0

0

Już o 2 kandydatów mniej! Oby Enrique został trenerem. :)

0

O jednego kandydata mniej. Cieszy mnie to, bo chcę, aby trenerem został Enrique.

0

"Niczego nie powiem". Tym zdaniem nadal podtrzymuje nadzieję, że będzie trenerem Dumy Katalonii. :)

0

Możecie mnie minusować, ale na dzień dzisiejszy sprowadzenie Enrique to moje marzenie. :)

0

Kto to Rossell?

0

Luis Enrique będzie bardzo dobrym trenerem Barcelony. Tak samo jak dobra jest nasza filozofia. Ja liczę na to, że będziemy szybciej grali piłką i będzie więcej ruchu oraz trzeba zmusić zawodników żeby często się zmieniali pozycjami w trakcie meczu, bo każdy wie, że wtedy przeciwnik się gubi i zaczyna skupiać się na obronie dlatego następnie trzeba to wykorzystać i przejść jak najszybciej do ataku. Tyle w temacie. :)

0

TAK! Mam nadzieję, że to jest prawda, bo właśnie chciałem Enrique na stanowisku trenera. :)

0

Kupiłem dziś Przegląd Sportowy i tam piszą, że Barca ma 3 opcje. Wykupienie Enrique za 10mln z Celty, ściągnięcie AVB za 14mln lub Marcelo Bielsę za darmo. Nie wiem jak wy, ale ja bym rozważał nad Bielsą i Enrique. To są 2 najlepsze wybory dla FCB.

0

Teraz trener musi być taki który będzie kontynuował filozofię Pepa, bo Barca i jej zawodnicy nie zdążą zmienić stylu gry w tak krótkim czasie! Do sezonu każdy odlicza już dni i nie wyobrażam sobie, aby jakiś trener wprowadził swoją wizję gry, bo piłkarze jej nie przyswoją i będzie bardzo źle. Dlatego najlepszym wyborem jak dla mnie jest Luis Enrique.

0

Artykuł jest bardzo dobry i polecam przeczytać "kibicom" którzy płakali za meczem.

0

Nawet sam piłkarz mówi, że ważniejszy jest człowiek. Mes que un club!

0

Przynajmniej będzie mniej "kibiców" takich jak ty.

0

Super pomysł ze zdjęciem Tito! :) Jednak redakcja ma łeb na karku ;)

0

Mimo wszystko ja nie jestem zły na FCB, ponieważ tylko polacy przeżywają odwołanie tego meczu, a reszta kibiców wspiera Tito, aby wyszedł z choroby. Mecz będzie w innym terminie i uważam, że to dobra decyzja.

Poza tym, już za 4 dni mamy mecz z Bayernem! Nasi piłkarze Barcy B bardziej się zgrają z Messim i na pewno zobaczymy lepszy mecz niż ten co miał być w Gdansku.

Tak, nie mam biletu i jestem gimbusem.... Jednak myślę, że niektórzy się ze mną zgodzą.

0

Jednak myślę, że Enrique w FCB by się sprawdził. ;)

0

Widzę, że dyskusja jest już o wyborze nowego trenera, więc i ja wyrażę swoją opinię.
Nie wiem jak wy, ale ja bym chciał właśnie asystenta, a mianowicie Joana Ferrerę, ale Rosell powiedział, że nie wybierze nikogo ze sztabu. Więc z możliwych wyborów najbardziej podoba mi się Andre Villas-Boas lub Luis Enrique. Obaj dobrze prowadzą swoje zespoły i widziałbym i jako trenerów FCB. Jeżeli żaden z nich to także mógłby być to Bielsa, bo jest dobrym trenerem, który wie co robi i chyba też by się sprawdził na ławce Barcy.

PS. Nie obchodzi mnie czy będziecie minusować, ja nawet na to nie patrzę i mam zamiar wyrażać swoją opinię. ;)

0

kto wie, moze i dobrze gadassz...

0

co ja mam o tym myslec... powiedzcie co... nie mialem biletu do gdanska i ogladalbym mecz tylko w tvp1 a czuje sie jak ludzie ktorzy pojechali juz do gdannska i tam sie dowiedzieli ze nie bedzie meczu...

0

rosell ouuuuuutttttttttttt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda... Mam nadzieję, że wróci do zdrowia.

0

Gdzie tak jest napisane?!

0

Ja bym chciał, aby Barca sprowadziła Adila Ramiego z Valencii.

0

Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że oboje będą chcieli przedłużyć swoje kontrakty. Jak podkreślali koledzy niżej, nie wyobrażam sobie Barcy bez Pique, a zwłaszcza Iniesty.

0

Tello, to ty powinieneś dostać numer 7. :)

0

Haha :D

0

Nie wiem jak wy, ale ja się bardzo cieszę z tego powodu. :)

0

Też taj bym chciał. Naprawde fajna rzecz, a rczej news ;)

0

0

On nie może odejść!!!! Prędzej De Gea ma przyjść do nas ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?