0

Ja bym chciał taką grupę: Barcelona, Man City, Steaua, Ajax :)

0

Skład jest dobry. Powinien nam dać zwycięstwo.
Visca el Barca!

0

Mam nadzieję na dobry mecz i zwycięstwo Barcy!
Visca el Barca! Visca el Catalunya!

0

W różu chodzą panienki typu Krystynka :)

0

Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że jutro zagra w pomocy z Xavim.

0

Faktycznie, dzięki za wyjaśnienie. Ich logo będzie na fasadzie na zewnątrz Camp Nou. ;)

Tu nawet jest link:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1185640_10151535387721237_1773076799_n.jpg

0

Bardzo dobre posunięcie ze strony klubu. Mam nadzieję, że Sergio zakończy u nas swoją karierę.

0

Lub wymiana na lini Pedro - Torres też by była dla nas korzystna.

0

Fantazję to ty masz :)

0

Torresa za 10-15mln bym wziął, bo na pewno w Barcelonie będzie grał lepiej. Przydał by nam się chociaż jeden wysoki napastnik (Torres 186cm).

0

Wątpię w przegraną Barcy. Tata na pewno bardzo dobrze zmotywuje zawodników, bo widział jak grali w poprzednim meczu.

0

W sumie jak to wszystko przeanalizowałem to nie jest tak źle. Przecież dostaniemy bardzo dużo pieniędzy, a ta reklama na Camp Nou nikomu nie wadzi, przecież jak kibice zasiądą na trybunach to nie będzie tego widać. Poza tym mamy już logo Nike i jakoś nikogo to nie irytuje. Więc uważam, że to dobra decyzja. Co jak co, ale Sandro rozsądnie pomyślał i według mnie klub na tym skorzysta. Przynajmniej taka jest moja opinia. Rosell nie jest taki zły. Założę się, że jakby Laporta był w tej chwili prezesem Barcelony to jechalibyście po nim tak samo jak po Sandro, a może nawet jeszcze gorzej.

0

Też mnie to wkurza...

0

Rooney przecież jest wolny. Więc uważam, że za 25mln możemy go wziąć, bo więcej raczej Zubi i Rosell nie wydają.

0

Ja też myślałem o wieżowcu, bo gdy gonimy wynik najczęściej jest podawana długa piłka do wysokiego napastnika, a my właśnie takiego nie mamy...

0

Niezłe ;P

0

Oczywiście Boże :D

0

Reklamy na Camp Nou nie namalują...

0

Sory za słownictwo, mam nadzieję, że nie dostane bana :/

0

Nie no k**wa, na cholerę nam to logo na Camp Nou?

0

Filmik zarąbisty, najlepszy Puyi ;D

0

Jak dla mnie dobre oceny.

0

Kurcze, jestem jeszcze młody i nie widziałem żadnego meczu w wykonaniu Deco, ale wiem, że był bardzo dobrym piłkarzem w Barcy i nie tylko

0

Idę po Mirinde ;D

0

Siema dupki :D

0

Włożyli wysiłek i trzeba im za to podziękować, bo od 1 do ostatniej minuty chcieli zdobyć bramkę.

0

Chce taką samą jedenastkę jak ty ;)

0

On musi grać od początku z Atletico!

0

A co zrobił Guardiola? Pytam, bo się nie orientuję.

0

Brawo dla Valdesa, bo spisał się znakomicie. Co do meczu to bardzo mnie ucieszył fakt, że Barca wygrywała, a i tak zachowywała się jakby przegrywała i chciała podwyższyć wynik meczu.

Jeszcze dodam, że w następnym meczu Alba powinien siedzieć na ławie, a za niego grać Adriano.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?