0

Loll... kolejny miki-messi?!

0

Jednym z moich marzeń jest właśnie odwiedzenie tego wspaniałego muzeum. :)

0

Ciekawa historia, opowiesz więcej? :))

0

Będzie miał wielką przyszłość ;)

0

Messi-Dongou ;)

0

Nie chcieli dać Silvy to zrobimy im na złość :P

0

A ja mam pytanie... Czy Xavi został powołany na dzisiejszy mecz z Ekwadorem?

0

Tata Argentyńczyk, a samych Brazylijczyków chce kupować :D

0

Jestem na tak.

0

Xavi: To być dobry sezon ;D

0

Hah :D

0

Jak dorosnę i będę grał w FCB to zapewne Xavi Będzie moim trenerem. :D

0

Też mam taką nadzieję :)

0

Dani się stąd na pewno nie ruszy. :) Szejkom już się w łbach poprzewracało od tej kasy ;)

0

Ja szczególnie liczę na dobrą formę Xaviego, bo w poprzednim sezonie nie zachwycał.. :/ Oby Tata dobrze go przygotował fizycznie, bo wtedy będzie o wiele lepiej dla wszystkich :)

0

Hah, właśnie :D

0

Mi się najbardziej podobała piłka z sezonu 11/12 :)

0

presezonu :))

0

dacie link do meczu Villi? bardzo proszę

0

To najlepszy wybór dla Barcy, oby jego transfer doszedł do skutku.

0

zakładam, że już ban ;D

0

kasa, kasa, kasa :D

0

20mln euro ?!?!?!?! Barca chyba oszalała! Jak mają robić takie negocjacje to lepiej zostać z Puyolem i Pique!

0

To było wiadome, że siwy nam go nie sprzeda... Barca tylko marnowała czas.

0

Thiago Silva też naciskał...

0

Oby Martino był odpowiednim trenerem.

0

To trzeba bylo powiedziec ze ma nie grac a nie teraz robic z siebie gwiazde przed kamerami jeden raz w zyciu bo sie operowalo kogos slawnego

0

A ja od początku wolałem Pedro od Alexisa i wyszedłem na swoje ;))

0

U mnie tak samo ;/

0

co jest?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?