0

Marzenia :D

0

Chyba można powiedzieć, że mamy 3 zespoły które walczą o tytuł.

0

posiadanie piłki mnie powoli także dobija

0

Mam nadzieję, że na 100% będzie w sobotę, bo godzina mi obojętna.

0

Kiedyś też będę się chwalił swoim meczem w Barcie :D

0

Grande Capitano!

0

Bardzo mi się podoba takie coś, bo wszystko jest napisane co trzeba wiedzieć.

0

Słabo gramy... Mam djv z przed roku :(

0

Mam nadzieję na zwycięstwo, tyle :)

0

idiota...

0

Ogromny talent ma i musi go rozwinąć w Barcelonie B.

0

Niech dadzą mu odpocząć cały miesiąc!

0

trzeba poprawic kilka rzeczy, ale ogólnie jest lepiej niz sezon temu.

0

Miodzio ;)

0

I na cholerę im Mascherano...

0

Liczę na 114 pkt na koniec :)

0

śmiechłem :)

0

Super skład!

0

Wie może ktoś, kiedy będzie mógł grać w meczu Puyi? :)

0

Czy Puyol ma szanse zagrać w następnym meczu ligowym?

0

Profilówka Seva chyba najlepiej określa jego zmęczenie :D

0

W końcu zagra Alex!

0

Barca*

0

Według mnie, to bardzo kontrolowała całe spotkanie.

0

Stroje są bardzo fajne, oby przyniosły nam dużo bramek!

0

Rekordzik blisko :)

0

Po zwycięstwo! Visca el Barca!

0

W tej chwili to nie możliwe, linki dopiero można wklejać tak po 20 ;)

0

Bez sensu to wszystko, niech obaj więcej się nie wypowiadają

0

Piękny mecz, wielkie emocje. Czego chcieć więcej? A do tego za pół godziny Mini Gran Derbi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?