Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja myślę tak samo.
0
Zasłużył sobie chłopak w końcu.
0
Myślę, że wybrali dobrą datę, bo o 18:00 każdy ma dużo czasu dla siebie. Tym bardziej w sobotę.
0
Fajnie jakby został, ale jak nie chce to moim zdaniem powinniśmy kupić De Geę.
0
akurat z Realem...
0
Gracias Barcelona!
0
Też bym tego chciał
0
Właśnie!
0
To samo odczułem.
0
Brawo Alex, wiedziałem, że jesteś lepszy od Busiego!
0
Powodzenia Tello ;D
0
Bardzo dobry i ciekawy mecz! Liczę na więcej takich w wykonaniu Barcy.
PS. Jeszcze tylko 1 mecz i rekord Realu wyrównany :)
0
Dobrze gramy, ale trzeba jeszcze strzelić przynajmniej jedną bramkę.
0
dla Levante Diawarra, a dla Realu Ramos ;)
0
Bo według większości ludzi, Serie A to 3 naj liga na świecie ;)
0
Bardzo dobry skład. Szkoda, że nie ma Montoyi, ale jakoś wytrzymam, bo jest Tello i Song.
0
Coś czuję, że Martino będzie lepszym trenerem niż Guardiola, ale chyba jeszcze się powstrzymam z oceną.
0
Obstawiam 3:0 dla Barcy po bardzo dobrym meczu pomocników.
0
Faktycznie, ciekawie musi być :)
0
yyy... idiota
0
Mam nadzieję, że przetłumaczą tą książkę na język polaczkowy :)
0
Powodzenia Valdes!
0
Jak dla mnie, tak to powinno wyglądać:
Valdes
Montoya-Pique-Bartra-Adriano
Song
Fabregas-Iniesta
Alexis-Neymar-Tello
0
Ostatni cytat :D
0
Ja bym wystawił na bokach Adriano i Montoyę, a w środku Songa Fabsa i Iniestę.
0
I jakby podsumować wszystkie występy Pedro to wcale nie grał tak źle.
0
Czy to co Lee powie na konferencji będzie poźniej na stronie?
0
Coachise, uwielbiam czytać twoje komentarze. ;)
0
Uwielbiam gościa, mój idol!
PS. Może mi ktoś powiedzieć co oznacza cachai?
0
Martino po swojemu, czyli szczerze i to u niego lubię. A jeżeli chodzi o grę zespołu to bardzo chciałbym żebyśmy grali jak Bayern, czyli bardzo szybkie rozgrywanie piłki.