Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie można pochwalić naszych wychowanków, bo grali nie najgorzej. Według mnie brakowało nam rozgrywającego takiego jak Xavi, Iniesta lub Fabregas, bo role tą musiał sprawować Messi, gdy wtedy nie miał kto być wysuniętym napastnikiem. Gdyby był rozgrywający, założę się, że nie przegralibyśmy 0:2.
I jeszcze trzeba nauczyć naszych młodych chłopaków tego, żeby nie podawali górą, bo mamy niskich zawodników i nie wygrają oni pojedynków główkowych. Tyle w temacie.
0
Tak patrzeć na Pepa jako trenera Bayernu... Aż serce boli... :(
0
ale jestem zajarany znalazlem zzdf !! bua ha ha :D :D :D
0
CZY MECZ BĘDZIE NA LIVE FCBARCA.COM ?!?!
0
LOL :D
0
CZY MECZ BĘDZIE NA Live FCBarca.com ???
0
Nie mam Polsat Sport oraz ZDF. Więc mam pytanie, czy mecz będzie na Live FCBarca.com? :)
0
Ja też chciałem Enrique, ale Tata został trenerem. Więc nie ma o czym mówić. ;)
0
Przecież Tello miał mieć 17.
0
A gdy Xavi wróci to z jakim numerem będzie grał S.Roberto?
0
Hahaha , rzeczywiście :D
0
Chciałym, aby zagrał w Gdansku i zamknął buzie kibicom Realu.
0
Nasi Monachium chyba dobrze nie wspominają... ;(
0
Iniesta jak zawsze wychwala. :)
PS. Do twarzy mu ze smerfami, mógłby podłożyć głos do któregoś ze smerfów. ;)
0
Więc mam głęboką nadzieję, że Ci "kibice" już się tu nie pojawią...
0
A ja dziękuję Barcelonie za to, że jest tak wspaniałym klubem i nawet dziękuje polakom za zrozumienie choroby Tito mimo słów pana tomaszewskiego...
0
Ahh... Brakuje słów...
Ciekawe jak ty byś się poczuł gdyby twój ojciec zachorował na raka. Na pewno poszedł byś grać w piłkę...
Barca to jedna wielka rodzina, a ludzie którzy w niej pracują znają się od wielu lat! Poza tym Barca przyjedzie do tej nieszczęsnej polski i zagra podstawowym składem.
0
Ja już go uwielbiam.
PS. Mi się najbardziej podoba punkt gdzie pisze, że lubi być w dresach na meczu. :)
0
Patrząc na wszystkie artykuły związane z Tatą można stwierdzić, że Barca wygra z nim więcej niż z Guardiolą. :)
0
Tyle kasy... A na obrońcę nie chcą wydać. Mogliby wyłożyć 20mln za Verthongena i po sprawie. :)
0
Mam nadzieję, że Sergi Roberto będzie więcej grał, bo było napisane, że Tata lubi stawiać na wychowanków.
0
TIKI-TATA :D
0
Powodzenia!
0
Teraz to nie będzie"tiki-taka" tylko "tiki-tata". ;)
0
Mam nadzieję, że poprowadzi nas do wielu triumfów. :)
0
Ale z nie pięknymi kibicami...
0
Mam nadzieję, że nie przegramy wysoko, bo na zwycięstwo raczej nie można liczyć.
0
Można powiedzieć, że Tata już jest trenerem Barcy. Więc mam nadzieję, że to był dobry wybór zarządu, a nowy trener sprawdzi się w swojej roli.
0
Oby kiedyś się nam przydał.
0
Mnie to cieszy, bo przynajmniej się wyśpię. Co do wyniku to obstawiam 3:1 dla Bayernu, bo nie będziemy grali podstawowym składem.