5

Jak real nie może tam atletico pomoże

9

To trochę jakby ktoś prowokował Iniestę. Widać niektórzy mają śmietnik zamiast mózgu.

0

@mate92 chodziło mi o dzisiaj

0

Dobrze, że odpadliśmy z tego turnieju wstydu. Nie było dogrywki, nie było kontuzji, nie było upokorzenia. Cel został osiągnięty.

0

Do tego strasznie dużo niedokładności w zagraniach

1

To nie pierwszy mecz, który gramy w 10. Wszystko było fajnie dopóki Lewy coś tam trafiał, ale w momencie gdy nic nie strzela jest najgorszym graczem na boisku.

2

Lewy tra-ge-dia

0

Chyba żadne dośrodkowanie dzisiaj nie wyszło

0

Danzel weź ściągnij tego lewego, bo gramy w 10. On zupełnie sobie nie radzi.

3

Lewy jak zwykle drewniany

0

Nie rozumiem tego, to po prostu nie może być karny.

1

Danzel ufam tobie.

1

@trolownik no dobra, ale jak ktoś strzela 5 bramek przy 1.66 xG to rzeczywiście coś jest nie tak

0

@taris przecież taki Liverpool dzisiaj byśmy roznieśli

1

Real pierwszy raz w tym sezonie strzelił 5 bramek w meczu. Niebywałe...

1

Hahaha ale miazga. Nawet mi ich nie szkoda.

0

Jak już prześcieradła mają to wygrać to niech przynajmniej upokorzą tych angielskich pyszałków.

0

Człowiek niby wiedział, a jednak się łudził...

0

Oni naprawdę znowu wygrają ten puchar. Przecież to jest jakaś abstrakcja.

2

Xddddddddddddddddd

0

Jeszcze tylko jakiś karny z dupy i mamy klasyczny real

2

Karma za Kariusa hahahahah

0

Lewemu psycha siadła po "taktyce" Michniewicza

0

Ale kretyni w tej Pampelunie

0

w tej pampelunie to sami paralitycy grają

4

widocznie osobiście będziemy musieli ich na camp nou wyjaśnić

0

ale wylewy w obronie xd

0

co za debile, czemu my takich prezentów nie dostajemy?

2

potem madrytczoki zastanawiają się czemu wszyscy nienawidzą wezuwiusza

0

później na notatniku będą pisać że tylko w meczach z nami napastnicy mają wylewy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?