Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie tak samo to interesuje.
0
Mam nadzieję na występ Puyola w meczu Barca - Ajax.
0
Visca el Barca! Visca el Catalunya!
0
"Strzeliliśmy 3 bramkę z sercem" - Właśnie za to kocham Barcę!
0
Kolejna kontuzja :( Mam nadzieję, że to nie jest poważne.
0
Przecież nie było Puyola! Więc skąd możesz wiedzieć, że z nim byłoby tak samo?
0
Barca! Barca! Baaaaarca!
0
Bardzo dobry skład!
Visca el Barca!
0
I bardzo dobrze. Trzeba pochwalić Rosella.
0
Po recenzji stwierdzam, że ta książka nie jest dla mnie.
0
do redakcji: Moglibyście go zbanować? Zobaczcie na jego komentarze co on wypisuje...
0
Zobaczymy, zobaczymy. Ciekawy mecz się dzisiaj zapowiada
0
Ja też, Forever Alone :D
0
Zawsze winny jest Messi w Argentynie! Może najpierw popatrzą na innych, na trenera i dopiero potem mówią takie rzeczy.
0
Do boju Barca!
0
A ja nie mam facebooka :D
0
Uwielbiam mecze Barcy w sobotę ze względu na szkołę. Mam nadzieję, że jeszcze więcej meczów La Liga będzie rozgrywanych w ten dzień.
0
Chciałbym żeby mi przygotowywali ciągle takie jedzonko. :)
0
Mam nadzieję na twój dobry sezon, Alexis.
0
Zidane ma rację. Nawet można powiedzieć, że się zgadza z Tatą, bo on mówił podobnie.
Uważam, że cena za Bale'a powinna być w granicach 60 milionów.
0
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, Hiszpania - Chile. Myślę, że La Roja wygra 2:1, a dla Chile strzeli Alexis.
0
Nie ma obrońcy, trudno życie idzie dalej, nie można nad tym się rozczulać cały czas. Trzeba myśleć o następnych meczach, a nie o bzdurach.
0
Mnie też by mogli obserwować... Mieszkam w Belgii w mieście Mons...
0
Według mnie Courtois to bardzo dobry wybór Zubiego.
0
Ja akurat się z tym tekstem zgadzam w połowie, bo według mnie nie damy rady zagrać tylko z 1 ofensywnym pomocnikiem, a aż z 2 defensywnymi. Może grać tylko jeden, ale dlatego powinna być większa rotacja której na razie nie ma...
0
zdjęcie mówi samo za siebie :D
0
twój nick ;D
0
"Zobacz fotogalerię: wymiana murawy"
bez jaj ;D
0
Kiepsko zaczynamy... ale mam nadzieję, że szybko wróci.
0
Kurwa kiedy typer?