Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marzenia :D
0
Chyba można powiedzieć, że mamy 3 zespoły które walczą o tytuł.
0
posiadanie piłki mnie powoli także dobija
0
Mam nadzieję, że na 100% będzie w sobotę, bo godzina mi obojętna.
0
Kiedyś też będę się chwalił swoim meczem w Barcie :D
0
Grande Capitano!
0
Bardzo mi się podoba takie coś, bo wszystko jest napisane co trzeba wiedzieć.
0
Słabo gramy... Mam djv z przed roku :(
0
Mam nadzieję na zwycięstwo, tyle :)
0
idiota...
0
Ogromny talent ma i musi go rozwinąć w Barcelonie B.
0
Niech dadzą mu odpocząć cały miesiąc!
0
trzeba poprawic kilka rzeczy, ale ogólnie jest lepiej niz sezon temu.
0
Miodzio ;)
0
I na cholerę im Mascherano...
0
Liczę na 114 pkt na koniec :)
0
śmiechłem :)
0
Super skład!
0
Wie może ktoś, kiedy będzie mógł grać w meczu Puyi? :)
0
Czy Puyol ma szanse zagrać w następnym meczu ligowym?
0
Profilówka Seva chyba najlepiej określa jego zmęczenie :D
0
W końcu zagra Alex!
0
Barca*
0
Według mnie, to bardzo kontrolowała całe spotkanie.
0
Stroje są bardzo fajne, oby przyniosły nam dużo bramek!
0
Rekordzik blisko :)
0
Po zwycięstwo! Visca el Barca!
0
W tej chwili to nie możliwe, linki dopiero można wklejać tak po 20 ;)
0
Bez sensu to wszystko, niech obaj więcej się nie wypowiadają
0
Piękny mecz, wielkie emocje. Czego chcieć więcej? A do tego za pół godziny Mini Gran Derbi.