0

potwierdzam :) Niestety nie wszyscy mają taką wiedzę jak my :) pozdrawiam :)

0

Myślę, że FCB nie będzie się eksplatować w takim meczu ... Enrique da pograć wszystkim jednak sądzę, że barca wygra 2:0 (oby na 0 z tyłu i będzie ok)

0

Chodziło mi kolego tylko o porównanie cen z Reusem ... to wszystko pewnie że Marco nie gra na prawym skrzydle zgadzam się :)

0

Raczej Reus , a nie Raus xD pozdrawiam :)

8

Walka o Cuadrado będziee zacięta do ostaniego dnia .... Bardzo bym chciał ( myślę że wy też ) żeby wystąpił w barwach blaugrany jak najszybciej jest to możliwe :) Jednak sądzę , że 50 mln to dość wygórowana cena jaką życzy sobie Fiorentina ... Skoro Reus jest wart 35 mln to Cuadrado 50 ? :) pozdrawiam :)

0

bo oglądam ich treningi :> pozdrawiam :)

3

4-1-2-1-2 uważam to za super ustawienie ! pozdrawiam :)

0

Z całym szacunkiem do Bravo ale Ter Stegen moim zdaniem lepiej się prezentuje :)

0

kłopoty rodzinne :)

11

Oby Ter Stegen był nr 1 :) To niesamowity talent :) Graty Zubi za świetny transfer z przemyśleniem na przyszłość ( tak myślę ) ;)

0

Podobają mi się pomysły Enrique ... :) Oby tak dalej :)

1

Liczę na Rafinhe ale jego szanse na grę w podstawowej 11 są nikłe :/ Jednak trzymam za niego kciuki :) powodzenia :)

6

Hehe u Enrique nie ma opierdzielania się :D Ale to bardzo dobrze .... Jest kulturka :)

0

A czy ja napisałem że w tym roku ? Czytanie ze zrozumieniem słabiutko :) pozdrawiam
:D

0

No dobrze ... ale to był 1 mecz a cały sezon łącznie z LM i PK ? :/

1

DP mogą nie wytrzymać kondycyjnie biegać w przód w tył i jeszcze zaiwaniać na skrzydła ... Bez przesady to są też ludzie :P

5

Kupno Reusa to doskonała decyzja ... Chłopak ma 25 lat .. Wielki talent . Wraz z iniestą stanowili by bajeczny duet !!! Moim zdaniem to doskonała oferta ... Marco jest watr co najmniej 60 baniek ...

0

możliwe ale lepiej mieć tą 4, bo to mobilizuje do powrotu Alby czy (może) Cuadrado. Jeśli stracilibyśmy bramkę po rajdach skrzydłem to pretensje pójdą na boki obrony a tak nawet jak zejdzie jeden z 3 to robi się ogromna luka co wiąże się z oczywistymi konsenkwencjami :/

Oczywiście można podziwiać Enrique za odwagę jednak lepiej żeby ta "odwaga" go nie przerosła :)

0

Niestety Luis Suarez nabroił i teraz mamy problem :/ MY (kibice) możemy się tylko modlić aby wystąpił w naszych brawach jak najszybciej i jak najlepiej :)

0

Wtedy tracimy w ataku.... Lepiej 4 mocnych i mascherano przed nimi i mamy spokój... Takie jest moje zdanie :)

0

mascherano jako defensywny... BARDZO mi się to podoba... Na mundialu praktycznie nie do przejścia ... jednak sądzę że ustawienie 4-1-3-2 byłoby lepsze... pamiętajmy o obronie którą właśnie w tym okienku mieliśmy zmienić... a my co robimy zostajemy 3 z tyłu i będzie jeszcze gorzej niż było... :/ Drużynę buduję się od obrony !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?