0

Ja myślę tak samo.

0

Zasłużył sobie chłopak w końcu.

0

Myślę, że wybrali dobrą datę, bo o 18:00 każdy ma dużo czasu dla siebie. Tym bardziej w sobotę.

0

Fajnie jakby został, ale jak nie chce to moim zdaniem powinniśmy kupić De Geę.

0

akurat z Realem...

0

Gracias Barcelona!

0

Też bym tego chciał

0

Właśnie!

0

To samo odczułem.

0

Brawo Alex, wiedziałem, że jesteś lepszy od Busiego!

0

Powodzenia Tello ;D

0

Bardzo dobry i ciekawy mecz! Liczę na więcej takich w wykonaniu Barcy.
PS. Jeszcze tylko 1 mecz i rekord Realu wyrównany :)

0

Dobrze gramy, ale trzeba jeszcze strzelić przynajmniej jedną bramkę.

0

dla Levante Diawarra, a dla Realu Ramos ;)

0

Bo według większości ludzi, Serie A to 3 naj liga na świecie ;)

0

Bardzo dobry skład. Szkoda, że nie ma Montoyi, ale jakoś wytrzymam, bo jest Tello i Song.

0

Coś czuję, że Martino będzie lepszym trenerem niż Guardiola, ale chyba jeszcze się powstrzymam z oceną.

0

Obstawiam 3:0 dla Barcy po bardzo dobrym meczu pomocników.

0

Faktycznie, ciekawie musi być :)

0

yyy... idiota

0

Mam nadzieję, że przetłumaczą tą książkę na język polaczkowy :)

0

Powodzenia Valdes!

0

Jak dla mnie, tak to powinno wyglądać:
Valdes
Montoya-Pique-Bartra-Adriano
Song
Fabregas-Iniesta
Alexis-Neymar-Tello

0

Ostatni cytat :D

0

Ja bym wystawił na bokach Adriano i Montoyę, a w środku Songa Fabsa i Iniestę.

0

I jakby podsumować wszystkie występy Pedro to wcale nie grał tak źle.

0

Czy to co Lee powie na konferencji będzie poźniej na stronie?

0

Coachise, uwielbiam czytać twoje komentarze. ;)

0

Uwielbiam gościa, mój idol!

PS. Może mi ktoś powiedzieć co oznacza cachai?

0

Martino po swojemu, czyli szczerze i to u niego lubię. A jeżeli chodzi o grę zespołu to bardzo chciałbym żebyśmy grali jak Bayern, czyli bardzo szybkie rozgrywanie piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?