0

Po co sie pytam ? :)

3

Bramka na 2:1 levante najładniejsza fenomenalne uderzenia

0

!! Neymar powinien dostać conajmniej 6,5 masche 6,5 wtf ?!

0

No a nie ? oglądałeś chociaż mecz ? :)

0

Najlepsi na boisku dzisiaj byli
1. Messi
2. Neymar
3. Masche
4. Alba

0

Jest najlepszy na boisku :)

0

przynajmniej bedzie lepszy od pedro ;)

0

wygramy to stety :)

16

dobrze że twoje zdanie wszyscy na tej stronie mają w dupie :)

0

ale mathieu lepszy w defensywie i o to chodzilo Lucho :)

1

ludzie jak mozecie pisac ze na real wyjść 3 obrońców ?!!! przecież by nas zjedli :/

2

jazda z realem skład na 4+ grunt że wysoki pique popelni bląd to masche zaradzi jest dobrze :))) jestem dobrej myśli :)

0

każdy tak mówi przed kazdym klasykiem. ;)

0

popoeram w 100% .. patrzac na gre w tym momencie to bedzie najlepsze wyjscie :)

0

Messi jest gol !!!

0

bierzcie se go a my cuadrado za alvesa i gitara ;)

0

no bez niego nie dadzą rady (śmiech)

0

haha valecja 0:3 w Deportivo ... uciekamy ;)

1

Jak będzie nam sprzyjało szczęście to będzie ok :)

0

Neymar tym sezonie to zaraz za messim najlepszy zawodnik naszej drużyny ...można tylko patrzeć i sie zachwycać :)

0

Do tego skrótu ....To jest komentator a nie to co orlowski xd

0

Sory pomyłka :)

0

A inoesta? Zagrał bardzo dobrze ....

0

A coś jest dobrego w grze barcy bo z tego co piszesz to na spadek lecimy :)

0

On woli wrzucać na messiego i neya xd

3

A wiec tak:
Bravo- dobra interwencja w 1 poowie . Pewby w. grze nogami
Alves- jeden z najsłabszych zawodnikow na boisku ...poza asystą chyba z 10 wrzutek bez celu :/
Mathieu- wmiare chociaż miał lepsze występy
Pique-zakręcony jak słoik .Przez niego mogliśmy stracić 2 gole
Alba-dobry występ Jordiego ... Mógł wziaść bardziej grę na siebie ale ogólnie na +
Mascherano- super. wszystko czyścił i dokładnie rozgrywał ... Bardzo dobry wystep
Roberto- zbyt statycznie ..bez produktywny
xavi-najlepszy mecz w tym sezonie xaviego co uczcił bramką
Pedro- bez komentarza znowu w piach
Neymar- dużo się pokazywał i dużo robił co uhonorował bramką i asystą brawo
Messi- MVP poraz kolejny ...wszystko super ale slqbo ze skutecznoscią... Powinien strzelić conajmniej jeszcze 3 gole ... Jednak i tak mega wtstep naszego cracka :)

0

przeczytaj najpierw a nie rakitic nie powołany a ty piszesz że w 1 składzie ..gdzie tu logika ?

0

Ale będzie bronił bravo a MATS popełnił głównie błędy przy 2 bramkach :)

4

Graty Leo !!! To teraz do następnej 10 się dokulaj w takim albo podobnym styu.Oby bez kontuzji :)

0

GD .... Już nie mogę się doczekać.... Na lidze typerów obstawiłem 1:3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?