Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał taką grupę: Barcelona, Man City, Steaua, Ajax :)
0
Skład jest dobry. Powinien nam dać zwycięstwo.
Visca el Barca!
0
Mam nadzieję na dobry mecz i zwycięstwo Barcy!
Visca el Barca! Visca el Catalunya!
0
W różu chodzą panienki typu Krystynka :)
0
Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jutro zagra w pomocy z Xavim.
0
Faktycznie, dzięki za wyjaśnienie. Ich logo będzie na fasadzie na zewnątrz Camp Nou. ;)
Tu nawet jest link:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185640_10151535387721237_1773076799_n.jpg
0
Bardzo dobre posunięcie ze strony klubu. Mam nadzieję, że Sergio zakończy u nas swoją karierę.
0
Lub wymiana na lini Pedro - Torres też by była dla nas korzystna.
0
Fantazję to ty masz :)
0
Torresa za 10-15mln bym wziął, bo na pewno w Barcelonie będzie grał lepiej. Przydał by nam się chociaż jeden wysoki napastnik (Torres 186cm).
0
Wątpię w przegraną Barcy. Tata na pewno bardzo dobrze zmotywuje zawodników, bo widział jak grali w poprzednim meczu.
0
W sumie jak to wszystko przeanalizowałem to nie jest tak źle. Przecież dostaniemy bardzo dużo pieniędzy, a ta reklama na Camp Nou nikomu nie wadzi, przecież jak kibice zasiądą na trybunach to nie będzie tego widać. Poza tym mamy już logo Nike i jakoś nikogo to nie irytuje. Więc uważam, że to dobra decyzja. Co jak co, ale Sandro rozsądnie pomyślał i według mnie klub na tym skorzysta. Przynajmniej taka jest moja opinia. Rosell nie jest taki zły. Założę się, że jakby Laporta był w tej chwili prezesem Barcelony to jechalibyście po nim tak samo jak po Sandro, a może nawet jeszcze gorzej.
0
Też mnie to wkurza...
0
Rooney przecież jest wolny. Więc uważam, że za 25mln możemy go wziąć, bo więcej raczej Zubi i Rosell nie wydają.
0
Ja też myślałem o wieżowcu, bo gdy gonimy wynik najczęściej jest podawana długa piłka do wysokiego napastnika, a my właśnie takiego nie mamy...
0
Niezłe ;P
0
Oczywiście Boże :D
0
Reklamy na Camp Nou nie namalują...
0
Sory za słownictwo, mam nadzieję, że nie dostane bana :/
0
Nie no k**wa, na cholerę nam to logo na Camp Nou?
0
Filmik zarąbisty, najlepszy Puyi ;D
0
Jak dla mnie dobre oceny.
0
Kurcze, jestem jeszcze młody i nie widziałem żadnego meczu w wykonaniu Deco, ale wiem, że był bardzo dobrym piłkarzem w Barcy i nie tylko
0
Idę po Mirinde ;D
0
Siema dupki :D
0
Włożyli wysiłek i trzeba im za to podziękować, bo od 1 do ostatniej minuty chcieli zdobyć bramkę.
0
Chce taką samą jedenastkę jak ty ;)
0
On musi grać od początku z Atletico!
0
A co zrobił Guardiola? Pytam, bo się nie orientuję.
0
Brawo dla Valdesa, bo spisał się znakomicie. Co do meczu to bardzo mnie ucieszył fakt, że Barca wygrywała, a i tak zachowywała się jakby przegrywała i chciała podwyższyć wynik meczu.
Jeszcze dodam, że w następnym meczu Alba powinien siedzieć na ławie, a za niego grać Adriano.