0

Fantazję to ty masz ;D

0

Uważam, że 25mln to znakomita kwota za Luiza. :)

0

Luzik, do końca dnia na pewno go tu już nie będzie ;)

0

Muszę powiedzieć, że uwielbiam Tatę i jego podejście do fubtolu. Uwierzcie mi, że nie będzie gorszy od Guardioli!

0

Wiedziałem, że tak będzie... Teraz trzeba liczyć na Puyola lub sprowadzić kogoś innego, ale kogo?

0

przestrzelił* ;))

0

Jeżeli Puyol będzie przez cały sezon zdrowy to nie widzę potrzeby ściągania nowego stopera. Tak samo jak Tata.

0

Potwierdzam wypowiedź FCB in my heart :))

0

Ale Barca go nie chciała i nie chce!

0

Alves-Luiz-Pique-Alba
Całkiem fajnie to wygląda :))

0

Szkoda, że akurat z Realem....

0

Kto to Rossela?

0

Wszyscy tak naprawdę zagrali dobry mecz i są tego efekty. Oby było tak przez cały sezon :)

0

Ciekawe czy będzie dużo grał :)

0

Napoli nie będzie robić zakupów w Barcelonie, do widzenia!

0

Jak tak patrzę na Villę w koszulce Atletico... :((

0

Można także kupić książkę "Barcelona Blaugrana" :) Polecam, ale taki przewodnik w internecie też się przyda :)

0

Chyba rekordzik. ;)

0

Bardzo proszę o odpowiedź, wiecie gdzie mogę znaleźć jakieś przyśpiewki kibica Barcelony? Jak coś to bardzo proszę napiszcie na priva :)

0

Wow. Nawet koszykarze NBA oddają cześć bogowi futbolu :)

0

Zgadzam się z tobą.

0

Mimo wyniku jestem zadowolony z tego meczu, bo fajnie się oglądało, były bramki oraz ładne akcje. Kibice z Polski pokazali na co ich stać i zarówno fanatycy FCB i Lechii przez przynajmniej pół meczu dopingowali swoje drużyny. Neymar zadebiutował i pokazał kilka zwodów... :) Jeżeli miałbym ocenić ten mecz to wystawiłbym mu taką ocenę - 9/10, a samej Barcelonie - 6/10, bo w większości grałą Barcelona B, ale chłopaki i tak się mocno starali. Największe wrażenie zrobił na mnie dzisiaj Sergio Roberto. Na pewno będzie w przyszłości wielkim graczem, wróżę mu karierę taką jak Iniesta czy Xavi.

0

BEKA :D

0

30 minut na lechie gdansk akurat starczy zeby zaliczyc w debiucie hat-tricka ;D

0

Za długie na dzisiaj, przeczytam po meczu ;D

0

U crazy ?!

0

Nic nie powiedzal o swojej koszulce w meczu z gdanskiem bo wie co sie swięci ;D

0

Wow.. -,-

0

W Buenos Aires derby Boca Juniors - River Plate też są niczego sobie :)

0

Siwy na 100% nie sprzeda Luiza Pepowi. Więc o ten transfer możemy być jak na razie spokojni. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?