Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fantazję to ty masz ;D
0
Uważam, że 25mln to znakomita kwota za Luiza. :)
0
Luzik, do końca dnia na pewno go tu już nie będzie ;)
0
Muszę powiedzieć, że uwielbiam Tatę i jego podejście do fubtolu. Uwierzcie mi, że nie będzie gorszy od Guardioli!
0
Wiedziałem, że tak będzie... Teraz trzeba liczyć na Puyola lub sprowadzić kogoś innego, ale kogo?
0
przestrzelił* ;))
0
Jeżeli Puyol będzie przez cały sezon zdrowy to nie widzę potrzeby ściągania nowego stopera. Tak samo jak Tata.
0
Potwierdzam wypowiedź FCB in my heart :))
0
Ale Barca go nie chciała i nie chce!
0
Alves-Luiz-Pique-Alba
Całkiem fajnie to wygląda :))
0
Szkoda, że akurat z Realem....
0
Kto to Rossela?
0
Wszyscy tak naprawdę zagrali dobry mecz i są tego efekty. Oby było tak przez cały sezon :)
0
Ciekawe czy będzie dużo grał :)
0
Napoli nie będzie robić zakupów w Barcelonie, do widzenia!
0
Jak tak patrzę na Villę w koszulce Atletico... :((
0
Można także kupić książkę "Barcelona Blaugrana" :) Polecam, ale taki przewodnik w internecie też się przyda :)
0
Chyba rekordzik. ;)
0
Bardzo proszę o odpowiedź, wiecie gdzie mogę znaleźć jakieś przyśpiewki kibica Barcelony? Jak coś to bardzo proszę napiszcie na priva :)
0
Wow. Nawet koszykarze NBA oddają cześć bogowi futbolu :)
0
Zgadzam się z tobą.
0
Mimo wyniku jestem zadowolony z tego meczu, bo fajnie się oglądało, były bramki oraz ładne akcje. Kibice z Polski pokazali na co ich stać i zarówno fanatycy FCB i Lechii przez przynajmniej pół meczu dopingowali swoje drużyny. Neymar zadebiutował i pokazał kilka zwodów... :) Jeżeli miałbym ocenić ten mecz to wystawiłbym mu taką ocenę - 9/10, a samej Barcelonie - 6/10, bo w większości grałą Barcelona B, ale chłopaki i tak się mocno starali. Największe wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Sergio Roberto. Na pewno będzie w przyszłości wielkim graczem, wróżę mu karierę taką jak Iniesta czy Xavi.
0
BEKA :D
0
30 minut na lechie gdansk akurat starczy zeby zaliczyc w debiucie hat-tricka ;D
0
Za długie na dzisiaj, przeczytam po meczu ;D
0
U crazy ?!
0
Nic nie powiedzal o swojej koszulce w meczu z gdanskiem bo wie co sie swięci ;D
0
Wow.. -,-
0
W Buenos Aires derby Boca Juniors - River Plate też są niczego sobie :)
0
Siwy na 100% nie sprzeda Luiza Pepowi. Więc o ten transfer możemy być jak na razie spokojni. ;)