Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo gwiazdą jest Ibra albo nikt :D
0
Pokładam w nim wielkie nadzieje. :)
0
Kurde... Ten to ma pecha.
0
Chyba jedyny mądry.
0
Ja tak samo :)
0
Fajny artykuł, ale nie wiem co o tym sądzić. Niby Tito jest złym trenerem, ale kogo by wziąć w zastępstwo? (Nawet mi nie mówcie o Jordi Rourze...)
0
Taki młody, a już z 10 będzie grał. Oby się sprawdził i wrócił do Barcy.
0
Cesc musi zostać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
I tak Thiago raczej nie pojedzie na Mundial. Pomoc w Reprezentacji Hiszpanii jest doskonale obsadzona. Iniesta, Xavi, Cesc, Busquets, Mata, D.Silva, X.Alonso. Powiedziałbym nawet, że Thiago nie ma szans na MŚ.
0
Jeszcze się okaże, że Thiago będzie grał gorzej w Bayernie niż w Barcy. Wtedy przynajmniej Cules będą zadowoleni. :)
0
A będzie grał Adriano?
0
Oby był to bardzo udany sezon i obyśmy znów nie doznali upokarzającej porażki tak jak na przykład z Bayernem.
0
Jeżeli się nie uda ściągnąć Silvy to chciałbym widzieć w Barcelonie Davida Luiza, a nie Marquinhosa.
0
Nie chce mi się tego komentować...
0
Pedro z 7? Chyba ty jedyny tak uważasz. Większość kibiców chce, aby "7" miał Tello lub Alexis.
0
Ach... Ciężki orzech do zgryzienia. Z jednej strony fajnie by było mieć w składzie Silvę, bo na pewno przez przynajmniej 2 sezony byłby najlepszym obrońcą Barcy, ale problem jest taki, że on ma już 29 lat i bez sensu byłoby z nim podpisywać aż 5 letni kontrakt. Przecież jeszcze jest David Luiz który jest młodszy i poziomem grania wcale nie odstaje od Silvy. Więc uważam, że ściągnięcie Luiza mogłoby być o wiele korzystniejsze, bo jak mówiłem jest młodszy i pograłby przynajmniej 3 sezony w Barcelonie.
0
Albo nie mam inny pomysł. Niech Pedro zostanie ze swoim numerem, czyli 17, a Neymar dostanie 11. 7 mógłby wziąć Sanchez , bo taki ma numer w reprezentacji. Więc wtedy zostanie wolna 9 którą by wziął Tello. :)
0
Ja bym chciał, aby to wyglądało tak - Neymar 11, Tello 7, a Pedro niech zostanie ze swoją "17".
0
Niech sobie idzie... Szkoda tylko, że teraz musimy kupić obrońcę i jeszcze pomocnika. Chyba, że Sergi Roberto będzie się dobrze spisywał w roli rezerwowego i wtedy Thiago pożałuje odejścia.
0
Mi się wydaje, że jego agent tak mówi, bo chce więcej pieniędzy za Silve, ale wątpię czy Barca da za obrońcę więcej niż 32 miliony.
0
Mnie już Thiago zupełnie nie obchodzi. Skoro chciał odejść to niech odchodzi. Nie będę tęsknił za gościem, który nawet nie umie się przedrzeć do podstawowego składu. Mi wystarczy to, że za Thiago dostaniemy przynajmniej 15 milionów euro.
Pozdro.
0
Brak słów... Teraz trzeba ściągać jeszcze jakiegoś pomocnika, bo jakiś pajac chciał odejść.
0
Barca rules ;D
0
W mojej opinii tekst nie jest aż taki zły, a co do Neymara to trzeba czekać do jego debiutu i nie tylko żeby wystawić mu jakąś początkową ocenę.
0
Z resztą nie tylko ja, a inni kibice także. :)
0
Niech jeszcze Thiago Silvę przekona do przejścia do Barcy to będę go nosił na rękach.
0
A mi nie działają filmy :/
0
Oby tak było.
0
Na Polaków sam Leo i Pinto by wystarczyli. :)
0
Kolegę chyba coś uderzyło w głowę. Bez obrazy :)