0

Sondy nie dalo się lepszej zrobić?! prawie taka sama jak poprzednia... Ta strona to dno

0

LLiga nudna?! ;)

0

I niech mi ktoś jeszcze powie, że LLiga jest nudna....

0

Messsssi 3! :)

0

Leo Mesiiii :)

0

3:0 dla Barcy, Visca el Catalunya!

0

Jedziemy po wygraną!

0

Skład dobry. Uważam, że najlepszy z możliwych. ;)

0

;;; :D

0

Zróbcie nową sondę i... typera !!!

0

i co mnie to obchodziii.... ?!

0

I nici z karnych :/

0

Kiedy ten typer o cholery..

0

U siebie z Ajaxem

0

no właśnie

0

co jak co, ale Rosell przegiął

0

Też mam taką nadzieję, oby Messi nie zagrał z Valencią, bo kontuzja się pogorszy..

0

Coś w to wątpię ;D

0

Ja bym chciał zobaczyć Kakę w Milanie, fajnie by było z nim rywalizować ;)

0

Mieszkam za granicą ;))

0

?????

0

Przecież powinno się wymawiać Dani Alvis, tylko polacy tacy debile jak ty i mówią Dani Alvesz -,- Boże co za kretyn...

0

Wiecie kiedy będzie Liga Typerów?

0

Uważam, że mamy bardzo ciekawą grupę. Jeden bardzo mocny zespół (AC Milan) i 2 zespoły które mogą sprawić niespodziankę, jeżeli oczywiście chodzi o grę, a nie o wynik ;)

0

Zgadzam się z Pique. Za przejście po Alvesu powinno się bez zastanowienia dać czerwoną kartkę, a nie żółtko!!!

0

Źle zrobili. To było zbędne. Chyba już nie pamiętają co Villa dla nich zrobił :(

0

Oby był w dobrej formie, bo bez niego nasza gra nie wygląda tak samo.

0

Moglibyście dać skrót meczu?

0

Nie wiem jak wy, ale ja lubię naszego prezydenta. Zawsze chce jak najlepiej dla klubu, a kibice Barcy i tak mają o nim złe zdanie. Co on ma jeszcze zrobić?

0

Może zobaczymy jakąś ciekawą oprawę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?