Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super... Jeszcze większa kontuzję złapie
0
Szkoda :(
Powodzenia!
0
Super transfer! Tym razem Rosell i Zubi się postarali, brawo dla zarządu. Mam nadzieję na więcej takich transferów. :)
0
Nie znam się na sędziach, więc się nie wypowiadam
0
Kurde, ale pechh... :(
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem tego problemu była by 2 tygodniowa przerwa Messiego od gry. W tym czasie gralibyśmy atakiem: Alexis-Ney-Pedro i do zmiany Tello.
0
A czy książkę można zamówić będąc za granicą?
0
Według mnie w naszej drużynie Song i Sergio powinni być częściej zmieniani przez trenera, bo obaj są bardzo dobrymi graczami tylko problem w tym, że nie da się wystawić ich 2 na raz w jednym meczu, a jeżeli by tak było to nawet byłbym w stanie powiedzieć, że mamy najlepszą obronę na świecie.
0
Jest ok. 30 stopni, więc niektórzy piłkarze podnoszą sobie trochę spodenki żeby się mniej pocić ;)
0
Hah, dowaliłeś ;D
0
Przykre to jest, ale niektórzy kibice nie mają wstydu i zachowują się jak "domowe małpy".
0
Opłaca się kupować tą książkę? Bo nie wiem czy warto ;(
0
Mam nadzieję, że Tata dobrze zmotywuje zawodników na kolejny mecz i poprawi pressing.
0
Jak dla mnie, nie było Tiki-Taki w naszym wykonaniu i dla tego Atletico mogło robić więcej rzeczy na boisku.
0
Oby Xavi zagrał lepszy mecz na Camp Nou, bo nie zachwycał ;(
0
Mundo Deportivo sprzedaje nóż kuchenny z logiem FCB, czego oni jeszcze nie wymyślą :D
0
Villa pokazał zarządowi na co go stać...
0
super... brawko Zubi ;)
0
a ta czcionka to w końcu bedzie z zeszlego sezonu, czy ta koslawa? bo raz grają w tych a raz w tych więc się pytam
0
Primera Diwizjąą ;D
0
Czekam na teksty Szpaka :D
0
Wystawiłbym taki sam skład jak czytelnicy Sportu.
0
Nie ma co, musi być 11 Superpuchar ;)
0
Niech chłopaki odpoczną i zagrają świetny mecz. ;)
0
A wie ktoś morze gdzie moglbym sprawdzic kontrakty zawodnikow? czyli ile zarabiaja i kiedy im sie koncza?
0
no wlasnie, fajne pytanie
0
Jest dobry, ale uważam, że najpierw powinniśmy sprowadzić Denisa Suareza, bo jest nie co lepszy i to jemu wróże nieco lepszą karierę.
0
Spokojnie, masz Legię przed Barca żeby nie usnąć ;D
0
Moim zdaniem w pierwszym składzie powinien zagrać Xavi, a Cesc powinien wejść przy dobrym wyniku w ok. 70min za Busiego.
0
Czekam na dobry mecz. Visca el Barca!
0
niezłe ;D