0

Kamień, papier, nożyce to najprostsze rozwiązanie problemu. ;)

0

Niech zagra 15 minut. Ośmieszy obrońców do bólu, a publika będzie zadowolona i będzie gadała, że zagrał świetny mecz i wszyscy będą podnieceni. ;)

0

Już widzę pełno hejterów, 3...2....1...

0

Chyba, że Puyol nie będzie miał kontuzji i nie będzie trzeba nikogo ściągać. :) Ale to tylko moje marzenie ;)

0

Hiszpański tydzień w Lidlu, a chipsy z Barcy były?

0

Bo tutaj niektórzy tak mają. ;)

0

Mam nadzieję, że każdy teraz zrozumie, że Barcelona to "więcej niż klub". ;)

0

Sanchez powinien zostać!

0

Oby jego praca nie poszła na marne.

0

Ja bym go kupił bez zastanowienia, bo jest fenomenalny i za kilka lat na pewno będzie bardzo dobrym piłkarzem, z resztą teraz też już jest.

0

Van Rhijn do Prawy Obrońca, a na środku nie da rady grać, bo jest za niski.

0

Żenadą jesteś ty!

0

A ja jestem za tym, aby sunąć możliwość plusowania i minusowania komentarzy ;)

0

Wystarczy kupić książkę Barcelona Blaugrana ;)

0

Najlepsze jest to, że on nie rozumie tego, że my się śmiejemy z niego, a nie z nim. ;)

0

A nie 100 przypadkiem?

0

Myślę, że na tą chwilę Luiz byłby najlepszym wyborem. Jest wysoki, szybki jak na obrońcę i potrafi grać ofensywnie.

0

Mam nadzieję, że Dos Santos jednak zostanie.

0

Nie warto czytać, on sam nie wie co gada :>

0

A do Polski w pełnym składzie już nie? :)

0

Tak, już widzę jego nazwisko na koszulce. ;)

0

Kurde, nadawałbyś się na trenera. ;)

0

Wystarczy, że Tata poprawi te wszystkie rzeczy i znów będziemy najlepszą drużyną świata.

0

Uważam, że najlepszym piłkarzem w historii futbolu był Ronaldinho, a obecnie najlepszym jest Messi.

0

Tak, już widzę tą zmianę warty. Chcesz poprowadzić nasz klub na dno?

0

Bardzo polubiłem Martino i mam do niego jak na razie ogromne zaufanie. Liczę, że będziemy przypominać drużynę za czasów Pepa. Tak naprawdę gramy dobrze, ale w naszej grze musi być więcej ruchu, który Tata właśnie chce poprawić. ;)

0

Na Facebooku i Twiterze Barcelona jest najpopularniejszym klubem. ;)

0

Teraz czekać na Gdansk żeby zobaczyć jak wyglądają koszulki z nazwiskami ;)

0

Wiem, że nie związane z artykułem, ale... Mam dzisiaj urodzinki ;33

0

Ja tak samo, mam ogromne zaufanie do Taty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?