Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uważam tak samo. Jak Montoya będzie grał więcej niż w poprzednim sezonie to na pewno będzie lepszy od Arbeloy i pojedzie na Mundial.
0
Tylko, że Vilanova próbuje z niego zrobić stopera...
0
Ja zrobiłbym wymianę Montoya - Juan Jesus, bo robi chłopak postępy i powinien grać w lepszym klubie niż Inter który nawet nie gra w Lidze Mistrzów.
0
No cóż... Powodzenia! :)
0
Nawet kibice Realu widzą co tu się dzieje.
0
To z 7 tysiączków trzeba na stół wyłożyć.
0
Zależy ile osób, jaki czas pobytu i w jakim mieście...
0
Są ważniejsze sprawy w Hiszpanii niż potrzeba Barcelonie obrońcy.
0
Mam nadzieję, że odżyje w Atletico. Zasłużył sobie na jak najlepszy koniec jego kariery.
0
Iniesta ratuje swój klub, a Sanchez ratuje swoje miasto. Jak ja uwielbiam Barcę!
0
Piłkarze zasną na meczu :P
0
Każdy klub trenuje codziennie, więc to nic dziwnego.
0
Są tutaj konkursy koszykarskie, a moglibyście zrobić jakiś konkurs piłkarski? Na pewno wiele użytkowników chciało by taki konkurs.
0
Haha, niezłe :D
0
Ja i tak nadal liczę na to, że Thiago zostanie w Barcelonie.
0
Nie wiem jak wam, ale mi się nie podoba ta czcionka. Wolałbym tą z poprzedniego sezonu.
0
Popieram Cię. Lepiej wierzyć człowiekowi który oddaj Barcelonie całe swoje serce niż ludziom którzy powoli niszczą ten wspaniały klub.
0
Jakby Pep nie odszedł z Barcy to nie byłoby tego problemu, ale wolał odejść i na pewno wszyscy tego żałujemy, bo moim zdaniem Tito nie daje sobie rady. Wygląda to tak jakby piłkarze go olewali. Barcelonie potrzebny jest trener "z jajami".
0
Po okładkach można lekko stwierdzić, że 2 gazety są dla fanów Barcy, a kolejne 2 dla fanów Realu.
Jestem za kontynuowaniem Przeglądu Porannej Prasy i mam nadzieję, że nie przestaniecie jej opisywać.
0
Marzenie które niestety nigdy się nie spełni.
0
Najpierw United, teraz Bayern, a za chwilę może Juve ?
0
Ja jednak nadal liczę na to, że zostanie w Barcelonie.
0
A Ronaldinho nałogiem :P
0
Mam nadzieję, że Neymar zastąpi nam Ronaldinho, ale nie wiem czy to w ogóle możliwe.
0
Uważam, że jak na pierwszą kolejkę Levante to idealny rywal dla Barcy.
0
On nie pasuje do Barcelony. Przynajmniej takie jest moje zdanie.