Barcelonista01
Dołączył/a: lipiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
finał jest jutro xd on myśli że już tam jesteśmy ;)
0
moim zdaniem tak gdyż lucho stawia na młodzież :)
5
ponieważ nie wpuścił żadnej bramki w 3 meczach ?!
0
No nie wiem ancelotti czego ty nie rozumiesz ?! Liga to przecież na razie kompletna porażka ... Jak dalej będzie tak podchodził do sprawy to nie mamy się czego obawiać w lidze i GD :)
0
zgadzam się ale po co mediom ten sam filmik ? ;)
0
jak as może pisać takie brednie ,,real głównym faworytem do trofeum" jest wiele lepszych drużyn ( w tym sezonie) np; chelsea bayern borussia barca .... no coment :/
0
on się nie przeliczył. .... tak różowo nie może być cały czas :)
0
po co są te filmiki z treningów skoro na kazdym nagraniu pokazują te samo cw .... dziadek ...mogliby pokazać strzały itp :)
1
gra jak za martino .... wynik cieszy .... luchoa nauczkę żeby aż tak mię ratować składem ;)
1
jak dasz mi kasę na bilet i zakwaterowanie to ci powiem jak było i czy warto :)
0
heh nie mogę wszyscy realowcy mówią... ,,powtórzymy wyczyn z zeszłego sezonu ''
hahaha polewka ....
co do Fcb super mecz !!! brawo ney brawo messi
brawo barca !!!
0
jak ney nie wyjdzie w nastepnym meczu to nie rozumiem decyzji Lucho !!! VeB
0
co tu dużo mówić geniusz messiego gole neya
0
na bramce bravo
od lewej montoya pique mascherano alba
rakitic busi iniesta
munir messi neymar !!!
wynik 3;0
wszystko w tym temacie :) VeB.
0
oj alves alves ... ty stary kabareciarzu ... proszę cię po raz kolejny nie wrzucaj na messiego !!!
0
przesadzacie .... mały chłopczyk poprosił o autograf a tu wszyscy robią jakoś spine .... to było jeszcze przed rozgrzewką po pierwsze bo ney tam dopiero doszedł :) a gimba już hejtuje :/ co to za ,,fani'' ... szkoda VEB !!!!!
0
Ostatnim czasem ronaldo dużo gada a nic nie robi .... Real na początku sezonu ma same minusy; transfery, krytyka , liga, gra..... to będzie dla nich fatalny sezon :)
1
hahaha oglądałem do 2:0 a tu 2:4 hahaahahahaha hala dzieci wymiatacie :)
2
Moim zdaniem alves gral to co w zeszlym sezonie .... każ piła to wrzuta ! ;/
0
uuuu grupa E grupa śmierci ;)
0
Tylko PSG nie trafiłem grupa ok :)
0
hala i co real ma liverpool. ! :)
0
mój typ na grupe to
barca
szachtar
ajax
APOEL
:)
1
dlaczego w 11 kolejki jest sergio ramos ?!
0
Real jaka padlina .... wczoraj skatowałem meczyk to tak sobie pomyślałem ... hmmmm to gran derbi to będzie łatwiejsze niż się wydaje xD ... Po jaką cholere ,,galacticos'' sprzedawali Di Marie ?! Idą na psy :)
0
obejrzyj mecz i patrz na Barte a nie gadasz bzdury których nie idzie wytłumaczyć !!
0
masche grał ok natomiast bartra zagrał fenomenalnie ... rośnie wielki talent !!
1
heh jeden mieli .... ( z wolnego ) ;)
0
brawo brawo brawo !!! Messi pięknie , Alba super ... munir pokazał że ma wielki potencjał .iniesta po staremu na + alves zaskoczył ...brata super nawet w ofensywie próbował .... jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spektaklu :) oby tak dalej !!! VeB !
0
Zawsze to jakaś kasa xD :)