0

Hahaaahahe rzeczywiście :D

0

ciekawy art. według mnie chodzi głównie o prawa telewizyjne, bo z nich się czerpie największą kase

0

Robi się coraz ciekawiej ;)

0

Nie wiem czy pamiętacie, ale Tata mówił, że woli być w dresach na meczu... a co robi, w garniakach stoi ;D

0

Obstawiam wynik 1:2, a w rewanżu na Camp Nou 4:1 dla Barcy.

0

Powodzenia

0

Ciekawe te staty. Na pewno każdemu się spodobają. Polać redakcji! ;D

0

Ja myślę, że obaj strzelą po jednej bramce.

0

Jak np: Masche będzie miał kontuzję to zastąpić go morze Bagnack. ;)

0

Mówił, że będą próbowali kryć naszych najważniejszych zawodników... Tyle, że u nas cały zespół jest w formie i to raczej nic nie da. ;D

0

Na zdjęciu nie wiedziałem, że to Raul, dopiero w opisie zobaczyłem :D

0

Kurde, szkoda, że Villa odszedł :( Gdyby Neymar nie istniał mielibyśmy teraz super atak Villa-Messi-Sanchez...

0

Ja tam marzę o byciu zawodnikiem Barcy :)

0

Tutaj jest opisana analiza spotkania, a nie jakieś zmiany człeku ;D

0

Na początku tak mówili, ale przyszedł Tata i powiedział, że będzie stawiał na Puyola. Co moim zdaniem jest słuszną decyzją, ;)

Pozdro.

0

Powinno być więcej takich newsów, bo są naprawdę fajne ;)

0

Bardzo dobrze! On ma talent i musi zagrać w Barcie! :)

0

chłopie idź spać :)

0

No cóż... To chyba jest prawda :(

0

Każdy wczoraj zagrał dobrze i nie da się nawet niczego czepić. Zespół zagrał wspaniale i myślę, że po takim początku obronią tytuł La Liga. :)

0

Paragwaj nie ma najmniejszych szans na Mundial, nawet matematycznych.

0

ja tez tak sadze

0

Sam jesteś cienki deb**u

0

Oj, coś czuję, że o Pepie szybko zapomnimy...

0

Xavi, wierzę, że to będzie twój sezon! Gol na początek sezonu to dobra prognoza, a co do Tito to lepiej tego nie komentować.

PS. LOL, Xavi nie wspomniał o filozofii Barcy. ;D

0

Ale Messi nie będzie chciał zejść. :P

0

Brawo Barca! Świetny początek ligi, zapowiada się na obronę tytułu. :)

0

Kurde... Chłopaki grają w Barcelonie, wyjeżdżają do Meksyku... spełniają marzenia, a ja siedzie i pierdze na fotelu ;'( nie ma bata, trzeba sie wziasc za siebie i przedzluzyc trening o godzine bo innaczej z marzen nici...

0

Super.... Zobaczymy w LM. ;)

0

Cały czas trzeba szukać talentów do gry w Barcelonie B, a potem w pierwszej drużynie. Więc powinniśmy ściągnąć oby dwóch graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?