Barcelonista01
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co sie pytam ? :)
3
Bramka na 2:1 levante najładniejsza fenomenalne uderzenia
0
!! Neymar powinien dostać conajmniej 6,5 masche 6,5 wtf ?!
0
No a nie ? oglądałeś chociaż mecz ? :)
0
Najlepsi na boisku dzisiaj byli
1. Messi
2. Neymar
3. Masche
4. Alba
0
Jest najlepszy na boisku :)
0
przynajmniej bedzie lepszy od pedro ;)
0
wygramy to stety :)
16
dobrze że twoje zdanie wszyscy na tej stronie mają w dupie :)
0
ale mathieu lepszy w defensywie i o to chodzilo Lucho :)
1
ludzie jak mozecie pisac ze na real wyjść 3 obrońców ?!!! przecież by nas zjedli :/
2
jazda z realem skład na 4+ grunt że wysoki pique popelni bląd to masche zaradzi jest dobrze :))) jestem dobrej myśli :)
0
każdy tak mówi przed kazdym klasykiem. ;)
0
popoeram w 100% .. patrzac na gre w tym momencie to bedzie najlepsze wyjscie :)
0
Messi jest gol !!!
0
bierzcie se go a my cuadrado za alvesa i gitara ;)
0
no bez niego nie dadzą rady (śmiech)
0
haha valecja 0:3 w Deportivo ... uciekamy ;)
1
Jak będzie nam sprzyjało szczęście to będzie ok :)
0
Neymar tym sezonie to zaraz za messim najlepszy zawodnik naszej drużyny ...można tylko patrzeć i sie zachwycać :)
0
Do tego skrótu ....To jest komentator a nie to co orlowski xd
0
Sory pomyłka :)
0
A inoesta? Zagrał bardzo dobrze ....
0
A coś jest dobrego w grze barcy bo z tego co piszesz to na spadek lecimy :)
0
On woli wrzucać na messiego i neya xd
3
A wiec tak:
Bravo- dobra interwencja w 1 poowie . Pewby w. grze nogami
Alves- jeden z najsłabszych zawodnikow na boisku ...poza asystą chyba z 10 wrzutek bez celu :/
Mathieu- wmiare chociaż miał lepsze występy
Pique-zakręcony jak słoik .Przez niego mogliśmy stracić 2 gole
Alba-dobry występ Jordiego ... Mógł wziaść bardziej grę na siebie ale ogólnie na +
Mascherano- super. wszystko czyścił i dokładnie rozgrywał ... Bardzo dobry wystep
Roberto- zbyt statycznie ..bez produktywny
xavi-najlepszy mecz w tym sezonie xaviego co uczcił bramką
Pedro- bez komentarza znowu w piach
Neymar- dużo się pokazywał i dużo robił co uhonorował bramką i asystą brawo
Messi- MVP poraz kolejny ...wszystko super ale slqbo ze skutecznoscią... Powinien strzelić conajmniej jeszcze 3 gole ... Jednak i tak mega wtstep naszego cracka :)
0
przeczytaj najpierw a nie rakitic nie powołany a ty piszesz że w 1 składzie ..gdzie tu logika ?
0
Ale będzie bronił bravo a MATS popełnił głównie błędy przy 2 bramkach :)
4
Graty Leo !!! To teraz do następnej 10 się dokulaj w takim albo podobnym styu.Oby bez kontuzji :)
0
GD .... Już nie mogę się doczekać.... Na lidze typerów obstawiłem 1:3