0

Super... Jeszcze większa kontuzję złapie

0

Szkoda :(
Powodzenia!

0

Super transfer! Tym razem Rosell i Zubi się postarali, brawo dla zarządu. Mam nadzieję na więcej takich transferów. :)

0

Nie znam się na sędziach, więc się nie wypowiadam

0

Kurde, ale pechh... :(

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem tego problemu była by 2 tygodniowa przerwa Messiego od gry. W tym czasie gralibyśmy atakiem: Alexis-Ney-Pedro i do zmiany Tello.

0

A czy książkę można zamówić będąc za granicą?

0

Według mnie w naszej drużynie Song i Sergio powinni być częściej zmieniani przez trenera, bo obaj są bardzo dobrymi graczami tylko problem w tym, że nie da się wystawić ich 2 na raz w jednym meczu, a jeżeli by tak było to nawet byłbym w stanie powiedzieć, że mamy najlepszą obronę na świecie.

0

Jest ok. 30 stopni, więc niektórzy piłkarze podnoszą sobie trochę spodenki żeby się mniej pocić ;)

0

Hah, dowaliłeś ;D

0

Przykre to jest, ale niektórzy kibice nie mają wstydu i zachowują się jak "domowe małpy".

0

Opłaca się kupować tą książkę? Bo nie wiem czy warto ;(

0

Mam nadzieję, że Tata dobrze zmotywuje zawodników na kolejny mecz i poprawi pressing.

0

Jak dla mnie, nie było Tiki-Taki w naszym wykonaniu i dla tego Atletico mogło robić więcej rzeczy na boisku.

0

Oby Xavi zagrał lepszy mecz na Camp Nou, bo nie zachwycał ;(

0

Mundo Deportivo sprzedaje nóż kuchenny z logiem FCB, czego oni jeszcze nie wymyślą :D

0

Villa pokazał zarządowi na co go stać...

0

super... brawko Zubi ;)

0

a ta czcionka to w końcu bedzie z zeszlego sezonu, czy ta koslawa? bo raz grają w tych a raz w tych więc się pytam

0

Primera Diwizjąą ;D

0

Czekam na teksty Szpaka :D

0

Wystawiłbym taki sam skład jak czytelnicy Sportu.

0

Nie ma co, musi być 11 Superpuchar ;)

0

Niech chłopaki odpoczną i zagrają świetny mecz. ;)

0

A wie ktoś morze gdzie moglbym sprawdzic kontrakty zawodnikow? czyli ile zarabiaja i kiedy im sie koncza?

0

no wlasnie, fajne pytanie

0

Jest dobry, ale uważam, że najpierw powinniśmy sprowadzić Denisa Suareza, bo jest nie co lepszy i to jemu wróże nieco lepszą karierę.

0

Spokojnie, masz Legię przed Barca żeby nie usnąć ;D

0

Moim zdaniem w pierwszym składzie powinien zagrać Xavi, a Cesc powinien wejść przy dobrym wyniku w ok. 70min za Busiego.

0

Czekam na dobry mecz. Visca el Barca!

0

niezłe ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?