nie licząc suareza, który ma karę )
0
messi albo neymar ci odpowiem :) ewentualnie mathieu
0
a ja mysle że z PSG nie bedzie trudno ... Jeden z nielicznych przeciwników. którzy nie postawią autobusu :)
0
bravo
alves mascherno marlthieu adriano
xavi sergio iniesta
neymar messi munir ( lepiej by bylo z sandro ale lucho widze że woli stawiac na hiszpana :/ )
3
o co ci biega ?po pierwsze fajne są takie ciekawostki po drugie do wc chodzą kiedy chce im sie srać a po trzecie dymają zlżony po wygranym meczu ;) pozdrawiam :)
0
oby napisał ta historię ;) powodzenia :)
0
jak niby ?! gdziem by niby trenował ? mecze w ten sam dzień ?! myślimy to nie boli :) -_-
0
moim zdaniem James :)