Barcelonista8
Dołączył/a: lipiec 2013
8 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i gitara ;)
0
Jak przyszedł do Realu nic do niego nie miałem, ale teraz to sobie nagrabił u kibiców Barcy. ;D
0
Dobry skład, a wie ktoś dlaczego nie gra Dani Alves?
0
Olej ich..
0
Oglądałem mecz, przypominał lekką kopaninę, ale liczy się zwycięstwo. :)
0
I znowu te twoje herezje...
0
I gdzie byś Silve ustawił? Śmieszą mnie tacy "kibice", nawet bardzo ;D
0
lol... co za gostek...
0
Typuję wynik 2:0 dla Barcy. :)
0
Nie oczekuję od Barcy zwycięstwa w każdym meczu, ale gdyby wygrali najbliższe mecze nie miał bym im tego za złe ;P
0
Tello-Neymar-Sanchez. Myślę, że taki atak da radę Maladze.
0
Jak dla mnie Cesc powinien grać w pomocy z Xavim, a nasz atak wyglądał by tak: Iniesta-Neymar-Alexis
0
Ja bym wybrał Nastasica z City. Według mnie to najlepszy obrońca z podanych. ;)
0
Byłem.
0
Ha :D
0
No nie wiem, nie wiem. Villa może to przebić ;)
0
Bardzo dobrze. Leo musi odpocząć żeby się porządnie wykurować, a nie w połowie, jak było za kadencji Tito.
0
Hah, ale avek posiadasz ;D
0
Szkoda, że odszedł. Uważam, że lepiej by się sprawdził niż Song.
0
Dani jak zwykle udziela barwnych wywiadów. :P Czytać jego wywiady oraz Xaviego to coś wspaniałego ;D
0
Iker jest Madridistą, więc możemy darować sobie jego ściągnięcie. Trzeba już się zająć sprowadzeniem Ter Stegena.
0
Dobrze, że Messi pracuje z fizjoterapeutą.
Neymar będzie mógł się wykazać podczas mecz z Malagą jeżeli wyjdzie w 1 składzie. ;)
0
Chciałbym kiedyś się pojawić na takim spotkaniu :)
0
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale to Tata tutaj rządzi.
0
Powinien iść na wypożyczenie do zespołu pokroju Getafe / Levante.
0
Gdyby nie podanie Xaviego do Alvesa nie było by bramki dla Barcy, a ludzie nadal mówią, że bezproduktywnie podaje... i weź tu przekonaj człowieka?
Xavi powinien mieć ocenę 6.0
0
Pech, pech i jeszcze raz pech! Mam nadzieję, że Messii dostanie teraz porządny wypoczynek żeby zdążył się wykurować.
0
Teraz się dowiedziałeś?
0
Bardzo dobry pomysł. Oby to Tito został szkoleniowcem Katalonii.
0
O Barcy - Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata.
O Guardioli - Pep Guardiola Biografia / Pep Guardiola oczami innych.
O Messim - Chłopiec który zawsze się spóźniał, a dziś jest pierwszy.