25 lutego 2023, 19:55
5
Jak real nie może tam atletico pomoże
24 lutego 2023, 13:59
9
To trochę jakby ktoś prowokował Iniestę. Widać niektórzy mają śmietnik zamiast mózgu.
23 lutego 2023, 23:30
0
@mate92 chodziło mi o dzisiaj
23 lutego 2023, 23:00
Dobrze, że odpadliśmy z tego turnieju wstydu. Nie było dogrywki, nie było kontuzji, nie było upokorzenia. Cel został osiągnięty.
23 lutego 2023, 22:45
Do tego strasznie dużo niedokładności w zagraniach
23 lutego 2023, 22:41
1
To nie pierwszy mecz, który gramy w 10. Wszystko było fajnie dopóki Lewy coś tam trafiał, ale w momencie gdy nic nie strzela jest najgorszym graczem na boisku.
23 lutego 2023, 22:39
2
Lewy tra-ge-dia
23 lutego 2023, 22:19
Chyba żadne dośrodkowanie dzisiaj nie wyszło
23 lutego 2023, 21:58
Danzel weź ściągnij tego lewego, bo gramy w 10. On zupełnie sobie nie radzi.
23 lutego 2023, 21:39
3
Lewy jak zwykle drewniany
23 lutego 2023, 21:20
Nie rozumiem tego, to po prostu nie może być karny.
23 lutego 2023, 20:13
Danzel ufam tobie.
22 lutego 2023, 10:41
@trolownik no dobra, ale jak ktoś strzela 5 bramek przy 1.66 xG to rzeczywiście coś jest nie tak
21 lutego 2023, 23:02
@taris przecież taki Liverpool dzisiaj byśmy roznieśli
21 lutego 2023, 23:00
Real pierwszy raz w tym sezonie strzelił 5 bramek w meczu. Niebywałe...
21 lutego 2023, 22:28
Hahaha ale miazga. Nawet mi ich nie szkoda.
21 lutego 2023, 22:26
Jak już prześcieradła mają to wygrać to niech przynajmniej upokorzą tych angielskich pyszałków.
21 lutego 2023, 22:17
Człowiek niby wiedział, a jednak się łudził...
21 lutego 2023, 22:10
Oni naprawdę znowu wygrają ten puchar. Przecież to jest jakaś abstrakcja.
21 lutego 2023, 22:08
Xddddddddddddddddd
21 lutego 2023, 21:47
Jeszcze tylko jakiś karny z dupy i mamy klasyczny real
21 lutego 2023, 21:17
Karma za Kariusa hahahahah
19 lutego 2023, 21:28
Lewemu psycha siadła po "taktyce" Michniewicza
18 lutego 2023, 22:53
Ale kretyni w tej Pampelunie
18 lutego 2023, 22:48
w tej pampelunie to sami paralitycy grają
18 lutego 2023, 22:43
4
widocznie osobiście będziemy musieli ich na camp nou wyjaśnić
18 lutego 2023, 22:38
ale wylewy w obronie xd
18 lutego 2023, 22:35
co za debile, czemu my takich prezentów nie dostajemy?
18 lutego 2023, 21:50
potem madrytczoki zastanawiają się czemu wszyscy nienawidzą wezuwiusza
18 lutego 2023, 21:46
później na notatniku będą pisać że tylko w meczach z nami napastnicy mają wylewy
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Jak real nie może tam atletico pomoże
9
To trochę jakby ktoś prowokował Iniestę. Widać niektórzy mają śmietnik zamiast mózgu.
0
@mate92 chodziło mi o dzisiaj
0
Dobrze, że odpadliśmy z tego turnieju wstydu. Nie było dogrywki, nie było kontuzji, nie było upokorzenia. Cel został osiągnięty.
0
Do tego strasznie dużo niedokładności w zagraniach
1
To nie pierwszy mecz, który gramy w 10. Wszystko było fajnie dopóki Lewy coś tam trafiał, ale w momencie gdy nic nie strzela jest najgorszym graczem na boisku.
2
Lewy tra-ge-dia
0
Chyba żadne dośrodkowanie dzisiaj nie wyszło
0
Danzel weź ściągnij tego lewego, bo gramy w 10. On zupełnie sobie nie radzi.
3
Lewy jak zwykle drewniany
0
Nie rozumiem tego, to po prostu nie może być karny.
1
Danzel ufam tobie.
1
@trolownik no dobra, ale jak ktoś strzela 5 bramek przy 1.66 xG to rzeczywiście coś jest nie tak
0
@taris przecież taki Liverpool dzisiaj byśmy roznieśli
1
Real pierwszy raz w tym sezonie strzelił 5 bramek w meczu. Niebywałe...
1
Hahaha ale miazga. Nawet mi ich nie szkoda.
0
Jak już prześcieradła mają to wygrać to niech przynajmniej upokorzą tych angielskich pyszałków.
0
Człowiek niby wiedział, a jednak się łudził...
0
Oni naprawdę znowu wygrają ten puchar. Przecież to jest jakaś abstrakcja.
2
Xddddddddddddddddd
0
Jeszcze tylko jakiś karny z dupy i mamy klasyczny real
2
Karma za Kariusa hahahahah
0
Lewemu psycha siadła po "taktyce" Michniewicza
0
Ale kretyni w tej Pampelunie
0
w tej pampelunie to sami paralitycy grają
4
widocznie osobiście będziemy musieli ich na camp nou wyjaśnić
0
ale wylewy w obronie xd
0
co za debile, czemu my takich prezentów nie dostajemy?
2
potem madrytczoki zastanawiają się czemu wszyscy nienawidzą wezuwiusza
0
później na notatniku będą pisać że tylko w meczach z nami napastnicy mają wylewy