Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kamień, papier, nożyce to najprostsze rozwiązanie problemu. ;)
0
Niech zagra 15 minut. Ośmieszy obrońców do bólu, a publika będzie zadowolona i będzie gadała, że zagrał świetny mecz i wszyscy będą podnieceni. ;)
0
Już widzę pełno hejterów, 3...2....1...
0
Chyba, że Puyol nie będzie miał kontuzji i nie będzie trzeba nikogo ściągać. :) Ale to tylko moje marzenie ;)
0
Hiszpański tydzień w Lidlu, a chipsy z Barcy były?
0
Bo tutaj niektórzy tak mają. ;)
0
Mam nadzieję, że każdy teraz zrozumie, że Barcelona to "więcej niż klub". ;)
0
Sanchez powinien zostać!
0
Oby jego praca nie poszła na marne.
0
Ja bym go kupił bez zastanowienia, bo jest fenomenalny i za kilka lat na pewno będzie bardzo dobrym piłkarzem, z resztą teraz też już jest.
0
Van Rhijn do Prawy Obrońca, a na środku nie da rady grać, bo jest za niski.
0
Żenadą jesteś ty!
0
A ja jestem za tym, aby sunąć możliwość plusowania i minusowania komentarzy ;)
0
Wystarczy kupić książkę Barcelona Blaugrana ;)
0
Najlepsze jest to, że on nie rozumie tego, że my się śmiejemy z niego, a nie z nim. ;)
0
A nie 100 przypadkiem?
0
Myślę, że na tą chwilę Luiz byłby najlepszym wyborem. Jest wysoki, szybki jak na obrońcę i potrafi grać ofensywnie.
0
Mam nadzieję, że Dos Santos jednak zostanie.
0
Nie warto czytać, on sam nie wie co gada :>
0
A do Polski w pełnym składzie już nie? :)
0
Tak, już widzę jego nazwisko na koszulce. ;)
0
Kurde, nadawałbyś się na trenera. ;)
0
Wystarczy, że Tata poprawi te wszystkie rzeczy i znów będziemy najlepszą drużyną świata.
0
Uważam, że najlepszym piłkarzem w historii futbolu był Ronaldinho, a obecnie najlepszym jest Messi.
0
Tak, już widzę tą zmianę warty. Chcesz poprowadzić nasz klub na dno?
0
Bardzo polubiłem Martino i mam do niego jak na razie ogromne zaufanie. Liczę, że będziemy przypominać drużynę za czasów Pepa. Tak naprawdę gramy dobrze, ale w naszej grze musi być więcej ruchu, który Tata właśnie chce poprawić. ;)
0
Na Facebooku i Twiterze Barcelona jest najpopularniejszym klubem. ;)
0
Teraz czekać na Gdansk żeby zobaczyć jak wyglądają koszulki z nazwiskami ;)
0
Wiem, że nie związane z artykułem, ale... Mam dzisiaj urodzinki ;33
0
Ja tak samo, mam ogromne zaufanie do Taty.