Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Loll... kolejny miki-messi?!
0
Jednym z moich marzeń jest właśnie odwiedzenie tego wspaniałego muzeum. :)
0
Ciekawa historia, opowiesz więcej? :))
0
Będzie miał wielką przyszłość ;)
0
Messi-Dongou ;)
0
Nie chcieli dać Silvy to zrobimy im na złość :P
0
A ja mam pytanie... Czy Xavi został powołany na dzisiejszy mecz z Ekwadorem?
0
Tata Argentyńczyk, a samych Brazylijczyków chce kupować :D
0
Jestem na tak.
0
Xavi: To być dobry sezon ;D
0
Hah :D
0
Jak dorosnę i będę grał w FCB to zapewne Xavi Będzie moim trenerem. :D
0
Też mam taką nadzieję :)
0
Dani się stąd na pewno nie ruszy. :) Szejkom już się w łbach poprzewracało od tej kasy ;)
0
Ja szczególnie liczę na dobrą formę Xaviego, bo w poprzednim sezonie nie zachwycał.. :/ Oby Tata dobrze go przygotował fizycznie, bo wtedy będzie o wiele lepiej dla wszystkich :)
0
Hah, właśnie :D
0
Mi się najbardziej podobała piłka z sezonu 11/12 :)
0
presezonu :))
0
dacie link do meczu Villi? bardzo proszę
0
To najlepszy wybór dla Barcy, oby jego transfer doszedł do skutku.
0
zakładam, że już ban ;D
0
kasa, kasa, kasa :D
0
20mln euro ?!?!?!?! Barca chyba oszalała! Jak mają robić takie negocjacje to lepiej zostać z Puyolem i Pique!
0
To było wiadome, że siwy nam go nie sprzeda... Barca tylko marnowała czas.
0
Thiago Silva też naciskał...
0
Oby Martino był odpowiednim trenerem.
0
To trzeba bylo powiedziec ze ma nie grac a nie teraz robic z siebie gwiazde przed kamerami jeden raz w zyciu bo sie operowalo kogos slawnego
0
A ja od początku wolałem Pedro od Alexisa i wyszedłem na swoje ;))
0
U mnie tak samo ;/
0
co jest?!