Barcelonista01
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potwierdzam :) Niestety nie wszyscy mają taką wiedzę jak my :) pozdrawiam :)
0
Myślę, że FCB nie będzie się eksplatować w takim meczu ... Enrique da pograć wszystkim jednak sądzę, że barca wygra 2:0 (oby na 0 z tyłu i będzie ok)
0
Chodziło mi kolego tylko o porównanie cen z Reusem ... to wszystko pewnie że Marco nie gra na prawym skrzydle zgadzam się :)
0
Raczej Reus , a nie Raus xD pozdrawiam :)
8
Walka o Cuadrado będziee zacięta do ostaniego dnia .... Bardzo bym chciał ( myślę że wy też ) żeby wystąpił w barwach blaugrany jak najszybciej jest to możliwe :) Jednak sądzę , że 50 mln to dość wygórowana cena jaką życzy sobie Fiorentina ... Skoro Reus jest wart 35 mln to Cuadrado 50 ? :) pozdrawiam :)
0
bo oglądam ich treningi :> pozdrawiam :)
3
4-1-2-1-2 uważam to za super ustawienie ! pozdrawiam :)
0
Z całym szacunkiem do Bravo ale Ter Stegen moim zdaniem lepiej się prezentuje :)
0
kłopoty rodzinne :)
11
Oby Ter Stegen był nr 1 :) To niesamowity talent :) Graty Zubi za świetny transfer z przemyśleniem na przyszłość ( tak myślę ) ;)
0
Podobają mi się pomysły Enrique ... :) Oby tak dalej :)
1
Liczę na Rafinhe ale jego szanse na grę w podstawowej 11 są nikłe :/ Jednak trzymam za niego kciuki :) powodzenia :)
6
Hehe u Enrique nie ma opierdzielania się :D Ale to bardzo dobrze .... Jest kulturka :)
0
A czy ja napisałem że w tym roku ? Czytanie ze zrozumieniem słabiutko :) pozdrawiam
:D
0
No dobrze ... ale to był 1 mecz a cały sezon łącznie z LM i PK ? :/
1
DP mogą nie wytrzymać kondycyjnie biegać w przód w tył i jeszcze zaiwaniać na skrzydła ... Bez przesady to są też ludzie :P
5
Kupno Reusa to doskonała decyzja ... Chłopak ma 25 lat .. Wielki talent . Wraz z iniestą stanowili by bajeczny duet !!! Moim zdaniem to doskonała oferta ... Marco jest watr co najmniej 60 baniek ...
0
możliwe ale lepiej mieć tą 4, bo to mobilizuje do powrotu Alby czy (może) Cuadrado. Jeśli stracilibyśmy bramkę po rajdach skrzydłem to pretensje pójdą na boki obrony a tak nawet jak zejdzie jeden z 3 to robi się ogromna luka co wiąże się z oczywistymi konsenkwencjami :/
Oczywiście można podziwiać Enrique za odwagę jednak lepiej żeby ta "odwaga" go nie przerosła :)
0
Niestety Luis Suarez nabroił i teraz mamy problem :/ MY (kibice) możemy się tylko modlić aby wystąpił w naszych brawach jak najszybciej i jak najlepiej :)
0
Wtedy tracimy w ataku.... Lepiej 4 mocnych i mascherano przed nimi i mamy spokój... Takie jest moje zdanie :)
0
mascherano jako defensywny... BARDZO mi się to podoba... Na mundialu praktycznie nie do przejścia ... jednak sądzę że ustawienie 4-1-3-2 byłoby lepsze... pamiętajmy o obronie którą właśnie w tym okienku mieliśmy zmienić... a my co robimy zostajemy 3 z tyłu i będzie jeszcze gorzej niż było... :/ Drużynę buduję się od obrony !!!!