Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaaahahe rzeczywiście :D
0
ciekawy art. według mnie chodzi głównie o prawa telewizyjne, bo z nich się czerpie największą kase
0
Robi się coraz ciekawiej ;)
0
Nie wiem czy pamiętacie, ale Tata mówił, że woli być w dresach na meczu... a co robi, w garniakach stoi ;D
0
Obstawiam wynik 1:2, a w rewanżu na Camp Nou 4:1 dla Barcy.
0
Powodzenia
0
Ciekawe te staty. Na pewno każdemu się spodobają. Polać redakcji! ;D
0
Ja myślę, że obaj strzelą po jednej bramce.
0
Jak np: Masche będzie miał kontuzję to zastąpić go morze Bagnack. ;)
0
Mówił, że będą próbowali kryć naszych najważniejszych zawodników... Tyle, że u nas cały zespół jest w formie i to raczej nic nie da. ;D
0
Na zdjęciu nie wiedziałem, że to Raul, dopiero w opisie zobaczyłem :D
0
Kurde, szkoda, że Villa odszedł :( Gdyby Neymar nie istniał mielibyśmy teraz super atak Villa-Messi-Sanchez...
0
Ja tam marzę o byciu zawodnikiem Barcy :)
0
Tutaj jest opisana analiza spotkania, a nie jakieś zmiany człeku ;D
0
Na początku tak mówili, ale przyszedł Tata i powiedział, że będzie stawiał na Puyola. Co moim zdaniem jest słuszną decyzją, ;)
Pozdro.
0
Powinno być więcej takich newsów, bo są naprawdę fajne ;)
0
Bardzo dobrze! On ma talent i musi zagrać w Barcie! :)
0
chłopie idź spać :)
0
No cóż... To chyba jest prawda :(
0
Każdy wczoraj zagrał dobrze i nie da się nawet niczego czepić. Zespół zagrał wspaniale i myślę, że po takim początku obronią tytuł La Liga. :)
0
Paragwaj nie ma najmniejszych szans na Mundial, nawet matematycznych.
0
ja tez tak sadze
0
Sam jesteś cienki deb**u
0
Oj, coś czuję, że o Pepie szybko zapomnimy...
0
Xavi, wierzę, że to będzie twój sezon! Gol na początek sezonu to dobra prognoza, a co do Tito to lepiej tego nie komentować.
PS. LOL, Xavi nie wspomniał o filozofii Barcy. ;D
0
Ale Messi nie będzie chciał zejść. :P
0
Brawo Barca! Świetny początek ligi, zapowiada się na obronę tytułu. :)
0
Kurde... Chłopaki grają w Barcelonie, wyjeżdżają do Meksyku... spełniają marzenia, a ja siedzie i pierdze na fotelu ;'( nie ma bata, trzeba sie wziasc za siebie i przedzluzyc trening o godzine bo innaczej z marzen nici...
0
Super.... Zobaczymy w LM. ;)
0
Cały czas trzeba szukać talentów do gry w Barcelonie B, a potem w pierwszej drużynie. Więc powinniśmy ściągnąć oby dwóch graczy.