Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jednak mam nadzieję, że ter Stegen trafi do nas.
0
Bardzo lubię Javiera i mam nadzieję, że jeszcze trochę pogra w naszym klubie.
0
i Copa del Rey ;)
0
Pomiędzy tym wywiadem, a moim komentarzem jest 8 lat różnicy, a Xavi jest nadal taki sam.
0
Ciekawe czy ktoś kiedyś zostawi tutaj komentarz...
0
Też mnie denerwują..
0
Mam nadzieję, że nie kupimy Marca. Mamy atak kompletny i nie musimy nikogo kupować. Jeżeli już to tylko ter Stegena, ale nikogo więcej nam nie potrzeba.
0
Cieszy mnie głos na Xaviego, bo może inni zobaczą, że to jest bardzo ważny gracz dla drużyny.
0
Alexis jest w tej chwili naszym najlepszym zawodnikiem i trzeba to sobie powiedzieć. Nikt nie jest w tak dobrej formie jak on w tej chwili. Mam nadzieję, że strzeli w tym sezonie dużo bramek.
0
Messi nie odejdzie. Mógł sobie darować swoją wypowiedź....
0
Mam nadzieję, że wygrają większość meczów, bo nie grają z bardzo silnymi zespołami. Więc liczę także na to, że wychowankowie dostaną swoje szanse.
1
Mnie to bardzo cieszy, bo uwielbiam nasz styl tak jak Xavi. Czyli ciągłe utrzymywanie się przy futbolówce.
0
Mamy Xaviego, Iniestę, Fabregasa i Roberto. Według mnie tyle pomocników nam wystarczy, a trzeba jeszcze doliczyć bardzo dobrych pomocników z Barcy B, np: Espinosa lub Suarez.
0
Brazylia jest w bardzo dobrej formie. Według mnie są największym faworytem do zdobycia Mundialu, ale chciałbym jednak żeby to Hiszpania po raz kolejny wygrała MŚ.
0
Już się nie mogę tego doczekać. To będzie kolejny prezent od klubu dla kibiców. Nie wyobrażam sobie tego, aby Andres nie grał w Barcie. Takiego piłkarza jak on szukać można by było na próżno..
0
Dani gra bardzo dobrze w tym sezonie, ale mam nadzieję, że Montoya będzie w przyszłości podstawowym graczem.
0
Bardzo mnie cieszy występ Marca Bartry. Chciałbym, aby w przyszłym sezonie był naszym podstawowym stoperem.
0
Mam nadzieję, że Kamerun będzie na MŚ.
0
Dzięki za filmik. ;)
0
Espinosa powinien grać w pierszym zespole zamiast Roberto.
0
Nie chce Lewusa! Widzieliście to drewno ze słowacją!!
0
Mam nadzieję, że Leo pojedzie na MŚ, bo jeśli nie to na pewno Argentyna może nie wyjść z grupy.
0
W tej chwili Alexis jest najlepszym prawo skrzydłowym bez dwóch zdań!
0
W takim razie mecz z Granadą powinien zagrać Montoya.
0
Wolałbym, aby zostali sprowadzeni dopiero w następnym sezonie, bo teraz niestety nie ma dla nich miejsca.
0
"Jest bardzo trudno go zastąpić". Mam nadzieję, że wiele osób zapamięta to zdanie jak Xaviego już nie będzie.
0
Pedro jest w coraz lepszej formie. Liczę, że strzeli jeszcze dużo bramek w tym sezonie.
0
Bardzo dobry pomysł. Chciałbym, aby zaczął grać chociaż końcowe piętnaście minut meczu, bo to chociaż trochę daje.
0
Zapowiadają się ciekawe mecze. Tylko który obejrzeć, Polskę w nowym składzie i z nowym trenerem, szwedów którzy chcą powalczyć o Mundial, czy Niemców, którzy zagrają z Italią.
0
Teraz pozostaje tylko niestety czekać...