Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sondy nie dalo się lepszej zrobić?! prawie taka sama jak poprzednia... Ta strona to dno
0
LLiga nudna?! ;)
0
I niech mi ktoś jeszcze powie, że LLiga jest nudna....
0
Messsssi 3! :)
0
Leo Mesiiii :)
0
3:0 dla Barcy, Visca el Catalunya!
0
Jedziemy po wygraną!
0
Skład dobry. Uważam, że najlepszy z możliwych. ;)
0
;;; :D
0
Zróbcie nową sondę i... typera !!!
0
i co mnie to obchodziii.... ?!
0
I nici z karnych :/
0
Kiedy ten typer o cholery..
0
U siebie z Ajaxem
0
no właśnie
0
co jak co, ale Rosell przegiął
0
Też mam taką nadzieję, oby Messi nie zagrał z Valencią, bo kontuzja się pogorszy..
0
Coś w to wątpię ;D
0
Ja bym chciał zobaczyć Kakę w Milanie, fajnie by było z nim rywalizować ;)
0
Mieszkam za granicą ;))
0
?????
0
Przecież powinno się wymawiać Dani Alvis, tylko polacy tacy debile jak ty i mówią Dani Alvesz -,- Boże co za kretyn...
0
Wiecie kiedy będzie Liga Typerów?
0
Uważam, że mamy bardzo ciekawą grupę. Jeden bardzo mocny zespół (AC Milan) i 2 zespoły które mogą sprawić niespodziankę, jeżeli oczywiście chodzi o grę, a nie o wynik ;)
0
Zgadzam się z Pique. Za przejście po Alvesu powinno się bez zastanowienia dać czerwoną kartkę, a nie żółtko!!!
0
Źle zrobili. To było zbędne. Chyba już nie pamiętają co Villa dla nich zrobił :(
0
Oby był w dobrej formie, bo bez niego nasza gra nie wygląda tak samo.
0
Moglibyście dać skrót meczu?
0
Nie wiem jak wy, ale ja lubię naszego prezydenta. Zawsze chce jak najlepiej dla klubu, a kibice Barcy i tak mają o nim złe zdanie. Co on ma jeszcze zrobić?
0
Może zobaczymy jakąś ciekawą oprawę.