0

Jednak mam nadzieję, że ter Stegen trafi do nas.

0

Bardzo lubię Javiera i mam nadzieję, że jeszcze trochę pogra w naszym klubie.

0

i Copa del Rey ;)

0

Pomiędzy tym wywiadem, a moim komentarzem jest 8 lat różnicy, a Xavi jest nadal taki sam.

0

Ciekawe czy ktoś kiedyś zostawi tutaj komentarz...

0

Też mnie denerwują..

0

Mam nadzieję, że nie kupimy Marca. Mamy atak kompletny i nie musimy nikogo kupować. Jeżeli już to tylko ter Stegena, ale nikogo więcej nam nie potrzeba.

0

Cieszy mnie głos na Xaviego, bo może inni zobaczą, że to jest bardzo ważny gracz dla drużyny.

0

Alexis jest w tej chwili naszym najlepszym zawodnikiem i trzeba to sobie powiedzieć. Nikt nie jest w tak dobrej formie jak on w tej chwili. Mam nadzieję, że strzeli w tym sezonie dużo bramek.

0

Messi nie odejdzie. Mógł sobie darować swoją wypowiedź....

0

Mam nadzieję, że wygrają większość meczów, bo nie grają z bardzo silnymi zespołami. Więc liczę także na to, że wychowankowie dostaną swoje szanse.

1

Mnie to bardzo cieszy, bo uwielbiam nasz styl tak jak Xavi. Czyli ciągłe utrzymywanie się przy futbolówce.

0

Mamy Xaviego, Iniestę, Fabregasa i Roberto. Według mnie tyle pomocników nam wystarczy, a trzeba jeszcze doliczyć bardzo dobrych pomocników z Barcy B, np: Espinosa lub Suarez.

0

Brazylia jest w bardzo dobrej formie. Według mnie są największym faworytem do zdobycia Mundialu, ale chciałbym jednak żeby to Hiszpania po raz kolejny wygrała MŚ.

0

Już się nie mogę tego doczekać. To będzie kolejny prezent od klubu dla kibiców. Nie wyobrażam sobie tego, aby Andres nie grał w Barcie. Takiego piłkarza jak on szukać można by było na próżno..

0

Dani gra bardzo dobrze w tym sezonie, ale mam nadzieję, że Montoya będzie w przyszłości podstawowym graczem.

0

Bardzo mnie cieszy występ Marca Bartry. Chciałbym, aby w przyszłym sezonie był naszym podstawowym stoperem.

0

Mam nadzieję, że Kamerun będzie na MŚ.

0

Dzięki za filmik. ;)

0

Espinosa powinien grać w pierszym zespole zamiast Roberto.

0

Nie chce Lewusa! Widzieliście to drewno ze słowacją!!

0

Mam nadzieję, że Leo pojedzie na MŚ, bo jeśli nie to na pewno Argentyna może nie wyjść z grupy.

0

W tej chwili Alexis jest najlepszym prawo skrzydłowym bez dwóch zdań!

0

W takim razie mecz z Granadą powinien zagrać Montoya.

0

Wolałbym, aby zostali sprowadzeni dopiero w następnym sezonie, bo teraz niestety nie ma dla nich miejsca.

0

"Jest bardzo trudno go zastąpić". Mam nadzieję, że wiele osób zapamięta to zdanie jak Xaviego już nie będzie.

0

Pedro jest w coraz lepszej formie. Liczę, że strzeli jeszcze dużo bramek w tym sezonie.

0

Bardzo dobry pomysł. Chciałbym, aby zaczął grać chociaż końcowe piętnaście minut meczu, bo to chociaż trochę daje.

0

Zapowiadają się ciekawe mecze. Tylko który obejrzeć, Polskę w nowym składzie i z nowym trenerem, szwedów którzy chcą powalczyć o Mundial, czy Niemców, którzy zagrają z Italią.

0

Teraz pozostaje tylko niestety czekać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?