0

Uważam tak samo. Jak Montoya będzie grał więcej niż w poprzednim sezonie to na pewno będzie lepszy od Arbeloy i pojedzie na Mundial.

0

Tylko, że Vilanova próbuje z niego zrobić stopera...

0

Ja zrobiłbym wymianę Montoya - Juan Jesus, bo robi chłopak postępy i powinien grać w lepszym klubie niż Inter który nawet nie gra w Lidze Mistrzów.

0

No cóż... Powodzenia! :)

0

Nawet kibice Realu widzą co tu się dzieje.

0

To z 7 tysiączków trzeba na stół wyłożyć.

0

Zależy ile osób, jaki czas pobytu i w jakim mieście...

0

Są ważniejsze sprawy w Hiszpanii niż potrzeba Barcelonie obrońcy.

0

Mam nadzieję, że odżyje w Atletico. Zasłużył sobie na jak najlepszy koniec jego kariery.

0

Iniesta ratuje swój klub, a Sanchez ratuje swoje miasto. Jak ja uwielbiam Barcę!

0

Piłkarze zasną na meczu :P

0

Każdy klub trenuje codziennie, więc to nic dziwnego.

0

Są tutaj konkursy koszykarskie, a moglibyście zrobić jakiś konkurs piłkarski? Na pewno wiele użytkowników chciało by taki konkurs.

0

Haha, niezłe :D

0

Ja i tak nadal liczę na to, że Thiago zostanie w Barcelonie.

0

Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba ta czcionka. Wolałbym tą z poprzedniego sezonu.

0

Popieram Cię. Lepiej wierzyć człowiekowi który oddaj Barcelonie całe swoje serce niż ludziom którzy powoli niszczą ten wspaniały klub.

0

Jakby Pep nie odszedł z Barcy to nie byłoby tego problemu, ale wolał odejść i na pewno wszyscy tego żałujemy, bo moim zdaniem Tito nie daje sobie rady. Wygląda to tak jakby piłkarze go olewali. Barcelonie potrzebny jest trener "z jajami".

0

Po okładkach można lekko stwierdzić, że 2 gazety są dla fanów Barcy, a kolejne 2 dla fanów Realu.

Jestem za kontynuowaniem Przeglądu Porannej Prasy i mam nadzieję, że nie przestaniecie jej opisywać.

0

Marzenie które niestety nigdy się nie spełni.

0

Najpierw United, teraz Bayern, a za chwilę może Juve ?

0

Ja jednak nadal liczę na to, że zostanie w Barcelonie.

0

A Ronaldinho nałogiem :P

0

Mam nadzieję, że Neymar zastąpi nam Ronaldinho, ale nie wiem czy to w ogóle możliwe.

0

Uważam, że jak na pierwszą kolejkę Levante to idealny rywal dla Barcy.

0

On nie pasuje do Barcelony. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?