I zaraz znowu będzie pieprzenie o mentalu. Gówno a nie mental. Jeden głupek z Rayo prawie nie wylatuje z boiska, a drugi robi karnego. Przecież real nie istnieje w tym meczu.
@Lukas90 to jest ten sam przypadek co Interu, w lidze im nie idzie, ale z LM nas wywalili. Boję się, że United zrobi z nami to samo, chociaż akurat z nimi potrafimy grać.
Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że te cyrki są ustawione. Osobiście mnie to cieszy, bo to będzie kolejna okazja, żeby pokazać że potrafimy grać z najsilniejszymi. Ale znając, życie pierwszy mecz klasycznie wygramy 3-0, a później znowu dostaniemy wpie*dol 4-0, a Ronaldo zrobi mecz życia strzelając hat-tricka z karnych XD
0
No to było głupie
0
Bracie, nie podawaj mu, on gra przeciwko nam
1
Widzę że Lenglet znalazł godnych następców
1
Busquets sabotażysta
1
Busquets przynajmniej stabilnie
0
Co jak co, ale białym zawsze zazdroszczę że przed meczami puszczają sobie Vangelisa
2
Eleven zapomniało umieścić czarnej wstążki na logo.
19
Na notatniku oburzeni że Barca wygrywa na farcie xd
0
@JohnnyBarca dokładnie xd
3
Będzie beka jak real nic nie wygra w tym sezonie i zostanie im jedynie "Puchar el Classico" xd
1
Najlepsza drużyna na świecie jest w tabeli za drużyną z wyśmiewanej Ligi Europy. Ciekawe jaką wymówkę tym razem znajdą.
0
7 listopad, a na eleven świąteczna reklama xd
0
Biali śmieją się z nas, że zależymy od Lewandowskiego, a wystarczy że benzyna wypada i nagle nie potrafią grać w piłkę.
6
Od dzisiaj Eleven będzie z czarną wstążką
4
Jutro na oficjalnej stronie Realu: Escalando!
0
To mi się podoba, o to chodzi!
0
Łysy coś ty narobił
1
Czekamy na mental
0
Wiedziałem że nie trafi
1
@krzysiobyczek ale wy macie problemy jprdl xd
0
Swoją drogą to Frank de Jong jednak trafi na Old Trafford
0
I zaraz znowu będzie pieprzenie o mentalu. Gówno a nie mental. Jeden głupek z Rayo prawie nie wylatuje z boiska, a drugi robi karnego. Przecież real nie istnieje w tym meczu.
0
Ale sabotażyści w tym Rayo, oni chyba na serio nie chcą tego wygrać
0
Co on jest nienormalny? Przecież to powinno być czerwo.
0
Dobry ten łysy z Vallecano, mały ale wariat xd
0
Jazda z nimi xd
0
@Lukas90 to jest ten sam przypadek co Interu, w lidze im nie idzie, ale z LM nas wywalili. Boję się, że United zrobi z nami to samo, chociaż akurat z nimi potrafimy grać.
1
Chyba nikt już nie ma wątpliwości, że te cyrki są ustawione. Osobiście mnie to cieszy, bo to będzie kolejna okazja, żeby pokazać że potrafimy grać z najsilniejszymi. Ale znając, życie pierwszy mecz klasycznie wygramy 3-0, a później znowu dostaniemy wpie*dol 4-0, a Ronaldo zrobi mecz życia strzelając hat-tricka z karnych XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Problem w tym, że Barcelona ma dwie odmienne twarze. Sam już nie wiem co o tym myśleć.