0

No to było głupie

0

Bracie, nie podawaj mu, on gra przeciwko nam

1

Widzę że Lenglet znalazł godnych następców

1

Busquets sabotażysta

1

Busquets przynajmniej stabilnie

0

Co jak co, ale białym zawsze zazdroszczę że przed meczami puszczają sobie Vangelisa

2

Eleven zapomniało umieścić czarnej wstążki na logo.

19

Na notatniku oburzeni że Barca wygrywa na farcie xd

0

@JohnnyBarca dokładnie xd

3

Będzie beka jak real nic nie wygra w tym sezonie i zostanie im jedynie "Puchar el Classico" xd

1

Najlepsza drużyna na świecie jest w tabeli za drużyną z wyśmiewanej Ligi Europy. Ciekawe jaką wymówkę tym razem znajdą.

0

7 listopad, a na eleven świąteczna reklama xd

0

Biali śmieją się z nas, że zależymy od Lewandowskiego, a wystarczy że benzyna wypada i nagle nie potrafią grać w piłkę.

6

Od dzisiaj Eleven będzie z czarną wstążką

4

Jutro na oficjalnej stronie Realu: Escalando!

0

To mi się podoba, o to chodzi!

0

Łysy coś ty narobił

1

Czekamy na mental

0

Wiedziałem że nie trafi

1

@krzysiobyczek ale wy macie problemy jprdl xd

0

Swoją drogą to Frank de Jong jednak trafi na Old Trafford

0

I zaraz znowu będzie pieprzenie o mentalu. Gówno a nie mental. Jeden głupek z Rayo prawie nie wylatuje z boiska, a drugi robi karnego. Przecież real nie istnieje w tym meczu.

0

Ale sabotażyści w tym Rayo, oni chyba na serio nie chcą tego wygrać

0

Co on jest nienormalny? Przecież to powinno być czerwo.

0

Dobry ten łysy z Vallecano, mały ale wariat xd

0

Jazda z nimi xd

0

@Lukas90 to jest ten sam przypadek co Interu, w lidze im nie idzie, ale z LM nas wywalili. Boję się, że United zrobi z nami to samo, chociaż akurat z nimi potrafimy grać.

1

Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że te cyrki są ustawione. Osobiście mnie to cieszy, bo to będzie kolejna okazja, żeby pokazać że potrafimy grać z najsilniejszymi. Ale znając, życie pierwszy mecz klasycznie wygramy 3-0, a później znowu dostaniemy wpie*dol 4-0, a Ronaldo zrobi mecz życia strzelając hat-tricka z karnych XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Problem w tym, że Barcelona ma dwie odmienne twarze. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?